icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Фізіотерапевт

Запрошуємо у Клініку ЦСМ – центр фізіотерапії в Білій Церкві! Досвідчені фізіотерапевти готові забезпечити ефективне лікування та реабілітацію для покращення вашого здоров'я. Використовуючи передові методики та індивідуальний підхід, ми лікуємо хвороби опорно-рухової системи, неврологічні стани, реабілітуємо після травм та операцій. Запишіться на консультацію зараз – поверніться до активного життя здоровим і щасливим!

Фізіотерапевт

Фізіотерапевт у Білій Церкві

Фізіотерапевт — це висококваліфікований медичний працівник, який займається відновленням і покращенням фізичних здібностей і функціональної мобільності людей. Завдяки використанню методів фізіотерапії цей спеціаліст відіграє ключову роль у сприянні загальному самопочуттю та покращенні якості життя пацієнтів будь-якого віку. Тому варто розуміти важливість фізіотерапевтів та різноманітних фізіотерапевтичних методів, що використовуються, зокрема, у клініці ЦСМ.

Роль фізіотерапевта

Фізіотерапевти є важливими членами команди охорони здоров’я, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні фізичних вад, що можуть виникнути внаслідок травми, хвороби або хронічних захворювань. Їх основна увага зосереджена на максимізації потенціалу організму для оптимального функціонування, покращення рухливості та зменшення болю. Маючи глибоке розуміння анатомії, фізіології та біомеханіки людини, фізіотерапевти створюють індивідуальні плани лікування, адаптовані до потреб кожного пацієнта, забезпечуючи тим самим найефективніші результати.

Методи фізіотерапії

Фізіотерапія включає в себе різноманітні методи лікування, які задовольняють різні фізичні стани. До таких методів відносяться:

В залежності від стану, в якому перебуває пацієнт, додатково можуть використовуватися й інші напрямки – наприклад, медикаментозне лікування. При такому комплексному підході досягти необхідних результатів вдається значно швидше, а ефект від лікування виявляється максимально тривалим.

Особливості роботи фізіотерапевта в клініці ЦСМ

Клініка ЦСМ в Білій Церкві, провідний медичний заклад, стоїть на передньому краї інтеграції сучасних технологій у свою фізіотерапевтичну практику. Фізіотерапевтичний кабінет оснащений сучасним обладнанням і терапевтичними інструментами, що дозволяє кваліфікованим фізіотерапевтам надавати найкращий догляд.

У клініці ЦСМ пацієнти мають доступ до різноманітних варіантів фізіотерапевтичної допомоги та реабілітації. Використовувані технології особливо корисні для людей із неврологічними захворюваннями, травмами опорно-рухового апарату та порушеннями рухливості. Також пацієнти мають змогу пройти лабораторні аналізи, необхідні для якісної оцінки поточного стану здоров’я людини.

Сучасний кабінет фізіотерапії в клініці ЦСМ є свідченням прогресу в галузі, демонструючи потужне поєднання кваліфікованих професіоналів і передових технологій для досягнення чудових результатів для пацієнтів. Оскільки фізіотерапія продовжує розвиватися, спеціалісти цього напрямку, безсумнівно, продовжуватимуть відігравати важливу роль у покращенні життя незліченної кількості людей у всьому світі.

Захворювання, при яких рекомендована фізіотерапія

Найбільш поширені показання до фізіотерапії — порушення в функціонуванні опорно-рухового апарату (зокрема різні травми — наприклад, спортивні) та захворювання центральної та периферичної нервових систем.

Це далеко не вичерпний перелік медичних проблем, за яких доведено ефективність фізіотерапії.

Види фізіотерапії

Лікар-фізіотерапевт у Білій Церкві може запропонувати пацієнтові пройти кілька безболісних видів апаратної фізіотерапії:

Кабінети фізіотерапії у Білій Церкві обладнані найновішою сучасною апаратурою. Кожна фізіотерапевтична процедура здійснюється з дотриманням міжнародних стандартів та техніки безпеки.

Протипоказання до фізіотерапії

Призначення того чи іншого методу фізіотерапії — прерогатива лікаря. Тільки він може всебічно оцінити виправданість лікування, ризики його застосування, підібрати найбільш відповідну схему терапії (кількість сеансів, їх інтенсивність). Усі призначення фізіотерапевт здійснює після збору анамнезу, ознайомлення з історією хвороби та результатами проведеної діагностики. Однак існує перелік протипоказань до фізіотерапевтичного лікування, які прийнято вважати абсолютними:

Також можлива індивідуальна непереносимість пацієнтом того чи іншого методу фізіотерапії.

Ефекти фізіотерапії

Записатися на фізіотерапевтичні процедури слід через наявність у них таких позитивних ефектів, як:

FAQ - Фізіотерапевт

Що робить фізіотерапевт?

Фізіотерапевт - це медичний спеціаліст, який лікує хвороби та травми, використовуючи фізичні методи та техніки. Він допомагає пацієнтам відновити функціональність, зменшити біль і покращити якість життя.

Чим відрізняється фізіотерапевт від масажиста?

Фізіотерапевт - це медичний фахівець зі спеціалізованою освітою, який використовує різні техніки для лікування хвороб і покращення здоров'я. Масажист зазвичай зосереджується на масажі та розслабленні м'язів.

Коли мені потрібно звернутися до фізіотерапевта?

Ви можете звертатися до фізіотерапевта у разі будь-яких проблем з опорно-руховою системою, травмами, болями у спині, а також для реабілітації після операцій та травм.

Як проходить перший візит до фізіотерапевта?

Перший візит до фізіотерапевта зазвичай включає оцінку вашого стану, медичну історію та обговорення ваших потреб. Фахівець складе індивідуальний план лікування.

Що таке фізіотерапія?

Фізіотерапія - це галузь медицини, яка використовує фізичні методи та техніки для лікування різних хвороб та травм, а також для покращення функціональності і здоров'я пацієнтів.

Які переваги фізіотерапії?

Фізіотерапія може допомогти зменшити біль, поліпшити рухливість, покращити фізичну форму, прискорити відновлення після травм та операцій, а також покращити якість життя.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 30. Гіпербарична оксигенація (ГБО)

  60 хвилин

 • PC6B. Направленна контактна діатермія (TR- терапія, апарат BTL - 6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • 108. Ультразвукова терапія (апарат BTL - 4000) - 1 зона* Дитячий

  20 хвилин

 • 104. Електротерапія (апарат BTL - 4000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC11B. Електро - вакуумна терапія дітям (апарат BTL - 4000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA1B. Лазеротерапія низької інтенсивності - LLLT (апарат BTL - 4000)*

  20 хвилин

 • PA2B. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (апарат BTL - 6000)*

  20 хвилин

 • PA3B. Лазеропунктура (апарат BTL - 4000)*

  20 хвилин

 • PA4B. Магнітотерапія низькочастотна (апарат BTL - 4000)*

  30 хвилин

 • PA5B. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (апарат BTL - 6000) 1 зона*

  30 хвилин

 • PA6B. Направлена контактна діатермія (TR- терапія, апарат BTL - 6000)*

  30 хвилин

 • PA7B. Ультразвукова терапія (апарат BTL - 4000) - 1 зона*

  20 хвилин

 • PA8B. Ударно-хвильова терапія (УХТ) - 1 зона, 1000 імпульсів (апарат BTL - 6000)

  20 хвилин

 • PA9B. Фонофорез (апарат BTL - 4000)*

  30 хвилин

 • PA10B. Електротерапія (апарат BTL - 4000)*

  20 хвилин

 • PA11B. Електро - вакуумна терапія (апарат BTL - 4000)*

  30 хвилин

 • 50. Масаж лікувальний комірної зони

  30 хвилин

 • 37. Масаж лікувальний загальний

  60 хвилин

 • PRA7B. Масаж постуральний (дренажний)

  30 хвилин

 • Консультація фізіотерапевта (первинна)

 • Консультація фізіотерапевта (повторна)

 • Пресотерапія*

 • Біодинамічна терапія*

 • Масаж мімічної мускулатури

 • Вісцеральна терапія

  1140 грн

 • ОКСІ

 • Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (апарат BTL - 6000) 2 зони*

  30 хвилин

 • Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (апарат BTL - 6000) 3 зони*

  30 хвилин

Вiдгуки

Софія 10.10.2022

5.0
5.0

Фізіотерапія

06.10 була на прийомі у Гайдаш Олени Анатоліївни. Все добре, мені в цілому все сподобалося. Точно нічого поганого, все гаразд. Лікарка дуже детально все описує. Результат фізіотерапії теж радує, зникли постійні болі.

MaRishKa 17.09.2022

5.0
5.0

Фізіотерапія

Потрібен був гарний фізіотерапевт в Білій Церкві, щоб ще й обладнання було, а не допотопне родом з 90-х, або ще краще з совєтів. Пошуки були тривалі, але знайшла за відгуками знайомих цю клініку. Спочатку побувала на консультації у їх невролога (щоб для чистоти експерименту, перевірити діагноз, який мені поставили в міській лікарні), а потім вже за його порадами та з планами лікування записалася на фізіотерапію. Перший помітний результат був вже після 2-х сеансів, після повного курсу взагалі забула, що в мене були проблеми. Але лікар радив закріпити результат повторним курсом через кілька місяців, так і зроблю, і звісно знову прийду в ЦСМ!

Володимир Т 06.08.2022

5.0
5.0

Фізіотерапія

Лікарка дуже сподобалася. Гарний спеціаліст.

Ада Новикова 23.06.2022

5.0
5.0

Физиотерапия

Проходила в клинике ЦСМ физиотерапию пяточной шпоры. Результат лечения на +10500. Очень благодарна специалистам клиники за качественную диагностику и физиотерапию, и то, что без лекарственных препаратов, с моей аллергией на многое - это бесценно. PS. В кабинетах все чисто, воздух свежий и нет пыли. Это вызывает отдельную волну радости)))

Екатерина 28.05.2022

4.0
4.0

Физиотерапия

Очень отзывчивый, добрый врач-физиотерапевт. Всё объясняет, какие могут быть побочные эффекты... Их, кстати, не было. Прошла полный курс физиотерапии, который был назначен ортопедом другой клиники, на повторный курс опять обращусь в клинику ЦСМ, симпатия и доверие к врачу + уровень аппаратов - это сила притяжения)))

Moretskyi Yan 19.03.2022

5.0
5.0

Фізіотерапія

Щиро вдячний Гайдаш О. А.! Це дуже відповідальна та приємна лікарка. І, що для мене найважливіше, процедури дієві та завжди все вчасно! Полегшало вже після першого сеансу. Дякую та рекомендую!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті