icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ударно-хвильова терапія

Метод УХТ заснований на здатності фокусованих ударних (звукових) хвиль вільно проходити крізь здорові тканини, затримуючись у місцях підвищеного окостеніння. Процедура пом'якшує рубцеву тканину, розпушує кальцинати та сольові відкладення, тим самим зменшуючи запалення, набряклість та болючі відчуття, запускаючи природні регенеративні процеси.

Ударно-хвильова терапія у Білій Церкві

Ударно-хвильова терапія — це високоефективний, нехірургічний метод фізичної терапії, який входить до програм лікування та реабілітації, найчастіше, опорно-рухового апарату та сечостатевої системи. (Метод широко застосовується для лікування ортопедичних, неврологічних та ревматологічних захворювань, а останнім часом – і в урології.)

Процедуру проводять за допомогою апарату, що виробляє спеціально перетворені акустичні (інфразвукові ударні) хвилі. Вони за частки секунд діють досить інтенсивно, руйнуючи фіброзні розростання, сольові відкладення, кальцинати тощо з подальшим їх розсмоктуванням і виведенням з організму, стимулюючи кровообіг і позитивно впливаючи на регенеративні можливості тканин: прискорюється їх відновлення, загоєння травми та знімається больовий синдром та напруга. 

Ударно-хвильова терапія у Білій Церкві в Клініці ЦСМ проводиться на апараті ударно-хвильової терапії BTL-6000 SWT, який гарантує швидкий та довгостроковий результат. Крім цієї процедури, наша клініка повного циклу надає широкий спектр рішень: від діагностики до відновлення після тривалої та/або тяжкої хвороби. Протягом усього курсу лікування пацієнта супроводжує досвідчений фахівець.

Показання до ударно-хвильової терапії

Записатися на ударно-хвильову терапію у Білій Церкві слід при появі таких симптомів, як:

Які захворювання лікують за допомогою ударно-хвильової терапії

Також УХТ використовується при необхідності деактивації тригерних точок, дисперсії медіатора болю, усунення м'язової напруги, гострого м'язового спазму, больових відчуттів у крижово-клубових суглобах, привідних м’язів стегна, плечі, попереку тощо.

Протипоказання до УХТ

УХТ не рекомендується у таких випадках, як:

Крім того, ударно-хвильову терапію не можна проводити при прийомі антикоагулянтів та глюкокортикоїдів, проведеної кортизонової терапії (менш ніж за 1,5 місяці до УХТ), наявності інфекцій у місці впливу, встановлених кардіостимуляторі, електронних та металевих імплантатах, імплантованих дефібриляторах і нейростимуляторах, встановлених мікроінфузійних помпах, а також у тих випадках, коли існує ймовірність впливу на кістки черепа та великі судини.

У Клініці ЦСМ процедура УХТ виконується лише після консультації з лікарем, оскільки саме він визначає абсолютність та відносність протипоказань, кількість процедур та інтервали між ними.

Як працює ударно-хвильова терапія

Метод УХТ заснований на здатності фокусованих ударних (звукових) хвиль (для запобігання їх розсіюванню використовується спеціальний гель) вільно проходити крізь здорові тканини, затримуючись у місцях підвищеного окостеніння. Цей «пучок» енергії пом'якшує рубцеву тканину, розпушує кальцинати та сольові відкладення, тим самим зменшуючи запалення, набряклість та болючі відчуття, запускаючи природні регенеративні процеси. Тобто якщо коротко описати дію ударно-хвильової терапії, вона відновлює через руйнування.

Підготовка до ударно-хвильової терапії

В іншому ж, перед УХТ немає жодної специфічної підготовки.

Як проходить ударно-хвильова терапія

Якщо у вас є показання до ударно-хвильової терапії та призначено лікування, не варто переживати за хворобливі відчуття. Процедура УХТ неінвазивна, безпечна, проходить без болю і дискомфорту (виняток — сильні та «запущені» запальні процеси).

У Клініці ЦСМ процедура проводиться на високоефективному апараті ударно-хвильової терапії BTL-6000 SWT.

Середня тривалість сеансу — 10-15 хвилин (на практиці це може бути й 7, і 20 хвилин).

Після того, як пацієнт заходить до кабінету та розташовується на зручній кушетці, процедуру можна розділити на кілька умовних етапів:

Точний діагноз, ділянка та тривалість впливу, необхідна кількість процедур вказується лікарем у направленні.

Ефекти від лікування ударно-хвильовою терапією

Лікування за допомогою апарату УХТ може:

Питання-Відповідь

Як часто можна робити ударно-хвильову терапію?

Інтервал між сеансами у межах одного курсу становить 5-10 днів; повний курс із 7-10 сеансів повторюють через 6 місяців, не раніше.

Скільки часу триває процедура ударно-хвильової терапії?

Як правило, тривалість одного сеансу УХТ — 10-15 хвилин, під час яких пацієнт не відчуває ані болю, ані дискомфорту. Тривалість процедури може коригуватись залежно від тяжкості захворювання, цілей, які переслідує терапія, та реакції пацієнта на вплив.

Хто призначає УХТ?

Рекомендувати пройти курс ударно-хвильової терапії може ревматолог, уролог, подолог, ортопед, фізіотерапевт, спеціаліст зі спортивної медицини.

Скільки сеансів УХТ необхідно для отримання результату?

Кількість сеансів призначається залежно від складності клінічного випадку. Стійкий позитивний ефект може бути отриманий через 3-5 сеансів, а може знадобиться і 7-10 сеансів, а іноді повторення курсу через 6 місяців. Але першу динаміку у бік покращення у нашій клініці пацієнт відчуває вже після першого відвідування процедури УХТ.

Переваги ударно-хвильової терапії у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний медичний центр, в якому надається повний перелік послуг від діагностики до реабілітації після тривалої та/або тяжкої хвороби.
 2. Позитивний результат уже з першого сеансу.
 3. Довгостроковість ефекту терапії.
 4. Компетентність, відповідальність та емпатія фахівців.
 5. Можливість паралельно пройти високоточну діагностику на обладнанні експертного рівня з інтерпретацією результатів фахівцями із багаторічним клінічним досвідом.
 6. Використання сучасної техніки: BTL-6000 SWT усуне запальні процеси без пошкодження шкіри.
 7. Проводиться амбулаторно, є попередній запис на УХТ.
 8. Безпека, відсутність побічних ефектів, висока ефективність, комфорт.
 9. Демократична ціна надання медичних послуг: вартість визначається індивідуально — залежить від зони впливу.

Бажаєте пройти курс ударно-хвильової терапії у Білій Церкві? Позбавтеся проблем опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, косметичних дефектів тощо разом з нами: у Клініці ЦСМ у Білій Церкві та Києві ви зможете пройти високоефективний курс УХТ з реальним результатом. Залишилися запитання чи хочете записатися на консультацію до фахівця та/або процедуру? Зв'яжіться з нашим контакт-центром або залиште заявку на сайті — ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 106. Ударно-хвильова терапія (УХТ) - 1 зона, 1000 імпульсів (апарат BTL - 6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PA8B. Ударно-хвильова терапія (УХТ) - 1 зона, 1000 імпульсів (апарат BTL - 6000)

  20 хвилин

 • Ударно-хвильова терапія (УХТ) - 1 зона, 2000 імпульсів (апарат BTL - 6000)* Дитячий

  20 хвилин

Вiдгуки

Михайло Осипов 07.03.2023

5.0
5.0

Ударно-хвильова терапія

Звертався до Клініки ЦСМ з болями у попереку. Після діагностики і консультації спеціаліста мені призначили курс УХТ. Поки пройшло лише кілька сеансів, але результат уже помітний. Болі практично припинилися, навіть після якихось фізичних навантажень почуваюся досить добре. Окремо дякую за таке чуйне і доброзичливе ставлення персоналу, це дуже підбадьорює в процесі лікування.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті