icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ультразвукове дослідження

У багатопрофільній клініці повного циклу ЦСМ у Білій Церкві проводять діагностику на нових апаратах УЗ-діагностики, що дозволяють виявити новоутворення та аномалії розвитку, виявити зміни, що відбулися через хворобу, та пошкодження, отримані внаслідок травми.

Ультразвукове дослідження

Ультразвукове дослідження (УЗД) у Білій Церкві

Ультразвукове дослідження (УЗД) — це класичний неінвазивний, абсолютно безпечний метод діагностики внутрішніх органів, що проводиться без болю. Він дає можливість фахівцеві отримати інформацію про розміри, форму, щільність, стан досліджуваного органу, наявність доброякісних та злоякісних новоутворень, осередкових змін або сторонніх тіл. У багатопрофільній клініці повного циклу ЦСМ у Білій Церкві проводять діагностику на нових апаратах УЗ-діагностики, що дозволяють виявити новоутворення та аномалії розвитку, виявити зміни, що відбулися через хворобу, та пошкодження, отримані внаслідок травми. Наші УЗ-апарати дають максимально точний результат дослідження, а фахівці з багаторічним досвідом – точну інтерпретацію результатів УЗД. Діє попередній запис на ультразвукове дослідження.

Показання до ультразвукового дослідження

УЗД дітям та дорослим призначають для підтвердження чи спростування наявності порушень у функціонуванні внутрішніх органів, якщо пацієнт скаржиться на погане самопочуття, біль із певною локалізацією. Також УЗД дітям та дорослим може бути проведене з метою профілактики.

При поганому самопочутті УЗ-діагностика може бути рекомендована, якщо є / підозрюються такі проблеми, як:

Як профілактика процедура УЗД рекомендується:

Існують й інші показання до УЗД.

Види діагностики

У Клініці ЦСМ у Білій Церкві можна записатися на такі види УЗД:

Протипоказання до проведення УЗД

Ультразвукові дослідження не мають абсолютних протипоказань до проведення. Якщо є обґрунтована необхідність, УЗ-діагностика може проводитись навіть пацієнтам у тяжкому стані. 

Відносними протипоказаннями є рани, запалення та інші ураження шкірного покриву в зоні контакту з датчиком апарату УЗ. В таких випадках рішення проводити чи ні дослідження приймає лікар.

Як підготуватися до УЗД

Багато видів УЗД не вимагають жодної підготовки з боку пацієнта. Але є УЗ-діагностика, проведення якої потребує обов'язкового дотримання правил (відмова від їжі за кілька годин до процедури, вживання потрібної кількості води тощо). У цих випадках без підготовки до УЗД неможливо отримати точні результати, а іноді взагалі провести дослідження. 

Саме тому перед УЗД внутрішніх органів потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем, який скаже потрібна вам підготовка до ультразвукової діагностики або дослідження проводиться без неї.

Спеціальна підготовка не потрібна під час діагностики м'яких тканин, суглобів, судин, щитовидки, периферійних лімфатичних вузлів тощо.

А ось у підготовці до дослідження органів черевної порожнини, матки, яєчників, молочних залоз та сечового міхура існують певні правила. 

Органи черевної порожнини та малого тазу краще візуалізуються натщесерце. Для візуалізації сечового міхура, навпаки, потрібна наповненість, тому радять перед дослідженням випити кілька склянок чистої негазованої води без барвників. А ось здоров'я молочних залоз та органів малого тазу у жінок краще перевіряти у певні дні циклу, коли діагностика буде найбільш інформативною.

Як проходить процедура

Ультразвукова діагностика — це швидке та неінвазивне дослідження без болю, яке, в більшості випадків, проводиться трансабдомінально (зовнішнє), але іноді і трансвагінально (внутрішнє, у гінекології). 

Для трансабдомінального УЗД (діагностика через стінки живота) потрібно звільнити від одягу область дослідження, лягти на кушетку. Після цього лікар наносить спеціальний гель на шкіру (у місце, де розташований орган, що досліджується) і прикладає до неї датчик апарату для огляду, неспішно пересуваючи його за необхідністю.

Для трансвагінального УЗД жінці потрібно роздягнутися, як при гінекологічному огляді. Здійснюється дослідження також подібним чином.

Результати

Остаточною розшифровкою результатів УЗД у Білій Церкві в Клініці ЦСМ, а також визначенням причин поганого самопочуття, диференціальною діагностикою, оцінкою загального стану пацієнта займаються досвідчені лікарі-діагности, які паралельно спираються і на результати інших досліджень — результати лабораторної та інструментальної діагностики. Лікар ультразвукової діагностики не оголошує остаточний діагноз, його компетенція — опис стану внутрішніх органів та/або м'яких тканин. У ході дослідження він може відзначити для пацієнта основні моменти, які у висновку для лікаря будуть розписані докладніше — розташування, розмір, форма, стан органів тощо.

Питання-Відповідь

Як часто можна робити УЗД?

УЗД відрізняє від діагностик, що ґрунтуються на рентгенівському випромінюванні, тим, що ультразвук, що використовується при діагностиці, не шкодить здоров'ю, допустима кількість досліджень не обмежена. Якщо є така необхідність, ультразвукове дослідження можна проходити кілька разів протягом доби.

Чи небезпечна ультразвукова діагностика?

Наукові дослідження свідчать, що якщо рівень звукового тиску не перевищує 120 децибел, то процедура УЗД не несе ніякої небезпеки для здоров'я людини. В даний час в медицині використовуються апарати УЗД, гучність ультразвукових хвиль яких не перевищує 90 децибелів. Тому, ви можете проходити УЗ-діагностику, не побоюючись її шкідливого впливу.

Які УЗД роблять натщесерце?

УЗД органів черевної порожнини та органів малого тазу (матки та придатків) бажано проводити на голодний шлунок. У першому випадку останній прийом їжі повинен бути не меншим, ніж за 8 годин до моменту дослідження, а в другому - за 3 години.

Яке УЗД органів малого тазу краще: внутрішнє чи зовнішнє?

Трансвагінальне (внутрішнє) УЗД органів малого тазу вважається більш інформативним. Вагінальний датчик, який сканує на високих частотах, дозволяє отримати зображення яєчників та матки високої якості, а також виявити вагітність на ранніх термінах — на третьому тижні.

Переваги ультразвукової діагностики у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр повного циклу, в якому вам не лише проведуть діагностику, а й нададуть якісну інтерпретацію результатів.
 2. Детальна та чітка візуалізація органів, максимальна точність за рахунок проведення УЗ-діагностики на обладнанні експертного рівня.
 3. Багаторічний досвід лікарів, які постійно підвищують свою освіченість та кваліфікацію.
 4. Комфортні умови надання медичних послуг..
 5. Доступна вартість медичної допомоги.

Бажаєте зробити УЗД у Білій Церкві та отримати зрозуміле пояснення кожного пункту у діагностичному висновку? Зверніться до Клініки ЦСМ. Для запису на обстеження зателефонуйте до нашого контакт-центру або заповніть форму зворотного зв'язку, і наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом. Після отримання результатів дослідження, ви зможете отримати компетентну консультацію лікаря-фахівця, не залишаючи нашу клініку. Виявляйте турботу про здоров'я своє і близьких, звертайтеся за кваліфікованою допомогою вчасно.

Фахівці

Карась В'ячеслав Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Колеснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД, мамолог

Нефролог, лікар ультразвукової діагностики

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Ультразвукова діагностика - гінекологія (матка, яєчники)

 • Ультразвукова діагностика щитоподібної залози

 • Ультразвукова діагностика молочних залоз

 • Ультразвукова діагностика сечового міхура

 • Ультразвукова діагностика органів малого тазу

 • Ультразвукова діагностика нирок

 • Ультразвукова діагностика передміхурової залози

 • Ультразвукова діагностика жовчного міхура

 • Ультразвукова діагностика печінки

 • Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини

 • Ультразвукова діагностика (хірург)

 • 318. Ультразвукова діагностика суглобів

 • 410. Ультразвукова діагностика м'яких тканин

 • 334. Ультразвукова діагностика вагітності (І триместр)

 • 335. Ультразвукова діагностика вагітності (ІІ триместр)

 • 336. Ультразвукова діагностика вагітності (ІІІ триместр)

 • 337. Ультразвукова діагностика ( трансабдомінальна ) передміхурової залози (сечовий міхур +простата +залишкова сеча)

 • 351. Ультразвукова діагностика паращитоподібної залози

 • 352. Ультразвукова діагностика лонного зчленування

 • 353. Ультразвукова діагностика слинних залоз

 • 354. Фолікулометрія

 • 355. Цервікометрія (з 16 тижня вагітності)

 • 449. Ультразвукова діагностика вилочкової залози

 • 357. Ультразвукова динаміка скорочення жовчного міхура

  60 хвилин

 • 358. Ультразвукова діагностика лімфовузлів (1 зона)

 • 359. Ультразвукова діагностика молочних залоз і зон лімфовідтоку

 • 414. УЗД сечовивідної системи у чоловіків (нирки + сечовий міхур + передміхурова залоза + залишкова сеча)

 • 361. Ультразвукова діагностика наднирників

 • 363. Ультразвукова діагностика прохідності маткових труб (ехосальпінгографія/ехогідротрубація)

  2649 грн

 • 365. Ультразвукова діагностика кульшових суглобів за Графом Дитячий

 • 366. Ультразвуковий скринінг плода при багатоплідній вагітності, включаючи доплерографію + фотодокументація (1 знімок)

  1349 грн

 • 367. Ультразвуковий скринінг плода в 1-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 368. Ультразвуковий скринінг плода в 2-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 369. Ультразвуковий скринінг плода в 3-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 370. Відеокольпоскопія

 • 371. Ультразвуковий моніторинг овуляції (1 дослідження) трансвагінально

 • 372. Ультразвуковий моніторинг овуляції (4 дослідження) трансвагінально

  1649 грн

 • 373. Ультразвукова доплерометрія артерій пуповини плода

 • 374. Ультразвукова діагностика плевральних порожнин

 • 376. Ультразвукова діагностика кульшових суглобів за Графом для дорослих

 • 381. Ультразвукова діагностика органів калитки

 • 385. УЗД передміхурової залози та сечового міхура (трансабдомінальне)

 • 386. УЗД передміхурової залози (трансректально)

 • 408. Ультразвукова діагностика судин нирок

 • 409. Ультразвукова діагностика грудної попрожнини

 • 413. Ультразвукова діагностика сечовивідної системи у жінок ( нирки +сечовий міхур)

 • 419. Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок

 • 421. Ультразвукове дослідження артерій нижніх кінцівок

 • 422. Ультразвукове дослідження артерій верхніх кінцівок

 • 423. Ультразвукове дослідження вен і артерій нижніх кінцівок

 • 424. Ультразвукове дослідження вен і артерій верхніх кінцівок

Вiдгуки

Валерій 01.10.2022

5.0
5.0

Ультразвукове дослідження

Вперше звернувся в клініку ЦСМ, тре було пройти обстеження - ультразвукову діагностику. Що можу сказати: лікар поводився професійно, ніякого тобі панібратства чи зарозумілості з якими маєш справу, майже завжди, в державних лікарнях... Висновки отримав на руки через 10 хвилин. Дякую!

Каміла Волова 12.09.2022

5.0
5.0

Ультразвукове дослідження

Зараз в гостях, стало погано, лікар швидкої порекомендував пройти ультразвукове дослідження, Біла Церква - найближче велике місто, тому вирішила пошукати тут, так в інтернеті і знайшла ЦСМ, чому ненатішусь. Тут пройшла і УЗД, і відразу змогла отримати консультацію лікаря по лікування. Виконую всі поради надані лікаркою, почуваюся набагато краще. Окремо хочу виділити організацію роботи клініки, все дуже продумано, черг немає!

Антон 25.08.2022

5.0
5.0

Ультразвуковое исследование

Был на обследовании 23.08.22. Был тут в первый раз. Всё устроило!

Олександра 19.06.2022

4.0
4.0

Ультразвукове дослідження

Маю досвід звернень в приватні лікарні. Тут не гірше ніж в київських клініках, до самого УЗД в мене ніяких претензій, лікар-молодець, як на мене дав компетентний висновок, поводив себе професійно. Знімаю одну зірку за те, що був у них у час, коли не завершилися ремонтні роботи, як на мене, то краще закриватися на якийсь час, щоб клієнти не бачили навіть маленького безладу на території, навіть у такі буремні часи, як наш...

MAX BLACK 08.05.2022

5.0
5.0

Ультразвуковое исследование

Не местный, понадобилось обследоваться, потому решил прибегнуть к услугам частной медицины. Вбил в поисковик "УЗИ Белая Церковь", цена устроила, записался. По качеству обслуживания тоже все устроило, очередей не было, единственное, что попросил администратор, так это надеть маску, но это даже +, если учесть, сколько больных ковидом, но если бы оператор клиники еще и предупреждал о масочном режиме - было бы +++ а так хорошо, что маска всегда при мне. P.S. Аппарат УЗИ современный

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті