icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Арт-терапія

Арт-терапія допомагає через розкриття творчого потенціалу повернути психологічну повноцінність, знайти відповіді всередині себе, усвідомити свої цілісність та наповненість, силу та впевненість, а також вирішити багато інших психологічних проблем. 

Арт-терапія

Арт-терапія у Білій Церкві

Арт-терапія — це одна з форм спеціалізованої психологічної корекції для дітей, підлітків та дорослих, яка заснована на вираженні почуттів через творчість. Цей метод психотерапії через розкриття творчого потенціалу допомагає повернути психологічну повноцінність, знайти відповіді всередині себе, усвідомити свої цілісність та наповненість, силу та впевненість, а також вирішити багато інших психологічних проблем. 

Арт-терапія відмінно підходить для інтровертів та пацієнтів з небажанням йти на контакт з оточуючими. Оскільки, на відміну від вербальних методів, творчість допомагає фахівцю встановити незримий контакт із пацієнтом.

Арт-терапія для дітей та дорослих може виступати і як основне лікування, і як допоміжна терапія, добре поєднуючись з іншими методами. (Також іноді арт-терапію використовують як метод діагностики.) Експерти ВООЗ стверджують, що мистецтво, як спосіб терапії, здатне стимулювати людей частіше проходити профілактичні огляди та скринінги, тобто, на додаток до іншого, воно покращує первинну медико-санітарну допомогу. 

Арт-терапія в Білій Церкві доступна в багатопрофільній Клініці ЦСМ: наші фахівці використовують різні техніки та види лікування мистецтвом, проводять всебічне обстеження (з використанням діагностичного обладнання експертного рівня) та консультування пацієнтів різного віку. Також у нашій клініці повного циклу можна поєднати арт-терапію з іншими лікувально-реабілітаційними методиками (зокрема для лікування, реабілітації та профілактики супутніх станів).

Показання до арт-терапії

Перелік основних показань до арт-терапії включає такі прояви, як:

Захворювання, при яких може бути призначена арт-терапія

Записатися на арт-терапію в Білій Церкві в Клініці ЦСМ можуть порадити й при інших станах (як додатковий метод терапії). Усі види лікування та реабілітації призначаються на розсуд лікаря, який підбирає їх відповідно до анамнезу пацієнта.

Види арт-терапії

Існує кілька десятків видів арт-терапії. Але фахівці нашої клініки, як правило, використовують такі види творчої психокорекції, як:

Також дуже добре себе показують: музикотерапія, фототерапія, робота з пластичними матеріалами (наприклад, ліплення та гончарне мистецтво), танці.

Різноманітність методів та технік арт-терапії дозволяє знайти підхід до будь-якої людини, допомогти у подоланні практично будь-якого психологічного завдання.

Які проблеми вирішує арт-терапія

Заняття арт-терапією використовують для вирішення кількох цілей, серед них:

Крім описаних у перших розділах проблем арт-терапія допомагає у:

Як проводиться арт-терапія

Методи арт-терапії підбираються індивідуально, залежно від поставлених завдань, віку пацієнта, психічного статусу тощо.

Персональні заняття з дітьми проводяться в середньому 2 рази на тиждень по 40-45 хвилин. Але можлива й інша схема терапевтичних сесій, якщо лікар вважатиме це найбільш відповідним і ефективним для вашого випадку (особливостей фізичного і психічного стану, потреби тощо).

Різноманітна матеріальна база кабінету арт-терапії — тематичні набори фігурок у пісочниці, матеріали для малювання та ліплення — дозволять вам комфортно та із задоволенням проводити сеанси в нашій клініці.

Користь арт-терапії

Заняття арт-терапією допомагають:

Питання-Відповідь

Як арт-терапія впливає на людину?

Арт-терапія дозволяє людині (і в дитячому, і в дорослому віці) виявити в символах те приховане, що заважає їй жити, розвиватися, комунікувати не лише з навколишнім, а й зі своїм внутрішнім світом. Який би метод під час терапевтичних сесій не використовувався, людина відтворює себе — свої думки, емоції, мрії та почуття. Процес розшифрування символів під керівництвом фахівця дозволяє зрозуміти те, що її турбує та опрацювати ці аспекти, знайти шляхи вирішення.

Як працює арт-терапія?

Арт-терапія полягає в переконанні, що зміст внутрішнього «Я» людини відбивається у зорових образах щоразу, коли вона займається творчістю (малює, ліпить, танцює тощо), і під час цього самовираження відбувається гармонізація стану психіки. З точки зору психоаналізу, основний механізм арт-терапії — сублімація.

Коли дитині необхідна арт-терапія?

Арт-терапія незамінна в роботі з дітьми, які відчувають труднощі з адаптацією до умов, що змінилися, мають порушення розвитку, складності у встановленні контакту з оточуючими, психологічні травми.

Переваги арт-терапії у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області: можна пройти експертну діагностику із висновками від київських фахівців, лікувально-профілактичні та реабілітаційні заходи.
  2. Досвідчена команда спеціалістів.
  3. Використовуються лише перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації.
  4. Гарантована нормалізація та покращення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих.
  5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  6. Зручне розташування в Білій Церкві: можна проживати в готелі на базі нашого медичного центру, транспортна розв'язка поруч.
  7. Демократична вартість надання послуг.

Потрібні заняття арт-терапією у Білій Церкві? Шукаєте кращі умови та фахівця з досвідом? Потрібно якісно та безпечно? Записуйтесь на консультацію у Клініку ЦСМ за телефоном або через форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Звертайтеся до нас — ми гарантуємо, що ви отримаєте: найкращий з можливих результат терапії, комфорт та безпеку перебування на території медичного центру, виконання всіх необхідних діагностик та лікування із турботою про позитивний результат для пацієнта.

Фахівці

Любченко Людмила Петрівна

Соціолог, психолог, корекційний педагог

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Марина Росинська 22.03.2023

5.0
5.0

Арт-терапія

Моя донька мала нав'язливі страхи і підвищену тривожність. Так от наш психолог порекомендував походити на арт-терапію. Я спочатку скептично поставилася до цього, але тепер розумію, що дарма... Арт-терапія справді дуже допомогла моїй донечці справитися зі своїми страхами і в цілому добре повпливала на її психологічний стан.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті