icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (050) 305-20-27 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 09:00 - 18:00

Кардіолог

Серце — один з найважливіших органів людини, тому величезне значення має його нормальний стан і робота. Досвідчені лікарі-кардіологи нашої клініки дадуть Вам всі необхідні рекомендації щодо способу життя і дієті з метою профілактики серцево-судинних захворювань.

Кардіолог у Білій Церкві

Кардіологія — це розділ медицини, що вивчає захворювання серця та кровоносних судин, методи їхньої діагностики, способи лікування та заходи профілактики. Відділення кардіології в Білій Церкві у Клініці ЦСМ допоможе пройти обстеження для раннього виявлення захворювань серця та судин, провести ефективне лікування та реабілітацію.

Кардіолог — це лікар, який займається діагностикою та терапією серцево-судинних патологій. У Клініці ЦСМ працюють кращі фахівці міста, компетентні в питаннях виявлення та корекції порушень у роботі серця та коронарних судин. Основним принципом нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного клінічного випадку.

Причини серцево-судинних захворювань:

Сьогодні хвороби серця та судин є основною причиною смертності у всьому світі. До патологій даної групи особливо схильні чоловіки та люди старшого віку.

Захворювання, які лікують кардіологи

Поставити точний діагноз може лише лікар-кардіолог після комплексного обстеження, але помітити розвиток серцево-судинного захворювання здатна кожна людина за такими ознаками, як задишка, підвищена стомлюваність, головний біль, сплутаність свідомості, порушення координації.

Симптоми захворювань серця та судин

Зазвичай захворювання серця супроводжуються тахікардією, брадикардією, екстрасистолією та мерехтінням передсердь. Ранні ознаки серцево-судинних порушень легко сплутати з іншими хворобами, однак тривожні симптоми не можна ігнорувати. За умови своєчасної діагностики, корекції способу життя та правильного лікування можна запобігти розвитку серйозних ускладнень, інвалідизації та летальному результату.

Як проходить консультація у кардіолога?

Кардіологи Клініки ЦСМ забезпечені надійними та сучасними інструментами для встановлення діагнозів та підбору ефективного лікування.

На прийомі у кардіолога варто вказати:

Особлива увага надається первинній діагностиці. Кардіолог оглядає шкірні покриви та слизові оболонки рота, склеру очей, область грудної клітки, проводить пальпацію для визначення інтенсивності та амплітуди серцевих скорочень. Перкусія (простукування) дозволяє оцінити розміри серця, легенів та інших органів, виявивши відхилення. Аускультація допомагає прослухати тони серця та судин, виміряти частоту серцевих скорочень.

Після огляду та збору анамнезу лікар-кардіолог індивідуально підбирає методи діагностики, актуальні в конкретному клінічному випадку.

Методи кардіологічного обстеження

Після консультації у кардіолога варто пройти лабораторне та інструментальне обстеження. Пацієнт здає загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, коагулограму, маркери ураження серця, аналізи на рівень С-реактивного білка, електроліти тощо, а також проходить діагностування функцій зовнішнього дихання.

Інструментальне кардіологічне обстеження:

У разі необхідності консультація кардіолога доповнюється оглядами інших вузькопрофільних фахівців: невролога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, алерголога тощо.

Методи лікування серця та судин

Кардіологія в Клініці ЦСМ є напрямком, що швидко розвивається. Тут успішно лікують порушення серцево-судинної системи, проводять реабілітаційні заходи, а також займаються профілактикою розвитку хронічних патологій.

Лікувальна тактика безпосередньо залежить від результатів обстеження серця. Уважний огляд у кардіолога та ретельно зібраний анамнез дають змогу обрати засоби корекції таким чином, щоби мінімізувати можливі ускладнення та прояви побічних ефектів. Лікування проводиться у відділенні кардіології амбулаторно або в умовах стаціонару.

Кардіологи центру призначають медикаментозну терапію, дають індивідуальні рекомендації щодо допустимої фізичної активності та харчування. Під час лікування захворювань серця особлива увага приділяється лікувальній фізкультурі. Для кожного пацієнта розробляється комплекс вправ і розраховується оптимальне навантаження, здатне зміцнити серцевий м’яз і знизити рівень холестерину.

Наші переваги

  1. Висока точність діагностики захворювань серця.
  2. Виявлення патологічних змін на ранніх термінах.
  3. Професіоналізм і компетентність кардіологів.
  4. Лікування в сучасному та відмінно обладнаному стаціонарі.
  5. Лікарські консультації в зручний для відвідувача час.
  6. Доступна вартість консультації кардіолога.

Лікарі

У Клініці ЦСМ працюють найкращі кардіологи Білої Церкви. Наші лікарі мають величезний досвід лікування захворювань різного рівня складності, вміють швидко й адекватно реагувати на найважчі випадки та стресові ситуації. Записатися на консультацію до кардіолога можна на сайті клініки, або зателефонувавши за одним із вказаних номерів. Звертаючись до Клініки ЦСМ, ви обираєте якість і безпеку!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті