icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Комбустіолог

Комбустіолог Клініки ЦСМ — спеціаліст високого рівня, який лікує важкі та вкрай важкі опіки, а також їх наслідки (рубці, шрами тощо), опираючись на свій досвід, якісну діагностику на обладнанні експертного рівня, міжнародно визнані та клінічно перевірені протоколи.

Комбустіолог

Комбустіолог у Білій Церкві

Комбустіологія – галузь медицини, наука про лікування опіків. Комбустіолог – хірург, що спеціалізується на оцінці та відновленні пацієнтів з тяжкими ступенями опікових ушкоджень (термічних, хімічних, електричних, від сонячного та радіаційного випромінювання).

Статистика у світі: за рік від опіків помирає близько 300 тис. осіб, 6 млн потребують медичної допомоги. Статистика в Україні: 14,5 особи на кожні 10 тис. населення мають опіки різних ступенів.

Опіклися ви чи ваша дитина? Зіткнулися з ускладненнями чи наслідками опікових травм? Незалежно від локалізацій опіку, консультацію комбустіолога у Білій Церкві можна отримати, звернувшись у багатопрофільну Клініку ЦСМ. Наша команда - це фахівці, які надають повний цикл послуг і в призначенні лікування, що спираються на свій досвід, якісну діагностику на обладнанні експертного рівня, міжнародно визнані та клінічно перевірені протоколи.

Що таке опік: чому потрібно звернутися до фахівця?

У перекладі з латинської «combustio» означає «спалювання». У медицині це слово використовується для позначення опіку – пошкодження м'яких тканин, спричиненого впливом температури, хвильовим впливом, іонізуючим опроміненням, хімічними речовинами.

Загальна оцінка тяжкості опіків: відсоток уражених ділянок – глибокі/поверхневі, повношарові/неповношарові.

Класифікація за ступенями:

Формування рубцевої тканини залежить від площі, ступеня та виду ураження шкіри, індивідуальних особливостей організму, а також правильності лікування свіжих опікових травм. Якщо лікування немає або воно призначене некоректно, а у вас не перший ступінь, який може зажити самостійно, рубці забезпечені.

А шрами та рубці не тільки не прикрашають, але в деяких випадках пов'язані з хворобливими та небезпечними ускладненнями. Коли процес загоєння після опіків залучений великий обсяг тканин, це — болісно, можливе утворення рубців, що знеображують. Деякі люди вважають, що шрами – лише косметичний дефект. Але насправді вони здатні спровокувати порушення природних функцій (наприклад, незначне або повне обмеження рухів великих і дрібних суглобів), свербіж, виразки.

З чим звертатися до комбустіолога клініки

Неглибокі опіки можна загоити самостійно та швидко. А от у разі серйозних пошкоджень при термічних опіках ІІІ та ІV ступеня, електротравмах, обмороженнях, а також за наявності рубцевої деформації краще скористатися професійними послугами комбустіолога.

Отримати консультацію комбустіолога в Клініці ЦСМ у Білій Церкві можна і потрібно, якщо є необхідність у таких діях, як:

З лікарем можна проконсультуватися онлайн та по телефону.

Можливе проведення перев'язок з дотриманням інфекційної безпеки у клініці у Білій Церкві. Без виїзду додому.
До початку лікування та при перев'язці комбустіолог обов'язково проводить оцінку тяжкості опікового ураження та ризиків формування рубців та шрамів.

Питання-Відповідь

Чи можна мити опік?

В якості першої допомоги опік можна промити під прохолодною проточною водою (зазвичай, рекомендують це робити протягом 15 хвилин). Але це тільки в тому випадку, якщо йдеться про неглибокі ураження. Глибокі опіки не можна обробляти водою. Також не можна промивати опікову рану сечею, прикладати до неї картоплю, протирати спиртом, маззю тощо, як це радять народні рецепти — так можна лише погіршити ситуацію, зокрема занести інфекційний агент у відкриту ранову поверхню опіку.

Що буде, якщо не лікувати опік?

Опіки, особливо великі, роблять шкіру людини вразливою до бактеріальної інфекції та збільшують ризик сепсису. Сепсис – це небезпечний для життя патологічний процес, в основі якого лежить реакція організму у вигляді системної запальної реакції у відповідь на генералізацію місцевого інфекційного процесу. Інфекція проходить через кровотік та впливає на весь організм. Сепсису властивий швидкий прогрес, розвиток шоку та органної недостатності, які можуть спричинити смерть.

Що робити, щоб швидше загоївся опік?

Швидкість загоєння опіку багато в чому залежить від якості надання першої домедичної допомоги й, звичайно ж, якості медичної допомоги, причини отримання опіку (вогонь, окріп або пара, гарячий метал, електричний струм, ультрафіолет, хімічна речовина тощо), ступеня, глибини та площі опікових уражень. А також від того, наскільки пацієнт дотримуватиметься лікарських рекомендацій щодо лікування опікових травм.

Які опіки залишають шрами?

При правильному догляді після опіків І та ІІ ступеня найчастіше рубців не буває. А ось опіки ІІІ та ІV ступеня залишають рубці, що вимагають окремого лікування, яке може зайняти чимало часу. Можливо, знадобиться консультація комбустіолога та лазерне видалення опікових шрамів.

Чи потрібно пити антибіотики при опіку?

Коли, починаючи з опіку ІІ ступеня, на шкірі з'являються бульбашки або ранові поверхні, може знадобитися використання антибактеріальної мазі або крему — при бульбашках, та повноцінна антибактеріальна терапія (таблетки, ін'єкції) — при великих та глибоких опіках з ураженням кісткових структур або загрозою зараження анаеробною неклостридіальною інфекцією. Це допоможе запобігти інфікуванню рани, розвитку ускладнень і забезпечить опіку швидше загоєння.

Переваги лікування у комбустіолога клініки

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр повного циклу із сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням експертного класу та досвідченими лікарями, які працюють за міжнародними протоколами надання медичної допомоги.
  2. Дбаємо про зручність пацієнтів: проводиться онлайн-консультація комбустіолога, а також консультація у телефонному режимі.
  3. Багаторічний досвід лікаря-комбустіолога клініки.
  4. Інфекційна безпека.
  5. Доступна вартість надання медичних послуг.

Ви в пошуках спеціаліста з профілю «Комбустіологія» у Білій Церкві? Потрібно проконсультуватися з фахівцем щодо запобігання рубцюванню або усунення рубців і шрамів, що вже є? Звертайтеся до комбустіолога у Білій Церкві в Клініку ЦСМ. Щоб потрапити на прийом або онлайн-консультацію, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або залиште заявку через форму на сайті. Довіряйте здоров'я професіоналам.

Фахівці

Колеснік Ганна Іванівна

Лікар-хірург, комбустіолог вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Darina 29.09.2022

5.0
5.0

Комбустиолог

Обращались по поводу лечения трофических язв. Доктор очень помогла. Всё быстро объяснила. Расписала лечение. Спасибо!

Виталий Васильевич Ш 19.08.2022

5.0
5.0

Комбустиолог

Добрый день! Отец лежит уже достаточно длительное время, понадобилась консультация по лечению пролежней, коллега посоветовал обратиться к комбустиологу этой клинки, не пожалел, что так и сделал. Во-первых, все очень хорошо организовано и все приветливые, что в настоящей ситуации, как никогда дорого. Во-вторых, врач очень хороший, даже не подозревал, что еще остались настоящие "люди в белых халатах", для которых Клятва Гиппократа не пустой звук и поступают как говорится в Евангелие от Матфея 7-я глава 12-й стих: "..во всем поступайте с людьми так, как хотите, чтобы они поступали с вами...". Врач, как и все остальные сотрудники, очень внимательная женщина, отнеслась к ситуации с сочувствием, пониманием и должным профессионализмом, подобрала схему лечения, которая дала отличные результаты уже на 2-ю неделю лечения. Я с трудом сам в это поверил, потому что раны были очень глубокими. Искренне благодарен Анне Ивановне за ее труд и хорошее отношение!

Yarik 06.06.2022

5.0
5.0

Комбустіолог

Був на прийомі на минулому тижні. Все окей!

Елена Ивановна 11.05.2022

4.0
4.0

Комбустиолог

Хочу выразить благодарность Колесник А.И., проходила у нее лечение шрамов после ожогов. Очень хороший, грамотный врач, приятная в общении, всегда приветливая и готовая все подробно объяснить, ответить на самые мои недалекие вопросы... С организацией в клинике тоже все на высшем уровне! Молодцы! Хотелось бы еще, чтобы парковаться было удобнее, но это проблема не только ЦСМ...

DVZ 23.04.2022

5.0
5.0

Комбустіолог

Дякую колективу клініки за розуміння. Потрібна була екстрена консультація. Записали з сьогодні-на-сьогодні. Лікарка - профі!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті