icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Фонофорез

Фізіотерапевтична процедура, що ґрунтується на введенні в організм лікарських речовин за допомогою ультразвукових хвиль низької частоти. Тривалий терапевтичний ефект, прицільний характер впливу прямо в осередок патології, зниження побічних ефектів від медикаментів, полегшення стану після першого сеансу.

Фонофорез

Фонофорез у Білій Церкві

Клініка ЦСМ проводить сеанси фонофорезу (ультразвукової терапії) в Білій Церкві на сучасному обладнанні експерт-класу. Ми маємо найбільше та найсучасніше відділення фізіотерапії в Україні. Наші фахівці мають багатий практичний досвід та постійно підвищують свій рівень кваліфікації на профільних семінарах та конференціях. ЦСМ — клініка повного циклу, що пропонує рішення від діагностики та лікування до реабілітації.

Фонофорез — це фізіотерапевтична процедура, що ґрунтується на введенні в організм активних лікарських речовин за допомогою ультразвукових хвиль низької частоти. Цей метод показав високу ефективність у багатьох галузях медицини, зокрема в неврології та травматології.

Фонофорез: показання

Фізіотерапевтична процедура знайшла широке застосування в терапії запальних та дегенеративних патологій, а також у відновленні після отриманих травм та хірургічних операцій. Цей універсальний метод активно використовують у гінекології, урології, пульмонології, дерматології та косметології.

Симптоми захворювань, при яких показаний фонофорез:

Захворювання, при яких є показання до фонофорезу

Ультразвукова терапія показана при патологіях опорно-рухового апарату, дегенеративно-дистрофічних патологіях, неврологічних захворюваннях, зокрема хворобах периферичних нервів.

Хвороби, які лікують за допомогою ультразвуку:

Часто сеанси ультрафонофореза призначають пацієнтам із діагностованим ДЦП.

Фонофорез: протипоказання

Загальними протипоказаннями до проведення процедури є такі:

Також протипоказаннями до фонофорезу вважають: цукровий діабет, вагітність та період лактації, загострення хронічних хвороб. Обмеження також стосуються деяких медикаментів, які використовуються у процесі фізіотерапії.

Тому на первинній консультації в Клініці ЦСМ лікар індивідуально добирає препарат з огляду на стан здоров'я пацієнта або запропонує інший метод терапії. У разі потреби пацієнт буде направлений до вузького фахівця — на консультацію невролога, кардіолога, проктолога, ортопеда-травматолога, ендокринолога або пульмонолога.

Ультразвуковий фонофорез: підготовка та особливості

Щоби зрозуміти, що таке фонофорез, необхідно розібратися в особливостях його впливу на організм. Це один із найдієвіших методів фізіотерапії, який полягає у введенні в організм пацієнта активних речовин лікарських препаратів за допомогою ультразвуку. Процедура надає комплексну дію на організм: фізичну — за допомогою ультразвуку та хімічну — за допомогою введення препарату.

Фонофорез (сонофорез, ультрафонофорез) належить до найпопулярніших методів лікування широкого спектра захворювань. Принцип його дії на організм полягає в передачі хвильових коливань лише на рівні клітин, завдяки чому здійснюється прицільна атака на вогнище патології. Високий терапевтичний ефект від процедури досягається внаслідок одночасного застосування ультразвуку з лікарським засобом. Це збільшує швидкість та обсяг всмоктування активних компонентів ліків.

Водночас підвищене введення препарату діє виключно на уражену ділянку, не торкаючись сусідніх тканин та органів. Подібний ефект мають і інші фізіотерапевтичні процедури: лазерофорез, електрофорез та магнітофорез.

У процесі проведення фонофорезу використовують низку препаратів:

Лікування фонофорезом успішно поєднується з електрофорезом, масажем, парафінотерапією. Ультразвукова терапія також може використовуватися в складі спортивної реабілітації та фізичної реабілітації пацієнтів.

Особливості проведення сеансу фонофорезу:

Курс фонофорезу зазвичай складається із 10–15 процедур, тривалість яких добирається індивідуально.

Процедура фонофорезу: ефект

Ультразвукова терапія має комплексний вплив на організм, спрямований на усунення патологічних процесів. Вона має знеболюючий, протизапальний, спазмолітичний, протинабряковий та лімфодренажний ефект. Лікування фонофорезом дає змогу прискорити відновлювальні та обмінні процеси на клітинному рівні, покращує тканинне дихання та підвищує швидкість регенерації тканин.

До переваг фонофорезу належать:

Полегшення стану пацієнтів настає після першого сеансу ультразвукової терапії. Клініка ЦСМ має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання останньої серії від виробника BTL. Це дає змогу фахівцям-фізіотерапевтам досягти колосальних терапевтичних результатів від фонофорезу.

Питання-Відповідь

Що дає фонофорез із гідрокортизоном?

Фонофорез з лікарськими засобами на основі гідрокортизону знімає запалення та свербіж, а також чинить протиалергічну та імунодепресивну дію. (Призначається строго за показаннями.)

Чи можна поєднувати ультразвукову та магнітотерапію?

Так, можна. Синергію ультразвукових хвиль та магнітного поля, як правило, використовують при патологічних станах (зокрема травмах) кістково-хрящової тканини, сухожиль, зв'язок, а також при хворобах сечовидільної, статевої та нервової систем.

Як діє ультразвук на п’яткову шпору?

Під впливом ультразвукових хвиль відкладення кальцію в шпорі п'яти розпушуються, що забезпечує подальше виведення накопичених в ураженій зв'язці солей з організму по кровотоку.

Що краще електрофорез чи фонофорез?

Електрофорез і фонофорез — це дві подібні за своєю дією фізіотерапевтичні процедури. Яку їх вибрати, визначає лікар, зважуючи всі можливі побічні ефекти, показання тощо.

Наші переваги

  1. ЦСМ — клініка повного циклу. Ми надаємо весь спектр послуг — від діагностики до лікування та реабілітації.
  2. Клініка має у своєму розпорядженні найбільше фізіотерапевтичне відділення в Україні з набором ультрасучасного обладнання. Процедури фонофорезу здійснюються на останній версії апарату BTL-4825SL PREMIUM.
  3. Висококваліфіковані лікарі та фізіотерапевти з багатим практичним досвідом. Наші фахівці постійно підвищують рівень професійних знань, відвідуючи профільні конференції, семінари та курси.
  4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  5. Усі послуги надаються в одному місці: від консультації та діагностики до проведення терапевтичних процедур.
  6. Лояльні ціни на фонофорез, вартість терапії залежить від кількості сеансів та різновиду застосовуваних препаратів.

Лікарі

Бажаєте пройти курс фонофорезу в Білій Церкві? Звертайтесь до Клініки ЦСМ, де на вас чекає найсучасніше фізіотерапевтичне обладнання та кваліфіковані фахівці в галузі ультразвукової терапії. Записатися на фонофорез можна за телефоном, вказаним на сайті або через форму зворотнього зв'язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • PA9B. Фонофорез (апарат BTL - 4000)*

    30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті