icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Дерматолог

Вітаємо в ЦСМ у Білій Церкві. Наші висококваліфіковані дерматологи пропонують індивідуальний підхід до лікування шкірних захворювань. З використанням сучасних методів діагностики та лікування ми здійснюємо компетентну та ефективну допомогу пацієнтам. Звертайтеся до нас для професійної та дбайливої опіки про ваше здоров'я шкіри.

Дерматолог

Дерматолог у Білій Церкві

Дерматологія – галузь медицини, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок, а також косметичних проблемах, пов'язаних із віком, зовнішнім виглядом і здоров'ям.

Дерматолог – лікар, якому відведена значна роль з-поміж медичних фахівців. Адже шкіра – найбільший орган людини, що складає 16% від ваги всього тіла, тому потребує відповідного лікування в разі виникнення будь-яких проблем/захворювань. Здорові шкірні покриви – важливий аспект зовнішнього вигляду, здоров'я та добробуту, якому потрібний належний догляд.

Що лікує дерматолог?

Зона відповідальності лікаря-дерматолога охоплює широкий спектр захворювань шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок. Декілька прикладів найпоширеніших відомих хвороб:

Методи лікування:

Після консультації з дерматологом можна отримати індивідуальний план лікування із застосуванням комплексу дій, процедур, ліків для поліпшення стану: зняття запалення, свербежу, лущення, запобігання розповсюдження хвороби/інфекції.

Що робить дерматолог-косметолог?

В більшості цей фахівець займається проблемою старіння шкіри та її омолодженням, поліпшенням стану волосся та нігтів. Дерматолог допомагає усунути деякі косметичні дефекти:

Фахівець може допомогти покращити зовнішній вигляд шкіри за допомогою таких процедур:

Ці процедури зменшують зморшки, пігментацію, розтяжки й інші ознаки старіння, покращують текстуру шкіри, роблять її більш свіжою та сяючою.

Дерматолог: маг здорової шкіри та краси

Під час вибору приватного дерматолога, що лікує якісно та швидко, важливо враховувати його досвід і кваліфікацію. Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує послуги висококваліфікованих фахівців та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. З використанням сучасних методів діагностики та лікування ми здійснюємо компетентну й ефективну допомогу, про що свідчать відгуки про дерматолога в Білій Церкві.

Звертайтеся до нас для професійної турботи про ваше здоров'я шкіри. Записатися до дерматолога можна онлайн у будь-який зручний для вас час.

Пам'ятайте, приватний дерматолог – це друг і цінний союзник у догляді за шкірою, волоссям, нігтями. Він може допомогти вам зберегти здоров'я та красу, досягти бажаного зовнішнього вигляду та запобігти багатьом шкірним захворюванням.

Питання-Відповідь

Які послуги надає дерматологічна клініка?

Наші дерматологи спеціалізуються на діагностиці та лікуванні різних шкірних захворювань, включаючи акне, екзему, алергічні реакції, пігментаційні порушення та інші проблеми.

Які методи діагностики використовуються в клініці для визначення шкірних проблем?

Наші фахівці використовують сучасні методи діагностики, такі як дерматоскопія, біопсія та алерготести, для точного визначення характеру та причин шкірних захворювань.

Які профілактичні заходи рекомендує клініка для збереження здоров'я шкіри?

Ми надаємо індивідуальні поради з догляду за шкірою, включаючи правильний вибір косметики, захист від ультрафіолетового випромінювання та рекомендації з утримання здорового стану шкіри.

Чи приймаються пацієнти зі страховками?

Так, ми приймаємо пацієнтів з різними видами медичних страховок. Звертайтеся до нас для отримання деталей стосовно страхових покриттів.

Як можна записатися на консультацію до дерматолога?

Для запису на консультацію ви можете зателефонувати до нашого центру або скористатися онлайн-системою запису на нашому веб-сайті. Ми готові надати вам якісну медичну допомогу та відповісти на всі ваші запитання.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті