icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Кардіолог в Білій Церкві

Дбайте про своє серце разом з клінікою ЦСМ. Досвідчені лікарі-кардіологи нашої клініки дадуть Вам всі необхідні рекомендації щодо способу життя і дієті з метою профілактики серцево-судинних захворювань. Використовуючи сучасні методи діагностики та лікування, ми забезпечимо ваше серцеве здоров'я. Запишіться на консультацію прямо зараз та забезпечте сильне та здорове серце.

Кардіолог

Кардіолог у Білій Церкві

Фахівець, який займається захворюваннями серця та судин, називається кардіологом. Він виконує діагностичні процедури, підбирає лікування, рекомендує профілактичні заходи. Він допомагає у своєчасному виявленні захворювань для подальшої ефективної терапії. Звернутися за допомогою до кардіолога у Білій Церкві можна у клініці ЦСМ. Тут працюють справжні професіонали, які використовують міжнародні перевірені практики, найсучасніше високоточне обладнання.

Клініка ЦСМ – справжні експерти в галузі кардіології

Наші кардіологи займаються не лише лікуванням, а й профілактикою хвороб судин та серця. Вони наголошують на важливості регулярних оглядів та обстежень для оцінки факторів ризику та виявлення будь-яких ознак серцево-судинних захворювань. У цих фахівців можна пройти ретельне обстеження, у тому числі, збір анамнезу, фізикальне обстеження, аналізи крові, електрокардіограму (ЕКГ), стрес-тести та візуалізують дослідження, щоб оцінити стан свого серця та виявити потенційні відхилення.

Після встановлення діагнозу кардіолог може скласти індивідуальний план лікування з урахуванням конкретного стану людини. Варіанти лікування часто включають:

Кардіологи завжди в курсі останніх досягнень у галузі кардіології, завдяки чому пропонують найбільш ефективні та інноваційні методи терапії.
Крім лікування хвороб міокарда, лікарі-кардіологи також відіграють важливу роль у кардіореабілітації та вторинній профілактиці. Вони надають рекомендації щодо ведення здорового способу життя, програм фізичних вправ, управління факторами ризику. Останній пункт є особливо важливим для людей, які перенесли серцеві напади, операції на серці або мають високий ризик розвитку захворювань судин та міокарда. Фахівці орієнтовані не лише на лікування безпосереднього стану, а й на довгострокове ведення та покращення здоров'я, зміцнення організму в цілому.

Кардіологи клініки ЦСМ: професіоналізм у кожному русі

У нашому центрі пацієнтам доступний широкий спектр послуг, включаючи профілактику, діагностичні процедури, різні варіанти терапії та реабілітаційні програми для лікування захворювань, пов'язаних із серцем, та покращення стану серцево-судинної системи.

Наша клініка прагне надавати всебічну допомогу. Кардіологи віддають пріоритет відкритому спілкуванню та вибудовують довірчі стосунки зі своїми пацієнтами. Вони знаходять час, щоб вислухати побоювання відвідувачів, розповісти їм про їхній стан та варіанти терапії та залучити до процесу прийняття рішень. Пацієнти можуть розраховувати на чіткі роз'яснення, індивідуальну увагу та підтримку протягом усього шляху лікування кардіологічних захворювань.

Крім того, лікарі клініки визнають важливість співпраці та мультидисциплінарної допомоги. Наші кардіологи тісно співпрацюють з іншими медичними працівниками, включаючи кардіохірургів, рентгенологів та фахівців з реабілітації, щоб забезпечити цілісний підхід до лікування пацієнтів. Вони беруть участь у регулярних обговореннях випадків, конференціях та дослідницької діяльності, щоб обмінюватися знаннями.

У ЦСМ в Білій Церкві також пріоритетна увага приділяється поточному лікуванню та диспансерному спостереженню. Кардіологи проводять регулярні огляди та моніторинг для оцінки ефективності терапії, при необхідності коригують ліки та вирішують будь-які проблеми. Вони надають рекомендації щодо довгострокового управління ризиками та закликають людей вести здоровий спосіб життя, включаючи регулярні фізичні вправи, збалансоване харчування, зниження стресу та відмову від куріння.

Кардіологія — це галузь медичних наук, що активно розвивається, завдання якої полягає у вивченні захворювань серця і судин, розробці методів обстеження, способів лікування та ефективних профілактичних заходів. А кардіолог – лікар, який займається діагностикою та терапією цих патологій. Відділення кардіології у Клініці ЦСМ у Білій Церкві може похвалитися штатом найкращих фахівців міста, компетентних у питаннях виявлення та корекції порушень у роботі серцево-судинної системи. Починаючи з 2022 року, на базі нашого центру також доступні консультації провідних лікарів вищої категорії із найкращих медичних закладів столиці — «Інституту серця МОЗ України» у столиці, Київській обласній клінічній лікарні та інших.

Основним принципом нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного клінічного випадку. У нашому центрі поглиблено досліджуються різні види збоїв ритму та провідності (електрофізіологічні дослідження), використовуються інноваційні розробки та методики лікування пароксизмальних тахікардій (у т. ч. електроімпульсна терапія), реабілітації та профілактики. Ми даємо можливість пацієнтам пройти повне обстеження для своєчасного виявлення кардіологічних порушень та надаємо кваліфіковану допомогу.

Причини серцево-судинних захворювань:

Наразі хвороби серця та судин є основною причиною смертності у всьому світі. До патологій цієї групи особливо схильні чоловіки та люди старшого віку.

Захворювання, які лікують кардіологи

Поставити точний діагноз може тільки лікар-кардіолог після комплексного обстеження, але запідозрити у себе розвиток серцево-судинного захворювання здатна кожна людина за такими ознаками, як: задишка, підвищена втомлюваність, головний біль, сплутаність свідомості, порушення координації.

Симптоми захворювань серця та судин

Здебільшого, поява серцевих патологій супроводжуються брадикардією, тахікардією, екстрасистолією та мерехтінням передсердь. Ранні ознаки порушень роботи серцево-судинної системи легко сплутати з іншими хворобами, проте тривожні симптоми не можна ігнорувати. При невідкладному обстеженні, корекції способу життя і правильному лікуванні можна запобігти розвитку серйозних ускладнень, інвалідизації та смерті.

Як відбувається консультація у кардіолога

Фахівці Клініки ЦСМ мають надійні та сучасні інструменти для постановки діагнозів та призначення ефективного лікування.

На прийомі у кардіолога необхідно вказати:

Особлива увага приділяється первинній діагностиці. Кардіолог оглядає слизові оболонки порожнини рота, склеру очей, ділянку грудної клітки, шкірні покриви та проводить пальпацію для визначення інтенсивності та амплітуди серцевих скорочень. Перкусія дозволяє оцінити розміри серця, легень та інших органів, виявивши відхилення. Аускультація допомагає прослухати тони в серці та судинах, виміряти частоту серцебиття.

Після огляду та збору анамнезу лікар-кардіолог індивідуально призначає методи діагностики, актуальні у конкретному клінічному випадку.

Методи кардіологічного обстеження

Після консультації у кардіолога необхідно пройти лабораторне та інструментальне обстеження.

Може знадобитися пройти:

Кардіологом клініки розроблено спеціальні програми обстеження, що дозволяють виявити серцево-судинні захворювання на ранній стадії та провести їх ефективне лікування.

Пакет «Простий»:

Пакет «Основний»:

Пакет «Поглиблений»:

Пакет «Розширений»:

При необхідності консультація кардіолога доповнюється оглядами інших вузькопрофільних фахівців — невролог, гастроентеролог, пульмонолог, ендокринолог, алерголог тощо.

Методи лікування серця та судин

Кардіологія в Клініці ЦСМ є напрямком, що швидко розвивається. Тут успішно лікують порушення серцево-судинної системи, проводять реабілітаційні заходи, займаються профілактикою розвитку хронічних патологій.

Лікувальна тактика залежить від результатів обстеження серця. Уважний огляд у кардіолога та ретельно зібраний анамнез дозволяють призначити корекцію стану, яка мінімізує можливі ускладнення та прояви побічних ефектів. Лікування проводиться у відділенні кардіології амбулаторно або в умовах стаціонару.

Кардіологи центру призначають медикаментозну терапію, дають індивідуальні рекомендації щодо допустимої фізичної активності та харчування. При лікуванні захворювань серця особлива увага приділяється лікувальній фізкультурі. Для всіх пацієнтів розробляється комплекс вправ і розраховується оптимальне навантаження, здатне зміцнити міокард та знизити рівень холестерину.

Питання-Відповідь

Які можуть бути проблеми із серцем через нерви?

Сильний стрес може стати однією з причин виникнення ранніх захворювань серця та посилити вже наявні патології; також стрес позначається на стані судин. Наприклад, психоемоційна напруга може спровокувати такі хвороби, як: артеріальна гіпертензія (гіпертонія), інфаркт, кардіоміопатія такоцубо тощо.

Як відрізнити біль у серці від болю при остеохондрозі?

Швидко провести самодіагностику «біль у серці або біль, спровокований дегенеративно-дистрофічними змінами в хрящових тканинах хребта (остеохондрозом)» можна за допомогою таблетки нітрогліцерину. Якщо препарат не подіє, біль посилюватиметься при вдиху, відчуватиметься в зоні серця, спини, лопаток і шиї, швидше за все (за відсутності будь-яких інших симптомів), вам потрібно звертатися ні до кардіолога, а до невролога, який дасть направлення на МРТ.

Як підготуватися до прийому у кардіолога?

Перед візитом до лікаря-кардіолога потрібно: підготувати список скарг, питань та препаратів, які ви приймаєте в даний момент або закінчили приймати протягом найближчих 2 тижнів, взяти з собою всю наявну медичну документацію (за наявності попередніх звернень) — результати ЕКГ, УЗД серця, висновки лікарів, витяги з історії хвороби тощо.

Як зрозуміти, що задишка серцева?

При серцевій задишці, крім відчуття тісноти, нестачі повітря і болю в серці, який може бути менш вираженим в положенні сидячи та посилюватися в горизонтальному положенні, виникає прискорене дихання.

Які вітаміни корисні серцю?

Щоб підтримати здоров'я серця слід звернути увагу на вітамінні комплекси та харчі, що мають такі вітаміни: вітамін А (ретинол), вітамін С (аскорбінову кислоту), вітамін Е (токоферол), вітамін Р (рутин), вітамін В1 (тіамін), вітамін В3 (нікотинову кислоту), вітамін В6 (піридоксин), вітамін D, вітамін F (поліненасичені жирні кислоти), а також вітаміноподібну сполуку — коензим Q10.

Що таке серцевий кашель?

Серцевий кашель — стан, який проявляється кашлем різної інтенсивності та виникає через наявність застійних явищ усередині легень, що провокуються нездатністю серцевого м'яза перекачувати кров з великого в мале коло кровообігу, і навпаки.

Що треба робити для зміцнення серця?

Щоб зміцнити серцевий м'яз, потрібно більше ходити (прогулюватися на свіжому повітрі), підтримувати вітамінно-мінеральний баланс в організмі (найкорисніші мікроелементи для серця — калій, магній та кальцій, вітаміни — А, С, Е, Р, В1, В3, В6, D, F, а також вітаміноподібна сполука — коензим Q10), обмежити споживання солі та жирної їжі, відмовитися від енергостимуляторів, розріджувати кров. За наявності діагностованої проблеми будь-яка корекція має бути узгоджена з лікарем.

Наші переваги

 1. Висока точність діагностики серцевих захворювань.
 2. Виявлення патологічних змін на ранніх термінах.
 3. Професіоналізм та компетентність кардіологів: наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію та освіченість, беруть участь у семінарах та лекціях з професорами за напрямом «Кардіологія».
 4. Лікування в сучасному та добре обладнаному стаціонарі.
 5. Лікарські консультації у зручний для відвідувача час.
 6. Доступна вартість консультації кардіолога.

Лікарі

У Клініці ЦСМ працюють найкращі кардіологи Білої Церкви. Наші лікарі мають величезний досвід у лікуванні захворювань різного рівня складності, вміють швидко та адекватно реагувати на найважчі випадки та стресові ситуації. Записатися на консультацію до кардіолога можна на сайті клініки або зателефонувавши по одному із зазначених номерів. Звертаючись у Клініку ЦСМ, ви обираєте якість та безпеку.

Фахівці

Бандріна Катерина

Лікар кардіолог, лікар функціональної діагностики, терапевт

Веклов Герман Юрійович

Лікар-кардіолог, арітмолог, інвазивна кардіологія

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 137. Консультація лікаря кардіолога (первинна)

  30 хвилин

 • CA6B. Консультація лікаря кардіолога (повторна)

 • 138. Електрокардіографія (ЕКГ) с описом

  50 хвилин

 • Холтер ЕКГ

  1140 грн

 • 364. Трансторакальна ехокардіографія + доплерографія серця

Вiдгуки

Степанішина Аліна 23.08.2022

5.0
5.0

Кардіолог

Я дуже задоволена, що за збігом обставин, я потрапила до Г. Ю. Велкова. Він дуже класний лікар-кардіолог. Професійно провів обстеження, всі призначення та направлення на обстеження докладно пояснив, розклав все по поличкам. Якщо коротко: своїм першим візитом я задоволена, на цьому тижні знову до нього з результатами досліджень, будемо розбиратись, що не так і чому лікування, яке мені призначили в липні діє не так, як треба

Марія Павлівна 21.07.2022

5.0
5.0

Кардіолог

20.07. була на прийомі у кардіолога, це новий для мене лікар, до цього завжди їздила до столиці, але зараз такі часи... Але я не шкодую, що обрала цю клініку та її лікаря. В цілому усе позитивно. Спеціаліст дуже уважний, вивчив мою історію хвороби, вислухав скарги, подивився останні обстеження... прислухався до мене, що мені зовсім якось на те деякі препарати, відкорегував курс. З його призначеннями відчуваю себе набагато ліпше. Не страхайтеся змін, зокрема лікарів, іноді це найкращий варіант!

Василий С 07.06.2022

5.0
5.0

Кардиолог

Герман Юрьевич - хороший кардиолог, в Белой Церкви один из самых лучших, как про меня. Был у него за последние несколько месяцев пару-тройку раз: консультация продолжительная, результат есть.

Олександр 11.04.2022

5.0
5.0

Кардіолог

Дякую Клініці ЦСМ за гарну організацію процесів. Все дуже зручно. З повагою та турботою про пацієнта. Лікар дійсно крутий. Раджу!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті