icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Холтер ЕКГ

Наші лікарі мають глибокі знання в діагностиці всіх типів проблем із серцем, незалежно від того, наскільки вони рідкісні або складні. Для людей з усіма типами серцевих захворювань ми вивчаємо всі можливості для виявлення основних причин. Якщо ви почали помічати раптові напади прискорення або уповільнення серцебиття, слід звернутися до кардіолога та пройти комплексне обстеження, включаючи високоінформативний метод функціональної діагностики патологій серцево-судинної системи – Холтер ЕКГ.

Холтер ЕКГ

Холтер ЕКГ у Білій Церкві

У вас часто болить серце та є стрибки артеріального тиску? Чи буває тахікардія або перебої в роботі серця? Для з’ясування причин появи цих та багатьох інших проявів необхідно звернутись до кардіолога та пройти комплексне обстеження. Виконати Холтер ЕКГ у Білій Церкві можна в Клініці ЦСМ, у якій застосовується сучасне обладнання та працюють досвідчені лікарі.

Холтер ЕКГ — це неінвазивний і високоінформативний метод функціональної діагностики патологій серцево-судинної системи, який проводиться для безперервного запису електрокардіограми протягом доби або тривалішого періоду за допомогою реєстратора, що фіксується до грудної клітини пацієнта. Саме тому іноді цей спосіб діагностики називають «добове моніторування ЕКГ». Безперервний запис кардіограми допомагає лікарю оцінювати реакцію серця на вплив різних факторів: неспання, сну, їди, фізичної активності, проявів емоцій тощо. Аналіз отриманих після Холтерівського ЕКГ даних істотно розширює можливості діагностики та дає змогу виявляти порушення ритму, які неможливо визначити під час виконання звичайної ЕКГ.

Коли рекомендується пройти ЕКГ за Холтером?

Необхідність у проведенні добового моніторингу серцевого ритму виникає, якщо виявляються такі показання до Холтера:

Необхідність призначення добового моніторингу ЕКГ виникає в ситуаціях, коли варто виконати контроль ефективності проведеного лікування. Процедура ЕКГ Холтера призначається для перевірки якості роботи імплантованого кардіостимулятора або терапевтичного ефекту призначеної медикаментозної терапії. Також процедура призначається людям похилого віку із патологіями серця перед підготовкою до хірургічного втручання.

 

Протипоказання

Холтерівське моніторування може виконуватись дітям будь-якого віку, вагітним або людям похилого віку. Протипоказань до Холтера ЕКГ немає. Єдиним приводом для тимчасової відмови від процедури є рани, опіки або інші травми шкірних покривів грудної клітки в зоні, до якої кріпиться апарат.

Які стани можна діагностувати за допомогою моніторування за Холтером?

Холтерівське моніторування ЕКГ допомагає лікарям виявляти різні патології серцево-судинної системи:

У Клініці ЦСМ працюють досвідчені кардіологи, і після отримання результатів обстеження можна пройти консультацію у спеціаліста для призначення лікування.

 

Підготовка

Дотримання правил підготовки до Холтер ЕКГ допоможе досягти достовірних результатів.

Під час призначення моніторування за Холтером необхідно повідомити лікаря про препарати, що приймаються. У разі необхідності фахівець порадить скасувати їхній прийом. Якщо прийом препаратів ніяк не впливає на результати діагностики, то ліки варто приймати у звичайному режимі та дозуванні.

Напередодні перед дослідженням необхідно прийняти душ, оскільки під час носіння апарата доведеться відмовитись від водних процедур. Чоловікам варто збрити з грудей волосся для безперешкодної фіксації та безболісного видалення приладу.

Перед прикріпленням апарата Холтера рекомендується добре виспатися. До візиту до клініки варто поснідати та не кваплячись прийти на обстеження.

Буде зручніше, якщо пацієнт одягне облягаючу майку та простору кофту, під якою реєстратор Холтер залишиться непомітним. Жінкам варто одягнути бюстгальтер.

Порядок проведення та правила поведінки під час холтерівського моніторування

Перед прикріпленням реєстратора шкіру протирають спиртом для отримання кращої фіксації апарата. Одноразові датчики холтерівського монітора фіксують у певних точках та прикріплюють до приладу за допомогою гіпоалергенного лейкопластиря. Для прикріплення реєстратора достатньо 10 хвилин. Після цього пацієнт може вирушати додому. З’явитися на прийом до лікаря для зняття монітора необхідно в зазначений час.

Під час виконання Холтер ЕКГ обов’язково дотримуватись низки правил:

Під час моніторингу ЕКГ дозволяється користуватися комп’ютером, смартфонами та іншими гаджетами. У разі необхідності може виконуватися УЗД, якщо процедура не торкається грудної клітки.

Під час моніторингу пацієнту варто вести спеціальний щоденник. У ньому вказується час, коли людина лягла спати, у скільки прокинулася, час прийому їжі та ліків, появи фізичних навантажень, стресових проявів або виникнення різних скарг (запаморочення, прискореного серцебиття тощо). У деяких випадках пацієнту рекомендується кілька разів на день піднятися сходами (без додаткових зусиль), відзначити час виконання тесту та описати свої відчуття від навантаження. Записи в щоденнику допомагають спеціалісту встановлювати взаємозв’язок між фізичною та психоемоційною активністю та змінами ЕКГ.

Після завершення моніторингу пацієнт приходить у Клініку ЦСМ для зняття приладу. Щоденник залишається спеціалісту для складання висновку. Розшифровка Холтер ЕКГ триває кілька годин.

 

Результати та їхня розшифровка

Отримання результатів холтерівського моніторування проводиться наступного дня після завершення дослідження. Лікар складає висновок Холтер ЕКГ та видає результати на руки пацієнту. Аналіз моніторингу ЕКГ виглядає як текст із різними незрозумілими графіками, числами, термінами та зображеннями. За висновком може отримуватися інформація про наявність відхилень, але остаточною інтерпретацією результатів повинен займатися лікар.

Питання-Відповідь

Як спати із добовим моніторингом ЕКГ?

При добовому моніторуванні холтерівським апаратом рекомендується спати на спині чи правому боці. У щоденнику потрібно не забувати обов'язково фіксувати час початку та закінчення сну, а також його якість. По можливості потрібно забезпечити собі здоровий, спокійний сон.

Що означає, якщо Холтер почав пищати?

Як правило, пищання апарата для холтерівського моніторування означає закінчення заряду його акумулятора.

Чи можна дивитися телевізор із Холтером?

Пацієнту при холтерівському моніторуванні можна дивитися телевізор, але лише за умови дотримання дистанції. Заборонено підходити до будь-яких електроприладів, від яких виходить випромінювання.

Як часто можна користуватись телефоном під час холтерівського моніторування?

При використанні апарату для добового моніторування АТ та ЕКГ слід уникати контакту з мобільним телефоном (а також іншими подібними гаджетами). Рекомендований час використання — не більше трьох годин на добу. При цьому обов'язково потрібно тримати девайс на відстані понад 30 см від холтерівського апарату, щоб не спотворити результати діагностики.

Чи можна пити алкоголь з Холтером?

На вживання алкоголю під час проходження холтерівського моніторування немає категоричної заборони. Його можна вживати, але лише в обмеженій кількості, як і каву.

Що робити, якщо електрод відклеївся від Холтера?

У від'єднанні електрода від пристрою немає нічого катастрофічного. Якщо це сталося, приклейте його на те саме місце. Зробити це можна за допомогою лейкопластиру. Не забудьте відзначити час події у щоденнику.

Наші переваги

 1. Висококваліфіковані лікарі з великим стажем роботи.
 2. Використання сучасної апаратури.
 3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 4. Комфортність процедури.
 5. Точне розшифрування результатів.
 6. Доступна ціна.

 

Лікарі

Вам необхідно провести холтерівське моніторування у Білій Церкві, і ви шукаєте якісну клініку? Пройти Холтер можна у Клініці ЦСМ. Для запису на процедуру варто зателефонувати за вказаним на сайті номером або заповнити форму для зворотного зв’язку. Оператори контакт-центру швидко відреагують на заявку, запишуть вас на прийом до лікаря або процедуру в зручний для вас час, дадуть відповідь на всі питання про Холтер ЕКГ та ціну діагностики.

Фахівці

Веклов Герман Юрійович

Лікар-кардіолог, арітмолог, інвазивна кардіологія

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"uot;Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 137. Консультація лікаря кардіолога (первинна)

  30 хвилин

 • CA6B. Консультація лікаря кардіолога (повторна)

 • Холтер ЕКГ

  1140 грн

Вiдгуки

Universe 30.10.2022

5.0
5.0

Холтер ЭКГ

Это лучший и самый точный холтер ЭКГ в Белой Церкви! Кроме того, Ирина Викторовна Алексеенко - очень приятный человек, у нее все невероятно тактично и профессионально, без стресса. Лично для меня очень важно, чтобы консультация проходила в легкой, спокойной, доверительной атмосфере.

Вероніка 06.09.2022

5.0
5.0

Холтер ЕКГ

Обстеження пройшло добре. Результати швидко. Лікування, яке було призначене кардіологом клініки, досить дієве. Почуваюся з ним краще.

Ксенія П 12.08.2022

5.0
5.0

Холтер ЕКГ

Проходила тут у липні холтерівське моніторування, ціна досить адекватна, як на наши часи, обладнання новеньке - легко прятати під одягом. Окрема подяка кардіологу клініки за гарне лікування. Була підібрана схема лікування та препарати, які мені максимально підходять, з урахуванням інших моїх захворювань та протипоказань. Щиро дякую за турботу!

Нікіта Міроненко 17.06.2022

5.0
5.0

Холтер ЕКГ

Гарна клініка. Є всі потрібні лікарі. Нове обладнання. Робив у них в серпні холтер, дуже вдячний за висновок та призначене лікування.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті