icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Гінеколог у Білій Церкві

Дбайте про своє жіноче здоров'я разом з нами. Наша команда досвідчених гінекологів забезпечить вам високоякісну медичну допомогу та конфіденційність. Використовуючи сучасні методи діагностики та лікування, ми забезпечимо ваше добробут та здоров'я. Запишіться на консультацію прямо зараз та забезпечте оптимальний стан свого жіночого здоров'я.

Гінеколог

Гінеколог у Білій Церкві

Гінеколог займається питаннями здоров'я та благополуччя жінок щодо їхньої репродуктивної системи. Він відіграє вирішальну роль у профілактиці та ранньому виявленні гінекологічних захворювань. Клініка ЦСМ у Білій Церкві прагне створити комфортну та доброзичливу атмосферу для жінок, які звертаються за допомогою. Тут працює команда професійних лікарів, які використовують лише перевірені та схвалені практики.

Гінеколог: комплексне жіноче здоров'я у ЦСМ Білої Церкви

Регулярні огляди та обстеження у гінеколога необхідні для підтримки оптимального репродуктивного здоров'я. Вкрай важливо своєчасно пройти комплексне обстеження, у тому числі, гінекологічний огляд, мазок Папаніколау, обстеження молочних залоз та візуалізаційні дослідження для виявлення потенційних проблем чи аномалій. Ці запобіжні заходи допомагають у ранньому виявленні та лікуванні таких станів, як:

Планування сім'ї є ще одним важливим аспектом гінекологічної допомоги. Гінекологи консультують щодо методів контрацепції та допомагають жінкам вибрати найбільш підходящий варіант, виходячи з їх індивідуальних уподобань, історії хвороби та майбутніх репродуктивних цілей. Вони надають інформацію про різні методи контрацепції, включаючи оральні контрацептиви, внутрішньоматкові спіралі (ВМС), імплантати та бар'єрні методи. Гінекологи також консультують жінок перед зачаттям, допомагаючи їм оптимізувати своє здоров'я та усувати будь-які потенційні ризики перед плануванням вагітності.

Допологовий догляд є невід'ємною частиною гінекології, що забезпечує здоров'я та добробут як матері, так і дитини протягом усієї вагітності. При цьому надається комплексна допологова допомога, що включає регулярні огляди, УЗД та скринінги для спостереження за перебігом вагітності, оцінки розвитку плода та усунення можливих ускладнень. Гінекологи тісно співпрацюють з майбутніми матерями, пропонуючи рекомендації щодо харчування, фізичних вправ та зміни способу життя для забезпечення здорової вагітності та пологів.

Гінекологи у клініці ЦСМ

Гінекологи клініки ЦСМ надають всебічну допомогу жінкам різного віку, задовольняючи їх унікальні потреби в галузі репродуктивного здоров'я та сприяючи загальному оздоровленню. Пацієнтам доступний широкий спектр послуг, включаючи планові огляди, скринінг репродуктивного здоров'я, планування сім'ї, допологовий догляд та ведення менопаузи. Фахівці забезпечують безпечне та комфортне середовище, де жінки можуть озвучувати свої проблеми, отримувати точні діагнози та ефективні плани лікування, адаптовані до їх конкретних потреб.

Лікарі-гінекологи клініки також надають спеціалізовану допомогу жінкам у період менопаузи та перименопаузи. Ці перехідні фази у житті жінки можуть викликати різні фізичні та емоційні зміни. Гінекологи надають підтримку та рекомендації, усуваючи такі симптоми, як припливи, перепади настрою та сухість піхви. Вони пропонують відповідну замісну гормональну терапію, рекомендації щодо способу життя та профілактичні заходи проти остеопорозу та серцевих захворювань

Гінекологи ЦСМ розуміють делікатний характер гінекологічного здоров'я та віддають пріоритет відкритому спілкуванню та довірі зі своїми пацієнтами. Вони готові вислухати проблеми жінок, відповісти на запитання та дати докладні пояснення про діагнози, варіанти лікування та очікувані результати. Жінки можуть бути впевнені, що гінекологи поважатимуть їхнє право на приватне життя, дотримуватимуться конфіденційності та нададуть поважну та неупереджену допомогу.

Лікарі-гінекологи клініки окрім клінічної експертизи завжди в курсі останніх досягнень у галузі жіночого здоров'я. Вони проходять постійний професійний розвиток та навчання, щоб гарантувати, що вони пропонують найсучасніші та засновані на доказах методи лікування. Це прагнення до постійного навчання та розвитку дозволяє гінекологам надавати своїм пацієнтам допомогу на найвищому рівні.

Статистика показує, що за останні роки захворювання, пов'язані зі статевою системою жінки, значно «помолодшали» (зокрема, й онкологія, яка стала виявлятися набагато частіше). Тому, так важливо, знайти «свого» гінеколога, який зможе взяти на себе відповідальність за ваше здоров'я. Адже саме регулярні обстеження у перевіреного фахівця — запорука того, що навіть якщо проблема виникне, вона буде виявлена ​​вчасно, і не встигне доповнитись ускладненнями. Підрозділ клініки у Білій Церкві пропонує повний цикл послуг у гінекології: тут ви можете отримати все необхідне — від первинної консультації лікаря та діагностики до лікування та профілактики. Наші лікарі використовують лише сучасні протоколи та медичні технології, що дозволяє зробити звернення до лікаря-гінеколога не лише продуктивним у плані лікування та діагностики, а й комфортним.

Гінекологічні захворювання

Основне завдання лікаря-гінеколога — якісне обстеження жінки, встановлення діагнозу та лікування різних захворювань органів статевої системи.

Жінка обов'язково має 1 раз на рік (а іноді й кожні півроку) проходити плановий огляд гінеколога. Це допомагає виявити захворювання на початкових стадіях та вчасно розпочати лікування у гінеколога.

Крім того, відвідати прийом гінеколога потрібно для підбору контрацепції, а також для підготовки до зачаття та ведення вагітності.

Послуги гінеколога

Гінекологія в Білій Церкві надає такі послуги:

Симптоми, при наявності яких треба звернутися до гінеколога

Якщо у вас проявився хоча б один із симптомів, наведених нижче, рекомендується терміново записатися на прийом до гінеколога у Клініку ЦСМ:

Також консультація гінеколога, крім випадків, коли є ознаки гінекологічних захворювань, необхідна:

Діагностика в гінекології у Клініці ЦСМ

Первинна консультація гінеколога в Білій Церкві включає наступні етапи взаємодії лікаря та пацієнтки:

На основі отриманих результатів, фахівець може винести попередній висновок. У разі потреби пацієнтка буде спрямована на додаткові обстеження та консультації.

Лікар-гінеколог може направити на консультацію до лікарів суміжних спеціальностей — уролог, мамолог, ендокринолог, онколог.

Діагностичні послуги за профілем «‎Гінекологія», які може призначити лікар Клініки ЦСМ після первинного огляду та збору анамнезу включають такі методи як:

Питання-Відповідь

Що треба взяти на консультацію до лікаря-гінеколога?

Попередньо, перед гінекологічним прийомом, обов'язково треба зібрати докупи: всю медичну документацію, яка є в наявності (результати попередніх аналізів, ультразвукових досліджень та оглядів, що проводилися за останні 6 місяців-рік), перелік скарг та запитань до лікаря, календар менструацій (якщо у вас ще не настав клімакс). Крім того, для своєї зручності, можна взяти з собою чисті шкарпетки.

Чому гінеколог дивиться молочні залози?

Численні опитування показують, що багато жінок не знають про існування такої спеціалізації лікаря як мамолог або думають, що до нього потрібно звертатися тільки у віці «далеко за 40», а от у жіночу консультацію вони звертаються досить регулярно. Саме з цієї причини, а ще й тому, що багато гінекологічних захворювань супроводжують проблеми з молочними залозами через порушення гормонального фону, гінеколог взяв на себе огляд жіночих грудей. Найчастіше саме він і виявляє перші тривожні ознаки захворювань молочних залоз у жінок (зокрема початок розвитку онкології). При дослідженні здоров'я молочних залоз може використовуватися візуальний огляд, пальпація та УЗД молочних залоз.

Як часто слід оглядати гінеколог при вагітності?

Огляд на гінекологічному кріслі відбувається не менше трьох разів за вагітність (сюди входить і підтвердження вагітності з постановкою на облік на 8-12 тижні вагітності). Проте за наявності показань та появі скарг можуть бути призначені додаткові огляди — різна кількість відвідувань. Огляд на гінекологічному кріслі ніяк не може спровокувати вагітність, що не розвивається, або викидень.

На якому терміні гінеколог може визначити вагітність?

На огляді гінеколог може запідозрити вагітність з перших днів затримки. Існують характерні ознаки, на які орієнтується лікар (сама жінка може їх не помітити). На УЗД вагітність буде видно вже з 2-3 тижня після зачаття, а серцебиття плода — з 5-6 тижня вагітності. Найраніше (на 7-10 день після зачаття) вагітність може допомогти встановити один із методів, заснований на визначенні в біологічних рідинах концентрації гормону ХГЛ (хоріонічний гонадотропін — гормон, що виробляється у плаценті під час вагітності).

Яке УЗД краще у гінекології?

Найбільш показовим та інформативним для діагностики вважається трансвагінальне УЗД (із введенням ультразвукового датчика у піхву). Але воно не призначається незайманим (через ймовірність порушення цноти), за наявності у жінки алергії на латекс, на пізніх стадіях діагностованого раку шийки матки, в гострій фазі захворювань, що супроводжуються запаленням, набряком тканин і сильними болями, у II та III триместрах вагітності (можуть виникнути передчасні перейми).

Переваги лікування у нашій клініці

 1. ЦСМ у Білій Церкві — клініка повного циклу.
 2. Чуйний, уважний та досвідчений персонал. Консультації, діагностику та лікування гінекологічних захворювань проводять провідні спеціалісти, які регулярно підвищують кваліфікацію.
 3. На консультації у гінеколога ви дізнаєтеся не лише про лікування, а й про те, як не допустити виникнення гінекологічних проблем.
 4. Лікування (у разі необхідності) підбирається, виходячи з індивідуальних особливостей організму пацієнтки і тільки після того, як буде проведена повна діагностика жіночих захворювань.
 5. Дотримання суворої конфіденційності.
 6. Розумне співвідношення ціни та якості надання послуг.

Потрібен лікар-гінеколог, якому ви зможете довіряти як другій собі, і навіть більше? Звертайтеся до нас у Клініку ЦСМ у Білій Церкві — не затягуйте з вибором! Своєчасний похід до досвідченого, уважного фахівця допоможе уникнути багатьох проблем або якщо вони вже є, почати правильно підібране лікування.

Фахівці

Голяк Вадим Вадимович
Голяк Вадим Вадимович

Акушер-гінеколог

Колеснік Олександр Іванович
Колеснік Олександр Іванович

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

Наумова Катерина Михайлівна
Наумова Катерина Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог

Шихматова Світлана Іванівна
Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, мамолог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Консультація гінеколога (первинна)

 • Консультація гінеколога (повторна)

 • Ультразвукова діагностика - гінекологія (матка, яєчники)

 • 354. Фолікулометрія

 • 355. Цервікометрія (з 16 тижня вагітності)

 • 363. Ультразвукова діагностика прохідності маткових труб (ехосальпінгографія/ехогідротрубація)

  2649 грн

 • 366. Ультразвуковий скринінг плода при багатоплідній вагітності, включаючи доплерографію + фотодокументація (1 знімок)

  1349 грн

 • 367. Ультразвуковий скринінг плода в 1-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 368. Ультразвуковий скринінг плода в 2-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 369. Ультразвуковий скринінг плода в 3-му триместрі вагітності + фотодокументація

 • 370. Відеокольпоскопія

 • 371. Ультразвуковий моніторинг овуляції (1 дослідження) трансвагінально

 • 372. Ультразвуковий моніторинг овуляції (4 дослідження) трансвагінально

  1649 грн

 • 373. Ультразвукова доплерометрія артерій пуповини плода

 • 425. Консультація акушер-гінеколога (ведення вагітності)

  1560 грн

Вiдгуки

Білова Христина 10.03.2023

5.0
5.0

Гінеколог

Зверталася до гінеколога для планового огляду. Прийом пройшов добре, отримала якісну консультацію та відповіді на всі питання. В цілому, клініка мені дуже сподобалася, буду знати куди звертатися за потреби.

Олександра 02.10.2022

5.0
5.0

Гінеколог

Дякую! Обстеження пройшло на +10500!

Yaroslava Pavlovskaya 16.09.2022

5.0
5.0

Гінеколог

Потрібен був гінеколог, Біла Церква не така вже й маленька, але моя минула практика показувала, що гарного жіночого лікаря не так вже й легко знайти... Подруга порадила мені ЦСМ і лікаря Колесника Олександра Івановича... Виявився дуже гарним лікарем. Обстежив, призначив лікування, яке швидко допомогло. До речі, уся апаратура у клініці новенька!

Оксана И 20.07.2022

5.0
5.0

Гинеколог

Была 19.07. Прием понравился. Цена устроила.

Тетяна 30.06.2022

4.0
4.0

Гінеколог

Дуже гарний фахівець: ввічлива, привітна, з одного прийому помітно, що професіонал своєї справи. Роботою лікаря я залишилась повністю задоволена. Єдине, були проблеми з парковкою машини, а так все добре!

Анна Иванова 11.04.2022

5.0
5.0

Гинеколог

Недавно переехали в город, знакомых нет, некому было сориентировать по врачам... поэтому просто забила в гугл "гинеколог Белая Церковь", отзывы почитала и решила записаться в Клинику ЦСМ, девочка оператор посоветовала Шихматову Светлану Ивановну. Она оказалась очень приятным врачом, с опытом... Ничего не назначала без обследований, а то у одной была когда-то, она мне гормональное лечение без контроля гормонов пыталась назначить... Тут всё в правильном порядке. Результат лечения очень хороший. P.S. Плюс доктора еще и в том, что она сразу же и маммолог!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті