icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ботулінотерапія у Білій Церкві

Ботулінотерапія у Білій Церкві від Клініки ЦСМ: Ми пропонуємо професійні послуги ботулінотерапії для лікування різних косметологічних проблем. Досвідчені фахівці використовують сучасні методи та якісні препарати, забезпечуючи безпеку та високу ефективність процедур. Ми допоможемо вам покращити самопочуття та зовнішність, надаючи індивідуальний підхід та турботу на кожному етапі лікування.

Ботулинотерапия

Ботулінотерапія у косметології

Природно кожна жінка у будь-якому віці намагається виглядати молодою та привабливою, мати гладеньку сяючу шкіру та свіженький вигляд. Але не завжди це вдається, навіть якщо правильно доглядати за шкірою та дотримуватися здорового способу життя.

Причинами раннього старіння можуть бути стреси, екологія, гормональні збої, генетична спадковість, деякі хронічні хвороби, прийом ліків тощо. Негативний вплив на клітини призводить до втрати колагену, який підтримує пружність, міцність та гнучкість шкіри, її об'єм та насиченість.

Сучасні технології та дослідження дозволяють знаходити способи боротьби зі старінням. Одним з них є ботулінотерапія – це популярний, ефективний та безпечний метод збереження та відновлення молодості та краси попри все.

Що таке ботулінотерапія? 

Процедура косметології, що сприяє виправленню зовнішніх дефектів шкіри та використовується для лікування деяких медичних станів. 

Ботулінотерапія полягає в ін'єкційному введенні токсину ботуліну, який зменшує передачу нервових імпульсів до мімічних м'язів, що призводить до їх розслаблення та зміні вигляду шкіри. Препарат ботулотоксин, більш відомий серед споживачів як Ботокс, був введений у загальне користування наприкінці 1980-х років. З тієї пори він проявив свої найкращі властивості не тільки у косметології. 

Ботулінотерапія: сфери застосування

Чарівну дію Ботоксу використовують у багатьох галузях медицини:

Гіпергідроз – стан, при якому спостерігається надмірне виділення поту. Ботокс-ін'єкції у комплексному лікуванні дозволяють зменшити потовиділення та позбавити людину дискомфорту.

Ботулінотерапія: за і проти у косметології

Основним напрямом застосування Ботоксу є косметологія та дерматологія. 

Використовуючи ін'єкції Ботоксу, косметолог намагається досягти наступних результатів процедури:

Дерматологія застосовує ботулінотерапію при деяких ушкодженнях та проблемах шкіри. Протизапальна дія Ботоксу може сприяти зменшенню акне.

Ботулінотерапія – швидка безболісна процедура з миттєвим ефектом. Зазвичай перші зміни та покращення можна помітити протягом тижня. Однієї процедури вистачає до півроку. Ботокс-ін'єкції можна повторювати для підтримання зовнішнього вигляду та краси.

Як і будь-яка процедура, має ботулінотерапія побічні дії: головний біль, сухість у роті, нудота, відчуття втоми, які є тимчасовими та швидко проходять. Зазвичай процедура переноситься добре, але у випадках наявності хронічних захворювань порада лікаря не буде зайвою.

Ботулінотерапія Біла Церква: де зробити процедуру

Клініка ЦСМ – завжди передові, інноваційні та революційні технології у всіх напрямках та галузях медицини. Це стосується й косметології.

Для жінок та чоловіків, які хочуть мати вічну молодість, сяяти свіжою та бездоганною зовнішністю, бути привабливим та впевненим, клініка пропонує послуги косметолога, досвідченого фахівця своєї галузі та сфери естетичної медицини. 

Питання-відповідь

Що таке ботулінотерапія і для чого вона використовується?

Ботулінотерапія – це метод лікування, який полягає у введенні ботулотоксину для зниження м'язового тонусу, зменшення спазмів та корекції зморшок. Вона ефективна для лікування різних неврологічних та косметологічних проблем, таких як мімічні зморшки, спастичність після інсульту, мігрень та інші стани.

Як проходить процедура ботулінотерапії?

Процедура ботулінотерапії проводиться амбулаторно і займає всього кілька хвилин. Лікар вводить препарат у відповідні м'язи за допомогою тонкої голки. Процедура майже безболісна, можливі лише легкі неприємні відчуття під час уколу.

Коли можна очікувати результати після ботулінотерапії і скільки вони триватимуть?

Перші результати можна помітити через 3-7 днів після процедури, а повний ефект розвивається протягом 2 тижнів. Результати ботулінотерапії тривають від 3 до 6 місяців, після чого може знадобитися повторення процедури для підтримання ефекту.

Які є можливі побічні ефекти ботулінотерапії?

Ботулінотерапія зазвичай добре переноситься, але можуть виникати незначні побічні ефекти, такі як почервоніння, набряк або синці в місці уколу, тимчасове відчуття слабкості м'язів або головний біль. У рідкісних випадках можуть бути більш серйозні ускладнення, тому важливо обговорити всі ризики з лікарем перед процедурою.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті