icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу за допомогою візуалізації сечостатевої системи дозволяє візуалізувати утворення, які завдяки своїй невисокій щільності можуть «ховатися» від рентгенівських променів.

УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу в Білій Церкві

УЗД органів малого тазу — це доступний, абсолютно безпечний та інформативний метод візуалізації органів сечостатевої системи у пацієнтів будь-якого віку. Точність дослідження, за оцінками експертів, становить 89 - 100 %. Цей вид діагностики (гінекологічний профіль – матка та яєчники, урологія — сечовий міхур, також у чоловіків до комплексу досліджень може входити огляд передміхурової залози) дозволяє візуалізувати утворення, які завдяки своїй невисокій щільності можуть «ховатися» від рентгенівських променів. Звичайно, багато залежить від апарату УЗД та кваліфікації лікарів, які проводять діагностику та інтерпретацію результатів. Клініка повного циклу ЦСМ у Білій Церкві дає можливість пройти обстеження на ультразвуковому апараті, який дозволяє виявити найменші зміни в органах. Інтерпретацією висновків УЗД займається гінеколог та уролог із багаторічною практикою. 

У Клініці ЦСМ у Білій Церкві ведеться попередній запис на ультразвукове дослідження органів малого тазу. Також ви одразу можете записатися на консультацію до профільного фахівця, який у цей же день дасть компетентне розшифрування досліджень та поставить діагноз.

Показання до УЗД органів малого тазу

Не можна буде обійтися без УЗД органів малого тазу, якщо спостерігаються наступні проблеми:

Крім випадків, коли необхідно провести первинну діагностику патологічних процесів, ультразвукове дослідження органів малого тазу проводиться для:

Також ультразвукова діагностика органів малого тазу може знадобитися при контролі вікових змін та вроджених аномалій. 

Цей перелік показань до УЗД органів малого тазу не є вичерпним. 

Сонологи Клініки ЦСМ у Білій Церкві проводять УЗД органів малого тазу у дітей.

При яких захворюваннях призначається процедура

І це далеко не всі діагнози, при підтвердженні, спростуванні та контролі яких може знадобитися пройти УЗД органів малого тазу.

Протипоказання до УЗД органів малого тазу

Абдомінальне дослідження не має протипоказань. Його добре переносять діти, люди похилого віку, вагітні, люди у важкому стані. Єдине, що може завадити його провести (на розсуд лікаря), — пошкодження шкірного покриву в нижній частині живота.

Трансвагінальне — не проводиться жінками з алергією на латекс, вагітним на пізніх термінах, незайманим, жінкам з сильним запаленням або пошкодженням піхви. Також цей метод рідко застосовується при першому в житті УЗД. 

Трансректальне — з обережністю проводиться пацієнтам з алергією на латекс. За наявності таких проблем, як: енурез, загострення геморою, глибокі анальні тріщини, а також у період відновлення після хірургічного лікування товстої кишки, — обстеження, як правило, відкладають або проводять абдомінально.

Як підготуватися до УЗД органів малого тазу

Специфічна підготовка до УЗД органів малого тазу залежить від виду УЗД, призначеного лікарем для діагностики проблеми.

Підготовка для абдомінального УЗД:

Підготовка для вагінального УЗД:

Підготовка для ректального УЗД:

Про індивідуальні особливості підготовки до обстеження краще проконсультуватися з лікарем при призначенні УЗД.

Як роблять УЗД органів малого тазу

Щоб зробити УЗД органів малого тазу в Білій Церкві в Клініці ЦСМ, потрібно:

А далі все залежить від того, який вид УЗД призначено лікарем.

Абдомінальне (трансабдомінальне) УЗД має такі етапи:

При обстеженні пацієнтів із зайвою вагою використовуються низькочастотні датчики УЗД.

У вагінального (трансвагінального) УЗД такі етапи:

Ректальне (трансректальне) УЗД проходить у наступні етапи:

Під час усіх видів внутрішніх УЗД органів малого тазу у Клініці ЦСМ у Білій Церкві дотримується високий рівень інфекційної безпеки.

УЗД органів малого тазу у дітей проводиться лише трансабдомінально.

Результати УЗД органів малого тазу

Інтерпретацією результатів УЗД органів малого тазу у Білій Церкві, а також диференціальною діагностикою, оцінкою загального стану пацієнта займаються досвідчені лікарі-діагности – гінекологи, урологи. При постановці остаточного діагнозу та при призначенні додаткових обстежень вони спираються не тільки на результати дослідження ультразвуком, але й на інші види інструментальної та лабораторної діагностики.

Питання-Відповідь

Як часто можна проходити УЗД органів малого тазу?

УЗД — це безпечна для здоров'я діагностика. Його можна здійснювати таку кількість разів, скільки це буде необхідно та рекомендовано лікарем. Кожне призначення має бути обґрунтованим станом пацієнта чи необхідністю контролю терапії.

Що краще МРТ органів малого тазу чи УЗД?

УЗД — це один із кращих скринінгових способів. Ним можливо діагностувати неприродні процеси в матці, яєчниках, сечовому міхурі тощо. Така діагностика використовується як первинна форма обстеження, у тому числі в рамках щорічних профілактичних check-up. МРТ — це більш дорогий, точний та експертний вид сканування. Але його виконують лише в тому випадках, коли існують реальні побоювання, що потребують деталізації проблеми.

Чи можна робити УЗД органів малого тазу при місячних?

УЗД органів малого тазу при місячних здебільшого не інформативно. Але є випадки, коли воно проводиться саме у дні менструації. У ході такого дослідження лікар може оцінити зміни у матці, фаллопієвих трубах, яєчниках, виявити поліпи, ендометріоз, полікістоз придатків. Крім того, УЗД при місячних допомагає швидко визначити джерело болю, якщо є скарга на такий симптом.

Чи можна після УЗД органів малого тазу здавати мазок?

Теоретично, забір мазка після трансвагінального УЗД проводити можна. Матеріал на мазок беруть не тільки з піхви, але і з цервікального каналу (куди ехопровідний гель не потрапляє). Але все ж таки краще відкласти дослідження на інший день. При решті видів УЗД сміливо можна йти на огляд до гінеколога із забором біологічного матеріалу на аналіз.

Чи можна їсти перед УЗД органів малого тазу?

Ні, перед цією діагностичною процедурою їсти не можна. Коли дослідження проводиться вранці, бажано не снідати і проходити дослідження на голодний шлунок. При пообідньому обстеженні між останнім прийомом їжі та УЗД потрібно витримати інтервал не менше 4 годин, а краще, якщо це буде 6-8 годин.

Чому для УЗД органів малого тазу потрібний повний сечовий міхур?

Повний сечовий міхур потрібний не для всіх видів УЗ-діагностики. Обов'язковий він лише тоді, коли процедуру виконують трансабдомінально (зовнішнім датчиком). А все тому, що ультразвук не проникає через зони, які заповнені повітрям. Що, у свою чергу, перешкоджає візуалізації органу та ускладнює, а іноді й унеможливлює діагностику.

Переваги УЗД органів малого тазу у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний заклад повного циклу. Тут не лише проведуть діагностику, а й якісно інтерпретують результати досліджень, діагностують проблему за один візит та пояснять кожен пункт діагностичного висновку.
  2. Деталізована візуалізація органів та максимальна точність, які забезпеченні проведенням УЗ-діагностики на обладнанні експертного рівня.
  3. Лікарі з багаторічним досвідом, котрі постійно працюють над рівнем своєї кваліфікації та освіченості.
  4. Можна зробити УЗД органів малого тазу у Білій Церкві за попереднім записом на зручний час.
  5. Демократична ціна медичних послуг.

Потрібно пройти дослідження органів малого тазу ультразвуком? Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує зробити це на обладнанні експертного рівня з подальшою інтерпретацією результатів досвідченими фахівцями. Записатися на УЗД органів малого тазу у Білій Церкві можна у телефонному режимі або через заявку на сайті. Якісна діагностика — ефективне лікування: довірте своє здоров'я професіоналам.

Фахівці

Колєснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, мамолог

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • Ультразвукова діагностика органів малого тазу

Вiдгуки

Мирослава Івановна Грєк 01.09.2022

5.0
5.0

УЗД органів малого тазу

20.08. звернулася до них вперше на консультацію лікаря-гінеколога, який і призначив мені пройти УЗД органів малого тазу, ціна влаштувала, тому і на це обстеження записалася до них. Все пройшло пречудово, лікар дуже делікатний, висновок видав дуже оперативно. Апарат УЗД новенький, виглядає як тільки з-під плівки. Буду звертатися ще!

Darina 10.08.2022

5.0
5.0

УЗИ органов малого таза

Обследованием осталась довольна. Рекомендую.

Юлія Топчієва 28.06.2022

5.0
5.0

УЗД органів малого тазу

Проходила планове УЗД. Все сподобалось. Лікар дуже уважний, запитав мене чи немає скарг, болю, дискомфорту та таке інше... Після цього провів дуже уважний огляд. Висновок отримала швидко. У цій клініці була вже не вперше, завжди усім залишаюсь задоволеною.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті