icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Алергічний риніт

Оптимальне полегшення симптомів алергічного риніту з клінікою Центру стимулювання мозку у Білій Церкві. Наші експерти забезпечують комплексне лікування, спрямоване на зменшення впливу алергенів та комфортне життя без неприємних проявів захворювання.

Аллергический ринит лечение Белая Церковь

Алергічний риніт: профілактика та лікування

За даними ВОЗ, третя частина населення планети страждає від алергічного риніту. Це на сьогодні одне з найпоширеніших захворювань у світі.

Боротьба з натиском алергенів: як подолати алергічний риніт?

Алерген – головний провокатор захворювання. Алергічний риніт – це реакція організму на збудники – алергени, внаслідок чого виникає патологічний стан, що супроводжується рядом явно виражених симптомів:

Симптоми алергічного риніту також можуть охоплювати:

Під час загострення захворювання людина страждає, втрачає сили, контроль, якість життя загалом. Дуже небезпечними є ускладнення, що можуть виникнути внаслідок хвороби: синусит, отит, навіть астма.

Алергени

Це винуватці сезонної чи цілорічної алергічної реакції. До сезонних алергенів відносять пилок рослин.

Збудниками загального алергічного риніту можуть бути звичайний пил або від будматеріалів, цвіль, хімікати, харчові продукти, шерсть тварин і пташиний пух. Сучасне довкілля містить багато токсинів, які можуть викликати тимчасову реакцію чи спровокувати хронічний алергічний риніт.

За проявів схильності до алергії дуже важливо своєчасно виявити конкретний алерген, на який реагує організм, аби запобігти розвитку захворювання чи його загостренню. Для цього є спеціальні тести.

Алергічний риніт: що треба знати?

Реакція на алергени – це індивідуальна властивість кожного організму. Тому самолікування може бути неефективним. За перших проявів алергії треба звернутися до профільного фахівця.

Отоларинголог (ЛОР) – лікар, що займається причинами та наслідками алергічного риніту. Він діагностує та розробляє план заходів для профілактики та лікування захворювання. У деяких випадках до аналізу та розробки схем стабілізації алергічних станів підключається лікар-імунолог.

Класичні методи лікування алергічного риніту:

Людям, схильним до алергії, варто у профілактичних цілях уникати контакту зі збудниками захворювання, регулярно прибирати та провітрювати домівку. Важливо вести здоровий спосіб життя: будь-які шкідливі звички (вживання алкоголю та нездорової їжі, куріння) збільшують ризики алергії та погіршують стан під час загострення хвороби. Підтримання імунітету (вживання вітамінів, антиоксидантів) сприяє очищенню організму та протистоянню алергенам.

Куди звернутися з алергічним ринітом у Білій Церкві?

Білоцерківська клініка ЦСМ – це тільки передові технології діагностики та лікування. До послуг пацієнтів із проблемами алергії/алергічного риніту фахова консультація отоларинголога й імунолога. Комплектація клініки, профільних кабінетів, лабораторії найсучаснішим обладнанням та супровідними матеріалами для обстеження допоможе встановити точний діагноз, розробити якісні заходи для одужання.

Довірте своє здоров'я фахівцям «ЦСМ» і почніть дихати вільно!

Що таке алергічний риніт?

Алергічний риніт - це запалення слизової оболонки носа, викликане алергенами, такими як пилок рослин, пилок тварин, пил, а також інші речовини, які людина вдихає та які викликають алергічну реакцію.

Які симптоми алергічного риніту?

Симптоми алергічного риніту включають чхання, засмоктування, свербіж та нудоту в носі, сльозотечу, запалення очей, зустрічну заложеність носа, кашель, втомленість та подразненість.

Як діагностується алергічний риніт?

Діагноз алергічного риніту може бути встановлений за допомогою медичного огляду, включаючи детальне обстеження симптомів, фізичне обстеження та, за необхідності, алергенні тести.

Як лікують алергічний риніт?

Лікування алергічного риніту може включати уникнення алергенів, прийом антигістамінних препаратів, кортикостероїдних назальних спреїв, десенсибілізацію (імунотерапію) та інші методи, враховуючи індивідуальні особливості та важкість симптомів.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті