icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Біоревіталізація

Ревіталізація шкіри та відновлення молодості за допомогою біоревіталізації в клініці Центру Стимуляції мозку в Білій Церкві. Наші фахівці застосовують ін'єкції гіалуронової кислоти для зволоження, покращення еластичності та тонусу шкіри, забезпечуючи природний та ефективний метод боротьби зі старінням.

Биоревитализация

Молодість на дотик: секрети успішної біоревіталізації

Очі – дзеркало душі, а шкіра – відображення здоров'я та добробуту. Вона «збирає» інформацію та транслює всі негаразди, стреси та хвороби на життєвому шляху. З роками шкіра втрачає свої найкращі властивості, стає не така сяюча та оксамитова, менш пружна та еластична, ніж в юності. 

Сучасні технології та дослідження дозволяють здійснити мрію багатьох жінок, навіть чоловіків, залишитися молодими та привабливими. Сьогодні косметологія та естетична медицина вийшли на новий рівень. Вони мають в арсеналі новітні методики відновлення природної краси. Одна з них – біоревіталізація.

Що таке біоревіталізація?

Це косметологічна процедура введення спеціальних препаратів у глибокі шари шкіри шляхом ін'єкцій для стимуляції процесів регенерації та природного зволоження. 

Препарати для біоревіталізації – це комплекс корисних речовин, вітамінів, мінералів та амінокислот, які потрібні шкірі для відновлення. Головним компонентом препаратів є гіалуронова кислота, яка має безліч корисних властивостей для шкіри:

Важливо, що гіалуронова кислота – це природний стимулятор регенеративних процесів, які запобігають старінню. Тому біоревіталізація – це запорука натурального відновлення шкіри. 

Біоревіталізація обличчя: суть процедури

Якщо ви помітили перші ознаки старіння обличчя, втомленість, слабкість, сухість/зневоднення шкіри, біоревіталізація допоможе не тільки повернути первозданний вигляд, а й зробити його ще кращим.

Процедура безпечна, бо у шкіру вводяться препарати, що містять природні та звичні для неї компоненти. З різноманіття препаратів косметологом призначається саме той, що більш підходить для досягнення очікуємих результатів. 

Засвоєння препарату шкірою займає кілька днів, це індивідуально. У процесі відновлення відбувається:

Додатково біоревіталізація, ціна якої вигідна у порівнянні з іншими методами омолодження, допомагає зменшити запалення, висипання, рубці, а також заспокоїти шкіру після агресивних косметологічних процедур.

Біоревіталізація: за і проти

Треба розуміти, що біоревіталізація – це не панацея, а профілактика старіння. Процедура допомагає уповільнити негативні процеси у шкірі та зберігати її якість як можна довше. 

Процедура безпечна та майже безболісна, для збільшення комфорту пацієнта застосовується місцева поверхнева анестезія. Але у деяких випадках проведення біоревіталізації не рекомендовано: при вагітності та у період лактації, онко та інфекційних захворюваннях, патологіях у крові та алергіях. Тому консультація з профільним лікарем є обов'язковою.

Не знаєте, які має біоревіталізація за і проти Біла Церква? Звертайтесь у клініка ЦСМ, де завжди застосовуються передові сучасні технології у всіх напрямках медицини. На пацієнтів чекають висококваліфіковані фахівці багатьох галузей для надання допомоги у відновленні здоров'я.

Для тих, хто хоче мати бездоганний вигляд, дихати молодістю та красою, клініка пропонує послуги косметолога, які містять спектр новітніх унікальних процедур з неперевершеними результатами. Завітайте у ЦМС та будьте завжди здоровими, впевненими та красивими.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті