icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Планування вагітності

Планування вагітності — це повноцінний, продуманий фахівцями комплекс діагностичних та лікувально-профілактичних заходів, мета яких — надати можливість партнерам підготуватися до усвідомленого зачаття, виношування та народження здорового малюка.

Планування вагітності

Планування вагітності у Білій Церкві

Прегравідарна підготовка, планування вагітності — це повноцінний, продуманий фахівцями комплекс діагностичних та лікувально-профілактичних заходів, мета яких — надати можливість партнерам (як жінці, так і чоловікові) підготуватися до усвідомленого зачаття, виношування та народження здорового малюка. 

Незважаючи на те, що вагітність — це не хвороба, а природний стан жіночого організму, закладений у нього природою, до моменту Х і того, що відбуватиметься протягом наступних 9 місяців, а також у момент розродження, потрібно підходити з усією серйозністю. Тільки так можна забезпечити здоров'я жінці та майбутній дитині. 

Багатопрофільна Клініка ЦСМ пропонує пройти прегравідарну підготовку в Білій Церкві в максимально безпечних умовах, під керівництвом досвідчених фахівців (багато з них приїжджають для консультацій пацієнтів з Києва), з гарантією високої точності результатів обстежень — у цьому ми впевнені на 100 %, оскільки використовуємо для діагностики лише обладнання експертного рівня. Крім того, завдяки тому, що клініка надає повний цикл послуг, виявляючи будь-які проблеми зі здоров'ям, ви зможете пройти у нас лікування. І, якщо буде потрібно, залишитися на ніч у готелі на базі клініки.

Навіщо потрібна і в чому полягає підготовка до вагітності

Консультація щодо планування вагітності дасть можливість парам, які планують усвідомлене народження дитини, дізнатися:

Прегравідарна підготовка важлива для майбутніх батьків різного віку. Однак парам, які готуються стати батьками після 35 років (незалежно від наявності у них дітей), на неї варто звернути особливу увагу, оскільки: 

Крім того, обов'язково підготуватися до вагітності з професійним консультантом потрібно тим парам, які мають спадкові захворювання (або вони не впевнені у своїй генетиці, не знайомі зі своїми кровними родичами тощо) і проблеми з виношуванням дитини.

Професійне планування зачаття допоможе уникнути багатьох проблем.

Оптимальний термін початку прегравідарної підготовки — за 7-10 місяців до першої спроби зачаття (у деяких випадках, коли здоров'я майбутніх батьків дозволяється, підготовку до вагітності скорочують до 3 місяців).

Які аналізи та обстеження потрібні при плануванні вагітності 

Діагностика при плануванні вагітності включає:

Діагностики та аналізи при плануванні вагітності для жінок та чоловіків є як загальні, так і з гендерною спрямованістю.

До загального переліку обстежень входить:

Чоловіку потрібно буде пройти (остаточний перелік індивідуальний):

Жінці знадобиться набагато більше часу, оскільки основну частину місії буде покладено саме на її організм, що й зумовлює довший перелік необхідних діагностичних заходів:

Усі види діагностики у Клініці ЦСМ проводяться на обладнанні експертного рівня, що гарантує достовірність результатів досліджень.

Рекомендації щодо планування вагітності

Крім того, що є медичні правила планування вагітності, підготовка до зачаття здорової дитини включає певні загальні рекомендації щодо змін способу життя майбутніх батьків, які забезпечують створення сприятливих умов для розвитку та формування здоров'я майбутнього малюка, а також підготовку організму жінки до періоду вагітності та перші місяці після неї.

Побутове планування вагітності має включати такі аспекти, як:

А після того, як пройдено консультацію щодо планування вагітності у цей умовний чек-лист підготовки до зачаття, виношування та пологів додасться:

Питання-Відповідь

Які вітаміни допоможуть завагітніти?

При плануванні вагітності дуже часто призначаються такі вітаміни, як В6, В9, С, Е. Але жоден з цих вітамінів не можна призначати собі самостійно, без рекомендації лікаря, який не тільки підбере необхідний комплекс вітамінів, але і дозування кожного з них.

Чи можна завагітніти не під час овуляції?

Зачаття не може статися без овуляції. Оскільки у її відсутності яйцеклітина не дозріває або залишається у фолікулі, а значить сперматозоїд не зможе її запліднити. Але, якщо незахищений статевий акт відбувся в інтервалі 7 днів до овуляції, зачаття може статися: протягом тижня сперматозоїди залишаються життєздатними в статевих шляхах жінки.

У якому віці жінка вже не може завагітніти?

Пік фертильності жінки — вік 20-25 років. Надалі вона починає поступово знижуватись. Але це не означає, що жінка не може завагітніти. Просто, в деяких випадках це буде складніше. Можливість завагітніти природним шляхом у здорової жінки зникає після настання менопаузи, коли ресурси яєчників повністю вичерпані.

Як зрозуміти, що в мене овуляція?

100 % результат може дати лише проходження спеціального експрес-тесту на овуляцію. Але є і фізіологічні ознаки, які можна вважати умовними симптомами настання цього періоду: біль, що тягне, або спазм з одного боку живота, підвищене потовиділення, зниження, а потім різке підвищення базальної температури, посилення сексуального потягу, підвищена чутливість / набухання молочних залоз, приплив енергії.

Чи потрібно утримуватись чоловікові перед зачаттям дитини?

Дослідження ВООЗ показали, що чоловіча помірність протягом 2-7 днів (оптимально 3-4 днів) збільшує ймовірність вагітності у його партнерки. Якщо цей час завищити, кількість сперматозоїдів збільшиться, але значно знизиться питома вага рухомих сперматозоїдів.

Скільки потрібно пити фолієвої кислоти, щоб завагітніти?

Точну дозу фолієвої кислоти, яка потрібна для організму певної жінки, може розрахувати лише її гінеколог.

Чому вважається, що пологи омолоджують?

Фахівці вважають це вельми спірним твердженням, але його походження є цілком обґрунтованим. Під час вагітності у більшій кількості, ніж зазвичай, виділяються гормони (зокрема естроген), які тонізують м'язові тканини, надають їм еластичність, зміцнюють кісткову тканину, знижують ризик появи стійкого підвищеного тиску.

Переваги планування вагітності у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня в Київській області, яка надає послуги повного циклу: експертну діагностику, планування та ведення вагітності, консультації щодо грудного вигодовування, лікування, реабілітацію тощо.
  2. Фахівці з багатим досвідом планування зачаття, зокрема у парах із небезпекою прояву спадкових захворювань у дитини.
  3. Персоналізовані програми планування вагітності.
  4. Діагностичне та лікувальне обладнання експертного рівня.
  5. Зручне розташування в Білій Церкві: можна проживати в готелі на базі нашого медичного центру, транспортна розв'язка поруч.
  6. Можливий попередній запис із підбором зручного часу.
  7. Демократична вартість надання послуг.

Бажаєте, щоб народження вашої дитини було усвідомленим та безпечним? Вам потрібно пройти планування вагітності у Білій Церкві? Шукаєте досвідченого фахівця? Клініка ЦСМ пропонує зробити вибір на користь нашого медичного центру повного циклу. Цим ви забезпечите собі високу якість надання послуг, достовірність діагностики, можливість зробити свої вагітність та пологи одним із найкращих періодів у своєму житті, максимально можливий рівень безпеки під час перебування на території клініки. Довірте своє здоров'я та здоров'я свого запланованого члена сім'ї професіоналам!

Фахівці

Колєснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, мамолог

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Марта 03.02.2023

5.0
5.0

Планування вагітності

Зверталися з чоловіком за консультацією, так як хочемо відповідально підійти до народження дитини. Все сподобалося, прийом пройшов на найвищому рівні.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті