icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Про нас

В Клініці ЦСМ Ви можете отримати якісну медичну допомогу по міжнародним та державним клінічним протоколам.

Про нас

Медичний центр Клініка ЦСМ у Білій Церкві

З 17 грудня 2021 року Ви можете звернутися до багатопрофільної Клініки ЦСМ, яка відкрила свої двері для дітей та дорослих у Білій Церкві.

Новий медичний центр у Білій Церкві надає повний спектр послуг, тут працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічною практикою. Клініка обладнана апаратурою експертного класу провідних світових виробників. Синергія цих найважливіших ключових факторів гарантовано забезпечує якісну медичну допомогу за міжнародними та державними клінічними протоколами.

У Клініці ЦСМ діти та дорослі можуть прийти на прийом та отримати кваліфіковану допомогу лікарів таких спеціальностей:

Також клініка обладнана сучасним операційним блоком, де проводяться оперативні втручання різного рівня складності.

Також у медичному центрі можна отримати консультації та скористатися послугами таких спеціалістів, як:

Відділення фізіотерапії клініки ЦСМ є одним із найбільших в Україні. Фізіотерапевтичні процедури допомагають значно покращити результати лікування та реабілітації дітей та дорослих навіть у найскладніших випадках. У нашому відділенні пропонуються такі фізіотерапевтичні процедури:

Варто врахувати, що фізіопроцедури сприяють прискоренню процесів загоєння ран та переломів, а в деяких випадках допомагають уникнути медикаментів зовсім, що є незаперечною перевагою для людей з алергічними реакціями в анамнезі.

Клініка ЦСМ має у своєму розпорядженні найбільше в Україні відділення гіпербаричної оксигенації, оснащене сучасними барокамерами. Усі процедури у відділенні проводяться під контролем висококваліфікованого персоналу, що гарантує комфорт та безпеку під час проходження процедури.

Одним із пріоритетів послуг Клініки ЦСМ є надання всебічної допомоги особам з обмеженими можливостями, які потребують постійної реабілітації, та хворим після перенесеного інсульту, дітям із генетичними захворюваннями, розладами аутистичного спектру, ДЦП та затримками розвитку. Центр приймає на лікування пацієнтів із фізіологічними патологіями та психологічними проблемами будь-якої тяжкості.

Клініка ЦСМ належить до медичних закладів мультифункціонального типу, тому кожен клієнт тут зможе отримати якісну допомогу з різних напрямів, серед яких:

У разі звернення до Клініки ЦСМ у Белій Церкві пацієнти з патологіями нервової, ендокринної, травної та дихальної системи, опорно-рухового апарату та розладами харчової поведінки можуть розраховувати на проведення санаторного лікування в комфортабельному пансіонаті на мальовничому березі річки Рось. У санаторії, який розташований в екологічно чистій зоні, створені чудові умови для лікування та відпочинку будь-якої пори року.

Для запису на прийом до лікаря або проведення процедур у Клініці ЦСМ достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером або заповнити форму для замовлення зворотнього дзвінка або онлайн-запису. Оператори швидко зв’яжуться з Вами, нададуть відповіді на всі запитання та запишуть на прийом у зручний для Вас час.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті