icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Терапевт

У багатопрофільній клініці повного циклу ЦСМ можна отримати консультацію досвідченого терапевта в Білій Церкві. Наші терапевтичні послуги включають все необхідне — від первинної консультації лікаря та діагностики до лікування та контролю стану.

Терапевт у Білій Церкві

Погано почуваєтеся? Терапевт — це багатопрофільний спеціаліст, який проводить діагностику, лікування та профілактику цілого комплексу захворювань внутрішніх органів. Саме до цього лікаря потрібно звертатися при перших ознаках поганого самопочуття. І тому саме він є найбільш затребуваним фахівцем у медицині. (Терапію часто називають «центральною ланкою» в медицині.) У багатопрофільній клініці повного циклу ЦСМ можна отримати консультацію досвідченого терапевта в Білій Церкві. Наші терапевтичні послуги включають все необхідне — від первинної консультації лікаря та діагностики до лікування та контролю стану.

Які захворювання лікує терапевт

Окрім ГРВІ, грипу, застуди та високого тиску, з якими ми звикли йти на огляд до терапевта, цей фахівець консультує при багатьох інших медичних проблемах. Серед них:

Терапевт контролює стан пацієнта при хронічних захворюваннях.

Послуги терапевта

Звернутися до терапевта в Клініку ЦСМ можна, якщо потрібно: 

Симптоми для звернення до терапевта

Записатися на прийом до терапевта може знадобитися при наявності таких різнопланових симптомів, як:

Така різноплановість симптомів обумовлена ​​тим, що лікар-терапевт може надавати первинну консультацію та подальшу підтримку за такими напрямками, як: гастроентерологія, кардіологія, пульмонологія, нефрологія, гепатологія, гематологія, ревматологія, інфектологія, ендокринологія, спортивна медицина.

Діагностика у терапії

Консультація терапевта у Білій Церкві в Клініці ЦСМ здійснюється у кілька етапів, під час яких лікар:

Після первинного огляду терапевт може надати додаткові призначення. Серед них може бути такий вид діагностики, як:

Також може бути призначена консультація у суміжного фахівця  — невролог, офтальмолог, гінеколог, отоларинголог, пульмонолог, інфекціоніст, кардіолог тощо. Як правило, саме терапевт (або сімейний лікар) здійснює розподільчу функцію — визначає до якого саме вузькопрофільного лікаря треба направити з тими чи іншими симптомами.

Постановка остаточного діагнозу та призначення лікування у терапевта здійснюється лише після проведення повноцінної діагностики.

Крім того, перед лікуванням захворювань терапевтичного профілю наш терапевт може оцінити якість раніше проведеної терапії.

Питання-Відповідь

З якого віку переходять до терапевта?

Відповідно до законодавчих норм України, до педіатра (дитячого терапевта) дитина може ходити до 18 років, а у старшому віці потрібно звертатися до терапевта чи сімейного лікаря.

Що треба брати з собою на прийом до терапевта?

На прийом до терапевта потрібно обов'язково взяти всю наявну медичну документацію (особливо результати інструментальних досліджень, аналізи, висновки лікарів, отримані за останні 6 місяців). Також не зайвим буде підготувати список симптомів та питання до лікаря.

Для чого терапевт прослуховує легені?

Прослуховування легень стетоскопом використовують для того, щоб виявити різноманітні захворювання легень, бронхів, серця та кровоносної системи. Завдяки такій діагностиці можна виявити розвиток пневмонії, бронхіту, легеневого інфаркту тощо.

Навіщо терапевт вагітній?

Консультація терапевта вагітній потрібна при постановці на облік та за кілька тижнів до пологів — на 30-34 тижні. Завдання фахівця — контроль здоров'я внутрішніх органів вагітної (виняток — гінекологічний профіль). Особлива відповідальність лягає на лікаря при веденні вагітної, у якої раніше вже були діагностовані захворювання серцево-судинної системи або нирок, цукровий діабет, є проблеми із зайвою вагою або багатоплідна вагітність. У таких випадках лікар обов'язково призначить коректне підтримуюче лікування, яке не нашкодить плоду, дасть поради щодо способу життя та харчування, виконання яких покращить самопочуття та нормалізує тиск.

Переваги лікування у клініці

  1. Клініка ЦСМ —  багатопрофільний медичний центр повного циклу: у терапії Білої Церкви ви можете отримати весь спектр послуг від точної діагностики до ефективного лікування у терапевта.
  2. Фахівці з досвідом роботи, яким можна довіряти.
  3. Максимально стислі терміни між зверненням до клініки та призначенням лікування, яке покаже швидкий позитивний результат.
  4. Можна пройти повне комплексне обстеження та визначити причину поганого самопочуття на апаратурі експертного рівня.
  5. Найновіше лікувальне обладнання.
  6. Демократичні ціни на послуги.

Не можете знайти хорошого терапевта? У Клініці ЦСМ у Білій Церкві ведуть прийом професіонали, які зроблять все можливе для покращення самопочуття пацієнта. Записатися на консультацію можна за телефоном контакт-центру та через форму зворотного зв'язку на сайті. Довіряйте своє здоров'я професіоналам — воно того варте.

Фахівці

Мірошник Тетяна Валеріївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії, терапевт

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

ZVEREV 04.10.2022

5.0
5.0

Терапевт

Записатися до терапевта в Білій Церкві виявилося завдання ні з легких, коли ти з іншого міста та в тебе немає декларації... Спробував та вирішив зробити вибір на користь приватного лікаря-терапевта, так і потрапив до цієї клініки. Влаштувало абсолютно все, дуже гарний підхід до пацієнтів, на прийом потрапив у свій час, а не очікував кілька годин в живій черзі, хоч і з талончиком... як це часто буває в держ.поліклініках. Мирошник Т. В. виявилася досить уважним та компетентним у питанні лікарем, призначила мені обстеження та консультацію у вузького спеціаліста, щоб підтвердив її попередній діагноз, допомогла записатися на найближчий час... Після обстежень враження про клініку не змінилися, навіть десь стили кращими

Мілашка 19.09.2022

5.0
5.0

Терапевт

В клініці ЦСМ професійно підійшли до вирішення мого питання. Дуже сподобалося, що у лікаря персональний підхід до пацієнта.

Александра 30.07.2022

5.0
5.0

Терапевт

Очень хорошая клиника и хороший врач. За последние месяца обращалась несколько раз. Приемы хоть и не длинные, но содержательные, всегда все четко по сути, всегда прислушивается к жалобам и основываясь на этом, корректирует ранее назначенное лечение. Если сравнить с тем, как я себя чувствовала еще в начале июля, что сил вообще ни на что не было, то сейчас, после лечения Татьяны Валерьевны, как огурчик! Рекомендую!

Володимир М 10.05.2022

5.0
5.0

Терапевт

Лікарка відповідала на всі питання, все доступно, зрозуміло!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті