icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Лабораторні аналізи

Лабораторні аналізи одна з найважливіших речей у медицині. Грунтуючись на результати, лікарі можуть встановити справжні причини нездужання та переглядати динаміку перебігу та лікування захворювання. У клініці ЦСМ можна скористатися повним спектром лабораторних досліджень.

Лабораторні аналізи

Лабораторні аналізи у Білій Церкві

У вас часто крутитися голова та з’явилася блідість? Порушився гормональний фон? Для виявлення причин появи цих і багатьох інших симптомів до плану діагностики практично завжди вносять лабораторні аналізи. Виконання цих досліджень допомагає лікарям ставити правильний діагноз і призначати максимально ефективну схему лікування. Провести точні та відповідні до всіх міжнародних стандартів лабораторні аналізи у Білій Церкві можна в Клініці ЦСМ.

Лабораторні аналізи — це методи дослідження за допомогою спеціалізованого обладнання зразків крові, сечі, калу, харкотиння, зіскрібків і мазків, сперми, тканин для гістології тощо. Вони застосовуються для діагностики у всіх галузях медицини. Методику лабораторної діагностики визначає лікар, який керується особливостями клінічного випадку.

Які бувають лабораторні аналізи?

Сучасна лабораторна діагностика допомагає отримувати інформацію з багатьох напрямів. З огляду на скарги і виявлені у хворого симптоми можуть призначатися такі групи аналізів:

Дослідження можуть призначатися окремо або у вигляді базових комплексів або програм.

У Клініці ЦСМ можуть проводитися різні види аналізів. Отримати інформацію про можливості виконання певного дослідження можна в операторів контакт-центру. У разі необхідності фахівці колл-центру нададуть консультацію щодо ціни на лабораторні аналізи та правил попередньої підготовки для отримання достовірних результатів.

Коли потрібно здавати лабораторні аналізи?

Показаннями до призначення лабораторних аналізів є ознаки різних захворювань (інфекційних, алергічних, гінекологічних, ендокринологічних, гастроентерологічних, спадкових, онкологічних тощо). Проведення аналізів для уточнення діагнозу може призначатися лікарем будь-якої спеціалізації. У разі необхідності лабораторна діагностика доповнюється інструментальними методиками, що дають змогу отримувати максимально повну клінічну картину патології.

Необхідність отримання результатів лабораторних досліджень виникає не тільки на етапі діагностики, але й проводиться для оцінювання ефективності лікування, моніторингу перебігу захворювання, визначення ризику розвитку деяких патологій. Також деякі види лабораторної діагностики застосовуються для уникнення інфекційних захворювань під час профілактичних оглядів під час прийому на роботу або виїзду за кордон.

Щорічно в профілактичних цілях рекомендується проводити такі лабораторні дослідження:

За результатами клінічного аналізу крові лікар зможе відкинути наявність анемії, алергічної реакції, порушень у співвідношенні клітинних елементів крові або запальних процесів. Розшифровка аналізів сечі допоможе оцінити роботу сечовидільної системи. Біохімічне дослідження крові на цукор дає змогу вчасно виявити розвиток цукрового діабету.

Після 45 років перелік обов’язкових щорічних аналізів варто розширити та провести стандартне біохімічне дослідження крові, яке допоможе виявити відхилення в роботі внутрішніх органів (нирок, підшлункової залози, печінки та жовчного міхура) або підвищення рівня холестерину, що збільшує ймовірність захворювань серцево-судинної системи.

Підготовка до здачі аналізів та їхня розшифровка

Точність і достовірність результатів аналізів — головні складники точної діагностики. Не всі медичні лабораторії можуть гарантувати відсутність помилок, й особливо часто неправильні результати виходять у державних установах, які оснащені застарілим обладнанням. У Клініці ЦСМ застосовується апаратура для досліджень експертного класу та для отримання точних даних достатньо дотримуватись правил з підготовки до здавання аналізів.

Спеціальна підготовка необхідна у разі здавання не всіх аналізів, але в деяких випадках без її проведення неможливо отримати точні результати. Під час призначення дослідження лікар обов’язково знайомить пацієнта з певними правилами підготовки, вибирає дату його виконання та видає направлення. Обмеження можуть стосуватися прийому деяких лікарських препаратів, прийому їжі та рідин, обмежень у вживанні деяких продуктів, проведення гігієнічних процедур, утримання від фізичної або статевої активності. Дотримання цих рекомендацій допоможе здати аналізи правильно, отримати точні результати, заощадити час і гроші.

Найчастіше доводиться дотримуватися певних правил під час здавання аналізів крові на біохімічні показники:

Після проведення процедури пацієнту повідомляють про терміни отримання результатів аналізу. Тривалість виконання дослідження залежить від його виду. Деякі результати аналізів можуть бути готові через кілька годин або наступного дня, а для проведення інших тестів необхідно кілька днів.

Бланк із результатами дослідження видається на руки, відправляється на електронну пошту або лікарю. У ньому вказуються показники норми аналізу та результати пацієнта. Під час їхнього порівняння можна помітити відхилення, але остаточним розшифруванням аналізів повинен займатися тільки лікар.

Наші переваги

У разі звернення в Клініку ЦСМ для виконання лабораторних аналізів гарантується отримання низки переваг:

 1. Можливість виконання широкого спектру лабораторних аналізів у сертифікованій та акредитованій лабораторії з інноваційним обладнанням та витратними матеріалами.
 2. Максимальна достовірність результатів.
 3. Надання послуг висококваліфікованими фахівцями.
 4. Швидке отримання результатів досліджень.
 5. Відсутність черг.
 6. Комфортні умови.
 7. Анонімність.
 8. Доступні ціни.

Лікарі

Ви хочете здати аналізи у Білій Церкві в сучасній лабораторії та отримати достовірні результати? Записатися на проведення дослідження в зручний для вас час можна в лабораторії Клініки ЦСМ. Для виконання аналізів необхідно зателефонувати за вказаним на нашому сайті номером, заповнити форму для онлайн запису або замовлення зворотнього дзвінка. Звертайтеся — і ми проведемо необхідні вам дослідження точно та швидко!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Взяття слини у транспортний контейнер Salivette у МЦ

 • Взяття зразків у транспортний контейнер у МЦ

 • Взяття DUO/сечі на бакпосів у транспортний контейнер у МЦ

 • Взяття крові одноразовими системами у МЦ

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті