icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Санаторне лікування

Санаторне лікування — це програма лікування та профілактики захворювань, яка ґрунтується на застосуванні природних факторів, що надають сприятливий вплив на різні системи організму, і доповнюється методиками бальнеології, фізіотерапії, ЛФК, масажу та нутриціології.

Санаторне лікування

Санаторне лікування

Постійно стикаєтеся з поганим самопочуттям, пов'язаним із перенесеним чи хронічним захворюванням? Необхідно пройти пост-COVID реабілітацію чи оздоровлення при патологіях кістково-м'язової, нервової, ендокринної, дихальної чи травної системи? Санаторне лікування — це невід'ємна частина медичної допомоги у таких ситуаціях. Воно є високоефективною системою відновлення здоров'я, реабілітації та профілактики хвороб.

Багатопрофільна Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує програми лікування, реабілітації та профілактики захворювань, що ґрунтуються на застосуванні природних факторів, що чинять сприятливий вплив на різні системи організму, та доповнюються методиками фізіотерапії, кінезіотерапії, масажу, остеопатії, нутриціології тощо.

Наш комфортабельний санаторій знаходиться у Білій Церкві на мальовничому березі річки Рось. Цей кліматичний і бальнеологічний курорт розташований на 80 км на південь від Києва, і доїхати до нього можна лише за 1 годину. 

Для курорта характерний помірно-континентальний клімат із м’якою зимою із середньою температурою – 6 °C і теплим літом (в липні + 18–20 °C). Річний рівень опадів становить орієнтовно 600 мм. Приємному відпочинку та кліматотерапії сприяє наявність рясного озеленення та водойм. 

Основною визначною пам’яткою у Білій Церкві є найбільший дендропарк України та пам’ятка садово-паркового мистецтва «Олександрія». Санаторій розташований у тихому місці зі зручною інфраструктурою: 400 м (6 хвилин пішки) до парку ім. Шевченка, Соборної площі, АТБ та інших магазинів ресторанів і кафе, історичних пам’яток (краєзнавчий музей, Замкова гора, Зимовий палац Браницьких), 4 км до парку «Олександрія» (10 хвилин машиною або 24 хвилини громадським транспортом).

У двоповерховому корпусі санаторію розташовані 30 стандартних двомісних номерів для проживання та їдальня, є ліфт. У кожному номері наявний кондиціонер, санвузли з душем і туалетом. У 2 і 3 корпусі розміщені:

На території санаторію до послуг клієнтів надається їдальня, спортивні майданчики для дітей і дорослих, зал ЛФК, соляна кімната, Wi-Fi, вихід на набережну річки Рось та зони для відпочинку.

Напрямки санаторного лікування клініки ЦСМ

Лікування в санаторії рекомендується при захворюваннях:

Санаторний комплекс Клініки ЦСМ є єдиним в Україні, де проводиться санаторно-курортне лікування різних розладів харчової поведінки. Великий досвід роботи фахівців допомагає знаходити максимально ефективний підхід до кожного пацієнта та проводити санаторне лікування відповідно до міжнародних стандартів.

Захворювання

Показаннями до санаторного лікування у Білій Церкві є такі захворювання:

Курси санаторно-курортного лікування різних захворювань повинні проводитися на певному етапі патології. Протипоказання до санаторного лікування виявляються під час звернення у клініку після проведення всебічного обстеження та консультацій фахівців із пульмонології, ортопедії та травматології, неврології тощо.

Методи діагностики та послуги (процедури), доступні в санаторії

Тракційна терапія

У санаторному комплексі у Білій Церкві можуть проводитися такі методи діагностики, як:

Усі діагностичні заходи проводяться на обладнанні експертного рівня, а результати досліджень інтерпретуються досвідченими лікарями, деякі з яких приїжджають із Києва для консультації наших пацієнтів. 

Можливе також проведення КТ та МРТ на базі київських підрозділів клініки на високоточних апаратах, які є одними з найкращих в Україні:

Пацієнтам можуть призначатися консультації різних фахівців:

Під час проживання в санаторії доступні такі послуги та процедури:

ГБО

Також можливе проходження лікувальних і реабілітаційних процедур на базі відділень спортивної медицини та реабілітації.

Комплекс процедур для санаторного лікування на курорті визначається індивідуально. Тривалість перебування в санаторії зазвичай становить від 14 до 21 дня, при розладі харчової поведінки — 28 днів. Вона визначається після консультації профільного спеціаліста.

Порядок оформлення послуги із санаторного лікування у клініці

Для запису на санаторно-курортне лікування у Білій Церкві необхідно:

Заявка та документація направляється профільному фахівцю, і пацієнт отримує відповідь про час проведення та тривалість лікування в санаторному комплексі, необхідні для поселення документи. 

Дізнатися про точну вартість санаторно-курортного лікування можна після призначення всіх необхідних для оздоровлення процедур.

Переваги санаторного лікування у клініці

  1. Прекрасні умови для лікування та відпочинку у будь-яку пору року: екологічно чиста зона, паркова зона та вихід на набережну, наявність визначних пам'яток тощо.
  2. Широкий спектр показань.
  3. Персональний підхід до оздоровлення кожного пацієнта.
  4. Високоефективні методи санаторно-курортного лікування, які, при дотриманні рекомендацій лікаря, дають довготривалий результат.
  5. Унікальна апаратура для лікування та реабілітації.
  6. Діагностичне устаткування експертного рівня.
  7. Зручне транспортне сполучення.
  8. Фахівці з багатим клінічним досвідом відновлення здоров'я та високим рівнем емпатії.
  9. Демократична вартість медичних послуг.

Шукаєте де оздоровитись із реальним результатом? Звертайтеся до Клініки ЦСМ — і ви отримаєте можливість пройти санаторно-курортне лікування при багатьох захворюваннях.  Довірте своє здоров'я професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Марина Антипова 01.02.2023

5.0
5.0

Санаторне лікування

Дуже сучасний і хороший санаторій. Тут і якісна діагностика, і кваліфіковані спеціалісти, і експертне обладнання.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті