icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз дозволяє виявити новоутворення та відхилення у розвитку, виявити зміни, що відбулися через хворобу, та пошкодження, отримані внаслідок травми.

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз у Білій Церкві

Ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз — це інформативний метод діагностичного дослідження, під час якого лікар може оцінити структуру тканини, виявити різні патологічні процеси в грудях та пахвових лімфатичних вузлах на ранніх стадіях. Безцінні переваги УЗД грудних залоз у тому, що воно не несе болю, безпечно, не потребує спеціальної підготовки, крім правильно підібраного часу, не має абсолютних протипоказань. Багатопрофільна клініка повного циклу ЦСМ пропонує пройти УЗД молочних залоз у Білій Церкві на новому апараті ультразвукової діагностики, що дозволяє виявити новоутворення та відхилення у розвитку, виявити зміни, що відбулися через хворобу, та пошкодження, отримані внаслідок травми. Наш УЗ-апарат забезпечує максимально точний результат дослідження, а фахівці з багаторічним досвідом точну інтерпретацію результатів УЗД.

Показання до проведення

Показання до УЗД молочних залоз можна виявити шляхом самообстеження своїх грудей. Зробити УЗД молочних залоз у Білій Церкві в Клініці ЦСМ, може знадобиться, якщо:

Також потрібно проводити обстеження грудей у ​​рамках запланованого check-up. Онкологія молочних залоз ніяк себе не проявляє на початкових стадіях, тому потрібно тримати здоров'я своїх грудей під контролем.

Наші спеціалісти радять проводити самоогляд перед дзеркалом 1 раз на місяць. Так ви зможете зафіксувати найменші зміни.

УЗД молочних залоз також проводять і дітям, зокрема новонародженим. УЗД молочних залоз у дітей може проводитись з кількох причин:

При яких захворюваннях призначається процедура

Це далеко не всі діагнози, при яких призначається УЗД грудних залоз.

Противопоказання

Не існує абсолютних (прямих) протипоказань до проведення УЗД молочних залоз. Однак діагностику можуть відкласти за рішенням лікаря, якщо є пошкодження шкіри до відновлення шкірного покриву. При здоровій шкірі на грудях дослідження можна проводити з будь-якою частотністю, у будь-якому стані та у будь-якому віці (від 0 до 100 років і старше).

Підготовка до УЗД молочних залоз

За наявності показання до УЗД молочних залоз його можна проводити відразу ж, але у статевозрілих жінок існує діагностична доцільність проводити дослідження у певні дні менструального циклу.

Зазвичай, радять пройти діагностику грудей на 7-9 день циклу. Однак тут є свої тонкощі. Все залежить від довжини менструального циклу жінки.

При тривалості циклу 28 днів УЗД молочної залози краще проводити на 5-12 день, понад 28 днів – на 7-14 день, менше 28 днів – на 4-11 день.

УЗД молочних залоз може бути проведено поза правилом менструального циклу при сильному больовому синдромі, кров'яних та гнійних виділеннях із соска, сильному почервонінні шкірного покриву грудей, нудоті з температурою.

Як проходить УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз складається з таких етапів:

Для кращої візуалізації окремих ділянок лікар може попросити пацієнта  / пацієнтку змінити позу.

Огляд дітей нічим не відрізняється від огляду дорослих.

Результати УЗД молочних залоз

Остаточною розшифровкою результатів, а також визначення причин поганого самопочуття, диференціальною діагностикою, оцінкою загального стану пацієнта займаються досвідчені лікарі-діагности — гінеколог, мамолог. Вони паралельно ґрунтуються і на інших дослідженнях.

Питання-Відповідь

Чи можна вагітним робити УЗД молочних залоз?

На відміну від мамографії, УЗД молочних залоз можна робити вагітним.

Чи можна робити в один день УЗД молочних залоз та мамографію?

Так, мамографію та УЗД молочних залоз, за ​​потреби, можна проводити в один день. Два дослідження жодним чином не обмежують одне одного, а навіть, навпаки, є додатковими методами. У комплексі вони допомагають лікарю отримати точне бачення проблеми та призначити лікування, яке буде максимально позитивним.

Чи можна робити УЗД молочних залоз при грудному вигодовуванні?

УЗД молочних залоз можна робити навіть жінкам, що годують груддю.

Скільки годне УЗД молочних залоз?

Термін придатності УЗД молочних залоз становить не більше 6 місяців.

Що точніше мамографія чи УЗД молочних залоз?

Фахівці оцінюють точність мамографії в 92 % (це дуже добрий показник). УЗД значно поступається їй за можливостями візуалізації. Тому фахівці у всьому світі частіше використовують УЗД молочних залоз як пост-скринінг проблем, виявлених при мамографічному дослідженні. Але ультразвук має і свою перевагу — з його допомогою можна оцінити не тільки стан тканин грудей, а й лімфовузлів у пахвових западинах.

Що краще МРТ чи УЗД молочних залоз?

З погляду на інформативність МРТ молочних залоз інформативніше УЗД. Однак його вартість набагато вища, ніж у ультразвукового дослідження та мамографії, крім того воно шкідливіше за УЗ-діагностику. Але, якщо має місце пухлинний процес, без МРТ не обійтися: у 90 % випадків дослідження дозволяє оцінити локалізацію первинних пухлин, поширеність ракового процесу та наявність метастазів.

Переваги УЗД молочних залоз у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр повного циклу, в якому вам не лише проведуть діагностику, а й нададуть якісну інтерпретацію результатів, поставлять діагноз за один візит та пояснять кожен пункт у діагностичному висновку.
  2. Детальна та чітка візуалізація органів, максимальна точність за рахунок проведення УЗ-діагностики на обладнанні експертного рівня.
  3. Висока кваліфікація та багаторічний досвід лікарів.
  4. Комфортні умови проведення діагностики.
  5. У нас можна заздалегідь записатися на УЗД молочних залоз у Білій Церкві, на зручний для вас час.
  6. Доступна вартість надання послуг.

Шукаєте місце, де можна пройти якісну ультразвукову діагностику молочних залоз? Багатопрофільна Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує попередній запис на ультразвукове дослідження молочних залоз. У нас можна за один день пройти обстеження та отримати консультацію у досвідченого фахівця щодо свого стану з детальним поясненням кожного пункту висновку. Щоб записатись, телефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті, і наш оператор швидко зв'яжеться з вами.

Фахівці

Колеснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, мамолог, спеціаліст з УЗД

Ціни

  • Ультразвукова діагностика молочних залоз

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Каміла 29.09.2022

5.0
5.0

УЗД молочних залоз

Шукала де зробити УЗД молочної залози в Білій Церкві , до цієї клініки потрапила, тому ще підкупило те, що у них апарат експертного класу та багато лікарів з Києва, це все ж таки точність діагностики та досвід. Була приємно здивована оперативністю та увагою, яку приділив мені лікар, майже отримала повноцінну консультацію одразу по своїм результатам.

OXI 04.08.2022

5.0
5.0

УЗД молочних залоз

Візитом до ЦСМ в Білій Церкві залишилася дуже задоволена, всім рекомендую! До цього була у них в Києві, теж все дуже професійно!

Milana Petrenko 17.07.2022

5.0
5.0

УЗИ молочных желез

Обследованием полностью довольна. Все без задержек, лаконично, и в то же время внимательно. Если так можно сказать об УЗИ, то было душевно))) Врач вежливый, а главное нацелен на результат. Аппарат УЗИ новехонький. Заключение выдали быстро. И, кстати, тут мне пошли на встречу и я сразу же смогла попасть на консультацию к маммологу, хотя первоначально собиралась проходить ее в другом месте... Но так даже удобнее.

Ольга Золотарьова 30.05.2022

5.0
5.0

УЗД молочних залоз

Лікарка чуйна та уважна до деталей. Рекомендую!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті