icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених

УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених — безболісна, безпечна та точна діагностика, яка дозволяє виявити дисплазію, передвивих, підвивих і вивих тазостегнового суглоба дитини.

УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених у Білій Церкві

Відповідно до статистики, дисплазія тазостегнового суглоба діагностується приблизно у 20-25 % новонароджених в Україні, причому у дівчаток у 5-6 разів частіше. УЗД тазостегнового суглоба у дітей — це інформативна, безболісна, безпечна та точна діагностика, яка дозволяє своєчасно виявити цю проблему, а також діагностувати такі стани, як: передвивих, підвивих і вивих тазостегнового суглоба дитини. 

Пройти УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених у Білій Церкві в Клініці ЦСМ — забезпечити собі впевненість у точності поставленого дитині діагнозу. У нашій багатопрофільній клініці ви отримаєте повний цикл рішень: від якісної та точної діагностики до лікування та реабілітації. Для лікування та діагностики використовується обладнання експертного класу. (УЗД експертного класу забезпечує високу якість зображення та дозволяє повноцінно оцінити стан кістково-м'язових структур.) А інтерпретують результати дослідження та складають схему терапії найкращі лікарі-діагности Києва та Білої Церкви.

Показання до УЗД тазостегнових суглобів у немовляти

Експертне УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених — це повний та докладний скринінг. Воно необхідне для:

Дослідження бажано проводити всім дітям з 0 до 3 місяців.

Процедура безпечна для новонародженої дитини та застосовується без будь-яких обмежень для виявлення хвороб тазостегнових суглобів у дітей віком до 6-8 місяців. Найчастіше перший скринінг з використанням УЗД ТСС рекомендують проводити у віці до 1 місяця. Пізніше виявлення дисплазії кульшових суглобів ускладнює процес лікування.

Записати дитину на УЗД тазостегнових суглобів у Білій Церкві в Клініці ЦСМ потрібно обов'язково, без зволікань, якщо у дитини спостерігається така клінічна картина, як:

Також причиною підвищеної уваги до стану тазостегнових суглобів у дитини мають стати такі фактори, як:

Як правило, УЗД суглобів дитині призначає педіатр чи дитячий ортопед.

Протипоказання до УЗД тазостегнових суглобів у дитини

Ультразвукова діагностика тазостегнових суглобів не має абсолютних протипоказань, оскільки це — безпечно та безболісно.

Дослідження може бути ускладнене або його можуть відкласти, якщо маленький пацієнт має:

У будь-якому разі перед діагностикою необхідно проконсультуватися з фахівцем, отримати направлення від лікаря, який веде дитину.

Підготовка дітей до УЗД тазостегнового суглоба

УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених не потребує жодної специфічної підготовки. Достатньо перед обстеженням одягнути та/або сповити дитину так, щоб швидко забезпечити доступ фахівця, який проводить обстеження, до досліджуваної зони.

Як роблять УЗД тазостегнового суглоба дітям першого року життя

Під час проведення УЗД тазостегнових суглобів дитина повинна перебувати в положенні лежачи, а лікар наносить на досліджувану область спеціальний медичний гель, який покращує провідність ультразвуку, і за допомогою ультразвукового датчика проводить огляд стану не тільки тазостегнових суглобів, а й прилеглих тканин. Для цього лікар повертає дитину на правий або лівий бік, незважаючи на те, суглоб якої ноги потрібно дослідити.

Після процедури гель зі шкіри дитини видаляється паперовим рушником.

Мама перебуває у кабінеті лікаря разом із дитиною, щоб забезпечити її нерухомість під час обстеження.

Тривалість процедури — не більше 20 хвилин.

Результати УЗД тазостегнових суглобів новонароджених

Висновок лікаря функціональної діагностики не є остаточним діагнозом. Розшифровкою УЗД тазостегнових суглобів у немовлят займається лікар-педіатр або дитячий ортопед, які ведуть дитину.

Ультразвукове дослідження тазостегнових суглобів новонароджених показує:

Головною причиною, через яку досліджується стан тазостегнового суглоба у немовлят, є раннє виявлення дисплазії тазостегнового суглоба. Також діагностика може бути задіяна при підозрах на наявність вроджених передвивиху, підвивиху і вивиху стегна у дитини.

Питання-Відповідь

Що краще зробити немовляті при підозрі на дисплазію тазостегнових суглобів рентген або УЗД?

УЗД кульшових суглобів у новонароджених — це найбільш ранній метод діагностики. Рентгенографія дозволяє досліджувати суглоб дитини лише після 3-місячного віку, коли виникає ядро ​​окостеніння. А для ефективності лікування дисплазії тазостегнових важливий кожний день: чим раніше буде виявлено захворювання, тим результативнішим буде лікування. Найбільш позитивний результат вдається отримати, якщо лікування розпочато до 1-місячного віку. Після цього можуть виникнути складнощі.

Що буде, якщо вчасно не діагностувати дисплазію тазостегнових суглобів у дитини?

Якщо ультразвукове дослідження тазостегнових суглобів новонароджених не буде проведено своєчасно, це може стати причиною пізнього виявлення і, як наслідок, відсутності належного лікування дисплазії кульшового суглоба. Неповноцінність суглоба, у свою чергу, може призвести до порушень функцій нижньої кінцівки, підвивиху чи вивиху стегна, стати фактором інвалідизації дитини. Патологічні процеси в тазостегновому суглобі обов'язково потрібно виявляти й усувати у ранньому віці.

Як часто можна робити УЗД тазостегнових суглобів дітям?

УЗД кульшових суглобів у новонароджених абсолютно безпечно, тому виконується стільки разів і з такою частотою, які вважає за необхідне лікар. Кожне призначення має бути обґрунтоване реальними показаннями.

Переваги УЗД тазостегнових суглобів у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу у Київській області. Наші фахівці здійснять швидку та точну комплексну діагностику, розшифрують її результати «простою мовою», поставлять діагноз, призначать та проведуть необхідне лікування та відновлення після хвороби.
  2. Високий професійний рівень та великий клінічний досвід фахівців, багато з яких приїжджають із Києва.
  3. Проводиться УЗД експертного класу: висока якість зображення та інноваційні технології обробки інформації дають можливість повноцінно оцінювати стан кістково-м'язових структур.
  4. Абсолютна безпека, неінвазивність та точність методу.
  5. Ведеться попередній запис на ультразвукове дослідження тазостегнових суглобів.
  6. Доступна вартість, безпека та комфортні умови надання медичних послуг.

Бажаєте за 20 хвилин переконатися в тому, що для вашої дитини не існує такої загрози, як дисплазія тазостегнового суглоба? Зробити УЗД тазостегнових суглобів немовляті у Білій Церкві можна прямо зараз у Клініці ЦСМ. Наші досвідчені фахівці проведуть високоточну діагностику експертного класу і при необхідності — призначать лікування, при якому можна буде отримати максимально позитивний результат. Щоб записатисься на діагностику та консультацію, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або залиште заявку на сайті.

Фахівці

Карась В'ячеслав Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Христина Ткачук 08.04.2023

5.0
5.0

УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених

Хотілося б відзначити професійність лікарів клініки. УЗД пройшло швиденько, наша донечка навіть налякатися не встигла. Результати нам детально розшифрували і пояснили. Дякуємо за таку високу якість медичних послуг.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті