icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Сколіоз

Дізнайтеся більше про сколіоз на сторінці клініки ЦСМ у Білій Церкві. Ми пропонуємо комплексний підхід до діагностики та лікування цієї хвороби хребта, зокрема індивідуальні програми фізіотерапії та консультації від наших досвідчених спеціалістів.

Сколиоз Белая Церковь

Сколіоз: виправляючи хребет, виправляємо життя

Сколіоз це проблема останніх десятиріч, коли комп'ютери та всілякі гаджети заповнили весь простір навколо. Дорослі та діти поступово перейшли на малорухливий спосіб життя, втратили контроль над поставою та хребтом. А це призводить до неприємних наслідків, таких як сколіоз та інші вади. Життя стає вже не таким яскравим.

Сколіоз: симптоми, причини та наслідки

Сколіоз – специфічне бічне викривлення хребта з вигином хребців у криву чи їх скрученням. За походженням він може бути вродженим, але в більшості випадків сколіоз це набуті зміни.

Основні причини сколіозу:

Найзагадковішим за походженням є ідіопатичний сколіоз. Причина його виникнення до кінця не відома. Зазвичай він виникає в підлітковому віці, в 10-15 років. Тому дуже важливим є регулярний огляд дитини профільними фахівцями для уникнення проблем надалі.

Ознаки сколіозу:

Профілактика та лікування сколіозу є обов'язковими, особливо для дітей, оскільки недуг не є небезпечним. З часом будь-яка деформація хребта посилюється, що може спричинити цілу низку проблем:

Наслідки сколіозу тотожні куту відхилення хребта від свого природного положення. За цим показником медициною виділено 4 ступені захворювання: від невеликих відхилень у 10 градусів на першій стадії до понад 80 градусів – на четвертій. Способи лікування кожного ступеня мають власну специфіку. 

Лікування сколіозу

Негативний вплив сколіозу на загальне здоров'я та повноцінність життя – це аксіома. Але із проблемою можна боротися та здобути перемогу. Багатопрофільна клініка ЦСМ зібрала під своїм дахом досвідчених фахівців майже всіх медичних спеціальностей. Однією з переваг медичного закладу є найсучасніше та надточне обладнання, завдяки якому можна провести якісну діагностику та лікування. Гордість клініки – унікальний відділ фізіотерапії, де впроваджені унікальні методики відновлення та реабілітації організму.

Для тих, хто мріє про якісне та продуктивне життя, в «ЦСМ» працює ортопед-травматолог у Білій Церкві. Це висококваліфікований лікар, що має досвід у лікуванні сколіозу 1-4 ступенів.

Профілактика сколіозу у дітей

У період інтенсивного зростання дитини має бути підвищена увага батьків до всіх процесів формування організму. Педіатр у Білій Церкві – куратор поточного та майбутнього здоров'я малечі. Його досвід допомагає контролювати та виявляти зачатки проблем хребта під час його глобального становлення.

У допомогу педіатру в «ЦСМ» приймає дитячий остеопат – справжній чарівник здоров'я малечі. Безмедикаментозні сеанси впливу на внутрішні процеси в організмі через шкіру дають змогу боротися з багатьма порушеннями, в т. ч. опорно-рухової системи та хребта.

Які симптоми можуть вказувати на наявність сколіозу?

Основними симптомами сколіозу є нерівність плечей чи талії, відхилення хребта вбік, біль у спині, втомлюваність при тривалому стоянні або сидінні.

Як проводиться діагностика сколіозу в клініці ЦСМ у Білій Церкві?

На клініці ЦСМ у Білій Церкві для діагностики сколіозу застосовуються основні методи, включаючи клінічний огляд, вимірювання кутів відхилення хребта, рентгенографію.

Які методи лікування сколіозу доступні в клініці ЦСМ у Білій Церкві?

Наша клініка пропонує індивідуальний підхід до лікування сколіозу, включаючи фізіотерапію, коригуючі вправи, ортопедичні корсети, а в окремих випадках можливо і хірургічне втручання в залежності від ступеня та характеру хвороби.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті