icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Пресотерапія

Сеанс пресотерапії здійснюється під контролем спеціаліста за допомогою спеціального 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE та пневмокостюму. Апарат може впливати комплексно на весь організм або на певну ділянку тіла.

Пресотерапія у Білій Церкві

Пресомасаж, апаратний лімфодренажний масаж, пневмомасаж, пресотерапія — це процедура, при якій здійснюється механічна дія на лімфатичну систему стисненим повітрям. Воно подається через спеціальні манжети та запускає процеси, в результаті яких із тканин окремих ділянок тіла витісняється надлишок позаклітинної рідини, активізується лімфодренаж та кровообіг. 

У багатопрофільній Клініці ЦСМ можна пройти курс пресотерапії в Білій Церкві на сучасному 12-канальному апараті для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE з розширеними налаштуваннями градієнта тиску та можливістю відключення одного або кількох секторів. У нашій клініці повного циклу можливо не тільки отримати якісне апаратне лікування з позитивним косметичним ефектом для шкіри, але й пройти експертну діагностику з інтерпретацією київськими лікарями, а також повноцінне відновлення організму після тяжкої хвороби.

Показання до пресотерапії

Показаннями до пресотерапії можуть стати медичні проблеми, при яких для покращення стану потрібно досягти таких терапевтичних ефектів, як:

Таким чином, пневмомасаж буде корисний тим людям, які мають схильність до підвищеної набряклості рук і ніг, ведуть малорухливий спосіб життя, тривалий час можуть перебувати в положенні сидячи або стоячи (наприклад, офісні співробітники, програмісти, водії, майстри манікюру тощо).

Крім того, до методики вдаються, коли потрібно провести реабілітацію після травми або знизити вплив фізичної та емоційної втоми на організм (проводиться лише за лікарською рекомендацією).

Медичні проблеми, при яких рекомендується пресотерапія

І це далеко не всі стани, при яких рекомендується пневмомасаж.

Протипоказання до пресотерапії

Пресотерапія у Білій Церкві в Клініці ЦСМ не проводиться або відкладається на якийсь час до нормалізації стану пацієнта при:

Ще процедура не проводиться під час критичних днів, а також пацієнтам із встановленими кардіостимуляторами та металевими протезами.

Підготовка до пресотерапії

Підготовка до пневмомасажу може включати:

Також пацієнту потрібно буде зняти усі прикраси.

В іншому процедура не потребує жодної специфічної підготовки.

Як проходить пресотерапія

Сеанс пресотерапії здійснюється під контролем спеціаліста за допомогою спеціального 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE та пневмокостюму. Апарат може впливати комплексно на весь організм або на певну ділянку тіла — все залежить від цілей лікування або профілактики, що проводяться.

Основні етапи процедури:

Інтенсивність пресотерапії може змінюватись протягом процедури. Такий підхід дозволяє максимально стимулювати м'язи, ефективніше виводити зайву рідину з міжклітинного простору та посилювати циркуляцію крові та лімфи по судинах. 

Для забезпечення стійкості та довгостроковості результату лікування потрібно пройти курс пресотерапії з 6-12 процедур з проміжком між сеансами у 2-3 дні. Кількість та тривалість сеансів залежить від цілей лікування, показань та загального стану організму пацієнта, а також його реакції на процедуру.

Ефекти пресотерапії

Після апаратного компресійного масажу:

Крім того, пресотерапія — високоефективна профілактика утворення тромбів та варикозного розширення вен, реабілітація після травм.

Питання-Відповідь

У чому приходити на пресотерапію?

Одяг для пресотерапії повинен бути зручним, прикривати оброблювані ділянки тіла і таким, що не натиратиме шкірний покрив під впливом компресії пневмокостюма.

Як часто можна робити пресотерапію?

У середньому курс пресотерапії — 10-15 сеансів з інтервалом між процедурами у 2-4 дні. (Проводити лікування щодня — недоцільно: відсутній виражений ефект, організм не встигає адаптуватися до змін.) Повторювати курс лікування можна лише через 5-6 місяців.

Чому під час місячних не можна робити пресотерапію?

Сеанс пресотерапії активізує кровообіг та циркуляцію лімфи, що є небажаним та небезпечним ефектом під час критичних днів.

Що краще пресотерапія чи міостимуляція?

Не варто робити вибір між цими двома процедурами. Пресотерапія та міостимуляція посилюють дію один одного, тому найкраще використовувати їх у синергії. Так ви отримаєте комплексний ефект, який перевершить усі очікування. Але, перед комбінацією цих та будь-яких інших процедур, не забудьте порадитися з лікарем: можливо, об'єднання методик не принесе ефекту та небажано конкретно у вашому випадку.

Чи можна схуднути за допомогою пресотерапії?

Апаратний лімфодренажний масаж не спалює жир, але при схудненні позитивно впливає на кінцевий результат. Він прискорює обмінні процеси, нормалізує функціонування лімфатичної системи та дрібних судин.

Переваги пресотерапії у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області. Тут ви зможете пройти експертну діагностику, отримати висновок від київських фахівців з багатим клінічним досвідом, отримати якісне лікування та повноцінно відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби.
  2. Тривалий позитивний ефект дії 12-канального апарату для пресотерапії BTL-6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE.
  3. Досвідчені спеціалісти з високим рівнем емпатії.
  4. Персональний підхід до кожного пацієнта.
  5. Комфортні та безпечні умови проживання у готелі на базі клініки для пацієнтів з інших міст України.
  6. Попередній запис на пресотерапію на зручний час.
  7. Демократична вартість курсу терапії.

Бажаєте пройти курс пресотерапії або отримати консультацію щодо її застосування? Шукаєте найкращі умови? Записатися на пресотерапію у Білій Церкві у Клініці ЦСМ можна за телефоном або через заявку на сайті. Ми гарантуємо найкращий з можливих результат лікування, комфорт та безпеку перебування на території медичного центру, високу якість надання медичних послуг — безпеку під час повітряних тривог, широкий перелік діагностик та лікувальних процедур, обладнання експертного рівня тощо. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям — ми не підведемо.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті