icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Кінезіотерапевт

Консультація кінезіотерапевта в багатопрофільній Клініці ЦСМ дає доступ до якісної допомоги з відновлення функцій суглобів, зміцнення глибоких м'язів та хребта, покращення адаптаційних здібностей до повсякденних фізичних навантажень.

Кінезіотерапевт

Кінезіотерапевт у Білій Церкві

Кінезіотерапевт — це спеціаліст, який здійснює реабілітацію організму після травм, тяжких хвороб та хірургічних втручань за допомогою фізичних вправ (зокрема виконуваних на спеціальних апаратах), спрямованих на різні групи м'язів. Найчастіше кінезотерапію (лікування рухом: «кінезис» — рух і «терапія» — лікування) використовують для відновлення функцій та здоров'я опорно-рухового апарату, а також для профілактики тромбоемболії, патологій дихання, пролежнів, контрактур тощо, збереження загальної фізичної здатності пацієнта під час та після хвороби.  

Консультація кінезіотерапевта в Білій Церкві в багатопрофільній Клініці ЦСМ дає доступ до якісної допомоги з відновлення функцій суглобів, зміцнення глибоких м'язів та хребта, покращення адаптаційних здібностей до повсякденних фізичних навантажень. Крім допомоги кінезіотерапевта, у нашій найбільшій приватній лікарні повного циклу Київської області ви зможете пройти якісну експертну діагностику та лікування у вузькопрофільних фахівців. (У більшості випадків, висновок та лікування надають фахівці з Києва.)

Коли потрібно звернутися до кінезіотерапевта

Показаннями до кінезіотерапії є:

Захворювання, при яких ефективна кінезіотерапія

Це далеко не всі захворювання, при яких може знадобитися консультація кінезіотерапевта та його професійна допомога у реабілітації.

Протипоказання до кінезіотерапії

Кінезіотерапевт у Білій Церкві в Клініці ЦСМ після вивчення історії хвороби та останніх результатів досліджень може категорично заборонити застосування методу або порекомендувати пройти курс кінезіотерапії після стабілізації стану, якщо в анамнезі пацієнта є:

Кінезіотерапія для дітей та дорослих застосовується лише за рекомендацією лікаря, який при призначенні співвідносить усі фактори «за» та «проти».

Порядок проведення та ефекти кінезіотерапії

Послуги кінезіотерапевта включають такі умовні етапи, як:

Існує два умовні види кінезітерапії: 

Терапевтичний ефект залежить від:

При складанні персональної програми кінезіотерапевт враховує:

Основні ефекти, яких може допомогти досягти кінезотерапевт:

Питання-Відповідь

Чим відрізняється ЛФК від кінезіотерапії?

По суті, кінезіотерапія — це теж лікування рухом, що й ЛФК, у деяких джерелах поняття «лікувальна фізкультура» навіть згадується як стара назва кінезіотерапії. Але, якщо при ЛФК пацієнт виконував фізичні вправи самостійно, то кінезітерапія, як правило, передбачає заняття на спеціальних тренажерах, які приймають основне фізичне навантаження на себе та допомагають якісніше опрацьовувати саме м'язовий апарат, прибираючи навантаження із суглобів.

Які фізичні вправи не можна робити при шийному остеохондрозі?

При шийному остеохондрозі не рекомендуються вправи, пов'язані з осьовим навантаженням на хребет, різкими рухами та підняттям важких речей — вправи з упором на снаряди й висом, з важкими снарядами (особливо, на біцепси), махові рухи, біг, стрибки, різкі повороти тощо.

Які вправи бажано робити щодня?

Доступні та корисні вправи, зокрема на кожен день, може визначити тільки кінезіотерапевт з урахуванням всієї специфіки перебігу захворювання пацієнта, його віку та функціонального стану.

Які фізичні вправи можна робити при коксартрозі?

При коксартрозі І чи ІІ ст. рекомендуються вправи, які виконуються в положенні лежачи або сидячи на підлозі, при III ступені — сидячи на стільці або лежачи. Як правило, спочатку заняття ставляться легкі вправи для розминки, в кінці — виконується затримка з правильною постановкою дихання: руки підіймаються, робиться глибокий вдих, опускаються вниз — видох.

Переваги кінезіотерапії у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області. У нас ви зможете пройти експертну діагностику, отримати якісне лікування, відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби, травми, операції.
  2. Лікарі з великим клінічним досвідом та високим рівнем емпатії, які вміють мотивувати пацієнта до роботи на результат.
  3. Персональний підхід до проблеми кожного пацієнта.
  4. Діагностичне та лікувальне обладнання експертного рівня.
  5. Комфортні умови проведення діагностики та терапії.
  6. Можливість проживання у готелі на базі клініки.
  7. Демократична вартість курсу терапії.

Потрібна кінезіотерапія у Білій Церкві? Шукаєте грамотного спеціаліста з досвідом? Записатися на кінезіотерапію в Клініку ЦСМ у Білій Церкві можна вже зараз за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. Виберіть нас та гарантуйте собі: можливість покращити здоров'я кістково-м'язової та нервової систем, якість надання медичних послуг, безпеку під час повітряних тривог, високу відповідальність фахівців за результат тощо.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • CC23B. Консультація кінезіотерапевта Дитячий

    30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті