icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Нейрохірург

Нейрохірург займається питаннями оперативного лікування хвороб та травматизацій центральної (головний мозок, спинний мозок) та периферичної (черепно-мозкові нерви, спинномозкові нерви, нервові сплетення) нервових систем.

Нейрохірург

Нейрохірург у Білій Церкві

Нейрохірургія — це діагностика, консервативне та оперативне лікування травм та захворювань центральної та периферичної нервових систем; вважається однією з найскладніших галузей медицини. Найменша похибка в лікуванні й у пацієнта може розвинутися неврологічний дефіцит. Тому, вибираючи нейрохірурга для консультації, обов'язково необхідно враховувати його рівень кваліфікації. Лікарі-нейрохірурги в Білій Церкві в Клініці ЦСМ мають багатий позитивний досвід у лікуванні медичних проблем, пов'язаних зі станом ЦНС та ПНР, а також їх наслідків. Клініка ЦСМ в Білій Церкві — клініка повного циклу, в якій можна отримати не тільки консультацію нейрохірурга, але й пройти додаткову діагностику, а також отримати якісне лікування.

Що лікує нейрохірург?

Нейрохірурги клініки проводять ефективне лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи та їх наслідків. Серед них:

Це далеко не повний перелік діагнозів, з якими можна звернутися до наших спеціалістів. У клініці також проводиться післяопераційна реабілітація.

Послуги нейрохірурга

У Клініці ЦСМ можна отримати наступні послуги з профілю нейрохірургії:

У якому випадку слід звертатися до нейрохірурга?

Записатися на прийом до нейрохірурга потрібно, якщо у вас присутні такі симптоми ураження нервової системи:

Також консультація нейрохірурга може знадобитися, якщо в історії хвороби є такі діагнози та стани, як:

Діагностика в нейрохірургії в Клініці ЦСМ

Лікарі нейрохірургії в Білій Церкві для встановлення, диференціації та уточнення діагнозу можуть призначити такі види діагностики:

Лікування у нейрохірурга призначається лише після проходження комплексної діагностики та, при необхідності, дообстеження.

Фахівці Клініки ЦСМ ніколи не втрачають можливості знайти схему лікування, за якої можна обмежитися застосуванням медикаментозної та фізіотерапії. Але іноді без операції все ж не обійтися.

Питання-Відповідь

Як відбувається огляд у нейрохірурга?

Прийом у нейрохірурга складається з опитування пацієнта (скарги, інформація про обтяжену спадковість тощо), вивчення всієї наданої медичної документації (записи, зроблені іншими лікарями, результати лабораторної та інструментальної діагностик) — за наявності, візуальний та пальпаторний огляд пацієнта (оглядається череп та різні відділи хребта). За підсумками консультації нейрохірург може призначити додаткові діагностичні заходи. Основний метод — МРТ.

Хто дає направлення до нейрохірурга?

Направлення на прийому до нейрохірурга, найчастіше, пацієнт отримує після консультації у лікаря-невролога (невропатолога). Рішення про перенаправлення хворого до нейрохірурга приймається на підставі огляду, зібраного анамнезу, вивчених медичної карти і результатів комплексного обстеження.

Чим відрізняється нейрохірург від хірурга?

Хірургія — область медицини, що відповідає за діагностику та лікування гострих та хронічних захворювань, найчастішим методом лікування яких є операція. Нейрохірургія — це розділ хірургії, який займається питаннями оперативного лікування хвороб та травматизацій центральної (головний мозок, спинний мозок) та периферичної (черепно-мозкові нерви, спинномозкові нерви, нервові сплетення) нервових систем. Лікар, що спеціалізується на нейрохірургії — нейрохірург.

У чому різниця між неврологом та нейрохірургом?

І невролог, і нейрохірург займаються медичними проблемами, пов'язаними з центральною і периферичною нервовою системами. Основна відмінність між ними — невролог може використовувати лише консервативне лікування, а от нейрохірурги мають більші повноваження у медицині: вони можуть лікувати як консервативно, так і виконувати хірургічні втручання.

Переваги лікування у клініці

  1. ЦСМ у Білій Церкві — клініка повного циклу.
  2. Досвідчені лікарі-нейрохірурги, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації та освіченості.
  3. Надання допомоги з дотриманням найновіших протоколів діагностики та лікування, інфекційної безпеки та конфіденційності.
  4. Обґрунтованість призначення додаткової діагностики.
  5. Застосування сучасної діагностичної та лікувальної апаратури.
  6. Демократичне співвідношення ціни та якості послуг.

Потрібна консультація нейрохірурга у Білій Церкві? У Клініці ЦСМ вам допоможуть найкращі спеціалісти галузі. Щоб отримати детальну консультацію, а також пройти діагностику та лікування, звертайтеся до нашого центру — ми допоможемо у вирішенні ваших проблем. Контакти зв'язку ви знайдете на цьому сайті! Пам'ятайте, достовірна діагностика та вчасне проведене прогресивне лікування — голос на користь позитивного результату.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Boris G 03.08.2022

5.0
5.0

Нейрохірург

Треба був нейрохірург в Білій Церкві... просто консультація... саме в місті, щоб не їхати нікуди в наш неспокійний час. Мені порадили звернутися до цієї клініки, що я й зробив. Лікар сподобався, фахівець своєї справи. Все докладно та доступно пояснив, в мене не залишилося ніяких питань. Спасибі!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті