icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Педіатр

Лікарі педіатри розповідають і допомагають батькам вибудувати сприятливий стиль життя дітей для попередження різних захворювань, ознайомлюють з правильними навичками і знаннями з надання першої допомоги в різних ситуаціях.

Педіатр

Педіатр у Білій Церкві

Педіатрія — це сфера медицини, яка займається виявленням, усуненням і профілактикою дитячих захворювань.Також педіатри допомагають батькам дітей здобувати правильні навички та знання щодо надання першої допомоги в різних ситуаціях, правильного догляду за хворою дитиною та запобігання різним захворюванням. Сьогодні педіатрія у Білій Церкві добре розвинена, що дає змогу отримувати грамотний супровід і комплексні медичні послуги в будь-якій ситуації.

У вас захворіла дитина і ви хочете потрапити на прийом до досвідченого фахівця? Стурбовані результатами неправильного лікування у дільничного лікаря, оскільки дитина і далі часто хворіє? У вас немає часу на тривале очікування в чергах у державних поліклініках? Тоді варто записатися на консультацію педіатра у Клініці ЦСМ в зручний для вас час. Працюючі в нашому медичному центрі педіатри мають великий досвід і проводять лікування за протоколами доказової медицини.

Коли потрібно звертатися до педіатра?

Прийом педіатра необхідний не тільки для проведення лікування виниклого захворювання, але й для динамічного спостереження за розвитком і зростанням дитини. Планова консультація педіатра проводиться:

Усім дітям необхідно проходити огляд у лікаря у разі призначення дати планової вакцинації, щоби уникнути протипоказань до введення вакцини. Також висновок педіатра необхідний перед початком відвідування дитячого садка, школи, спортивних секцій і гуртків.

Симптоми, що вимагають позапланового огляду педіатра

Огляд педіатра не можна відкладати, якщо у дитини є один або кілька таких симптомів:

Лікар-педіатр — фахівець, який допомагає батькам спостерігати за ростом, розвитком, самопочуттям дитини. Відповідно, вибір досвідченого й уважного фахівця — важливий і необхідний крок.

Педіатрія в Клініці ЦСМ є одним із пріоритетних напрямів, оскільки наш медичний центр веде активну роботу щодо лікування та реабілітації дітей із різними патологіями. У разі звернення до Клініки ЦСМ ви отримаєте можливість спостерігатися у спеціаліста, який має високий рівень кваліфікації та вміє встановлювати довірливий контакт із дітьми будь-якого віку. Обстеження дитини буде проводитися в комфортних і доброзичливих умовах, без сліз і страху.

Як проходить прийом у педіатра?

Педіатр — це лікар, який займається наглядом і лікуванням дитини від моменту народження до статевого дозрівання. Він проводить огляди під час розвитку різних захворювань, дає призначення з діагностики, терапії та профілактики патологій, а також навчає батьків навичкам правильного догляду за дитиною в період хвороби.

Під час огляду у педіатра проводяться такі заходи:

У разі необхідності після проведення консультації педіатр направить пацієнта на прийом до вузькопрофільних спеціалістів. На базі Клініки ЦСМ створені максимально комфортні умови для отримання комплексної медичної допомоги, тому ви зможете зробити призначені лікарем дослідження або пройти консультації, не виходячи з Клініки ЦСМ.

Методи діагностики

У педіатрії для оцінювання загального стану здоров'я та діагностики захворювань застосовуються такі методи, як:

Після прийому педіатра на базі Клініки ЦСМ можуть проводитися консультації профільних фахівців (невролога, гастроентеролога, ортопеда, кардіолога, рефлексотерапевта, лікаря з ЛФК тощо).

Лікування дитячих хвороб

У клінічній практиці лікарів-педіатрів для лікування дітей можуть застосовуватися різні методики:

У разі необхідності вони доповнюються рекомендаціями фахівця щодо правильного догляду, організації режиму дня та годування хворої дитини. Також на прийомі педіатр пояснює батькам, як правильно вживати призначені препарати та здійснювати підготовку до призначених процедур діагностики (УЗД, аналізів, інших досліджень).

Питання-Відповідь

Що входить до обов'язків педіатра?

До обов'язків педіатра (дитячого терапевта) входить:
 • використання передових способів діагностики, терапії, профілактики та реабілітації, дозволених для дітей та підлітків;
 • визначення тактики ведення пацієнта відповідно до стандартів надання медичної допомоги та загальноприйнятих протоколів;
 • всебічна оцінка розвитку дитини;
 • направлення пацієнта до лікаря фахівця (за потреби);
 • ознайомлення батьків із правилами вакцинації.

Що робити, щоб дитина менше хворіла?

Щоб дитина менше хворіла, їй необхідно забезпечити:
 • збалансоване харчування, яке включатиме КБЖВ за віком, а також необхідну кількість корисних вітамінів та мінералів;
 • проходження курсів ЛФК, фізіотерапевтичних процедур, масажу (грудної клітини та/або загального);
 • загартовування (обов'язково обговорюється з педіатром);
 • відсутність у її житті ігор та занять, що провокують перезбудження нервової системи та сильну фізичну втому дитини;
 • здоровий сон (зокрема денний відпочинок у попередньо провітреному приміщенні) — у деяких випадках норму можна збільшити на 1 годину;
 • відсутність стресових ситуацій тощо.
Також не зайвим буде проходити регулярні check-up здоров'я.

Чому деякі діти хворіють частіше за інших?

На рівень дитячої хворобливості впливають внутрішні та зовнішні чинники.
До внутрішніх належать: «наївність» імунітету, незрілість систем організму, спадкова схильність, алергії, хронічні захворювання та осередки інфекцій у носоглотці. Найчастіша причина — проблеми під час вагітності та пологів, помилки грудного вигодовування.
До зовнішніх — відсутність режиму дня та культури гігієни, раннє відвідування дитячого садка, штучне вигодовування, неправильна організація харчування, пасивне куріння (зокрема до народження), самолікування дитини з боку батьків (особливо антибіотиками), поганий стан екології, пересушене або навпаки, занадто вологе повітря.

Які аналізи потрібно здати, якщо дитина хворіє часто?

Коли дитина часто хворіє, для виявлення справжньої причини, може знадобиться пройти досить серйозне обстеження. Воно може включати: лабораторну діагностику крові, сечі та калу (зокрема інфекційні та імунологічні дослідження), УЗД внутрішніх органів, м'яких тканин, суглобів тощо, ЕЕГ, МРТ та інші види діагностики на розсуд педіатра.

Як визначити у дитини вірусна чи бактеріальна інфекція?

Відрізнити вірусну інфекцію від бактеріальної можна як за явними симптомами (при вірусі болить відразу все — м'язи, горло, голова, груди, суглоби), так і за результатом ЗАК з лейкоцитарною формулою: при відповіді імунної системи на вірус відбувається зрушення вліво — збільшується вироблення нейтрофілів, і в кров виходять їх незрілі паличкоядерні форми («палички»), а також збільшені лімфоцити та моноцити; ШОЕ може бути в нормі або трохи підвищеною.

Чи можна обійтися без антибіотиків при бактеріальній інфекції у дитини?

Так, при деяких бактеріальних інфекціях (особливо якщо вони проходять у легкій формі) антибіотики не потрібні. Але від них не можна відмовлятися, коли є ризик переходу захворювання на хронічну форму. Ризики хронізації оцінюються лікарем, який і підбирає схему лікування.

Наші переваги

Запис до педіатра в Клініку ЦСМ забезпечує безліч переваг:

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Високий рівень кваліфікації та багаторічний досвід педіатрів (наші лікарі щорічно проходять стажування та курси для підвищення кваліфікації в провідних українських і зарубіжних клініках).
 3. Можливість отримати комплекс медичних послуг (від діагностики до лікування та реабілітації) у медустанові повного циклу.
 4. Доступна вартість консультації педіатра.
 5. Комфортні умови в медичному центрі.
 6. Ввічливе та уважне ставлення до кожного клінічного випадку.

Лікарі

Щоби потрапити на прийом до хорошого педіатра в Білій Церкві, достатньо звернутися до кваліфікованих фахівців Клініки ЦСМ. Записатися до педіатра можна, зателефонувавши за вказаним на сайті номером, заповнивши спеціальну форму запису на прийом або замовивши зворотній дзвінок. Консультанти нашого кол-центру нададуть всю необхідну довідкову інформацію та запишуть вас на прийом у зручний час.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC12B. Консультація лікаря педіатра (первинна) Дитячий

 • CC13B. Консультація лікаря педіатра (повторна) Дитячий

Вiдгуки

Олександра 21.09.2022

5.0
5.0

Педіатр

Я дуже задоволена, що обрала саме клініку ЦСМ і дуже добре, що потрапили саме до Саркісян М.О. Лікарка приділила дуже багато часу, призначила лікування. Зараз його проходимо, робимо уколи, п'ємо препарати. Через певний час знову прийдемо в клініку на контрольний прийом. Окремо хочу сказати про клініку. Дуже гарний медичний заклад, усе добре організовано, немає черг, всі співробітники дуже ввічливі. Рекомендую! Хороший педіатр!

Свердлова Марина 30.08.2022

5.0
5.0

Педиатр

Консультация педиатра прошла на 12+!

Galina M 05.06.2022

5.0
5.0

Педиатр

Частный педиатр был выбран по той причине, что к нему на прием можно попасть действительно без очереди. Ну и в принципе не прогадали. В ЦСМ отличные врачи, как детские терапевты, так и специалисты. Огромное спасибо, что вы такие внимательные и человечные! В наше время это важно!

Каміла 13.05.2022

4.0
4.0

Педіатр

Лікарка оглянула дитину, вислухала наші скарги, розпитала, все докладно пояснила в чому проблема, які наші наступні дії, які обстеження треба пройти, як до тих пір лікувати... Консультація сподобалася. Дитина не ридала, як це бувало у інших лікарів. Єдине були проблеми з записом на зручний для нас час, в клініку треба побільше педіатрів...

Andrey 26.04.2022

5.0
5.0

Педіатр

В цілому все позитивно... Поки лікуємося, не можу більше сказати

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті