icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (050) 305-20-27 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 09:00 - 18:00

Консультація психолога

Практикуючий психолог займається профілактикою проблем психосоматичного та психогенного характеру, використовуючи тестування та спеціальні методики, наданням психологічної допомоги в різних ситуаціях.

Психолог у Білій Церкві

Коли людині погано, морально важко, тисне тягар проблем і переживань, варто звернутися до психолога. Психолог — це фахівець, який допоможе оцінити ситуацію з боку та знайти вирішення питань, які часто надокучають роками. Він працює з психікою, внутрішнім світом, психологією людини та її взаємозв’язком із оточенням. Такий фахівець надасть допомогу та психологічну підтримку, знайде спосіб адаптуватися до стресового впливу. Психолог у Білій Церкві в клініці ЦСМ допоможе усунути подібні конфлікти, зокрема особистісні.

Коли потрібна допомога психолога

Багато людей помилково вважають, що консультація психолога потрібна лише людям, які мають серйозні проблеми з психічним здоров’ям. І хоча цей фахівець здатен допомогти при деяких психічних розладах (неврози, стреси), основний напрям професійної діяльності психологів — поліпшення якості повсякденного життя. Психологія — це наукова дисципліна, яка вивчає механізми виникнення, розвитку та проявів психіки. Вона багатогранна та стосується багатьох сфер діяльності людини (юридична, вікова, соціальна психологія). Зокрема — медичні аспекти.

Медична психологія — це розділ науки, який розглядає взаємозв’язок психічних явищ зі здоров’ям людини. Всі ці знання дають змогу лікарю-психологу допомогти своїм пацієнтам розібратися з внутрішніми проблемами, зрозуміти та прийняти себе, почати жити в гармонії із собою та оточуючими.

Основні причини, з якими люди звертаються до центру психологічної допомоги, — це:

А також безліч інших проблем, що спричиняють потужний психологічний дискомфорт.

Ухвалене рішення записатися на консультацію психолога є хорошою заявкою на поліпшення якості життя.

Симптоми, при яких варто звернутися до фахівця

Стани та ситуації, при яких може знадобитися допомога медичного психолога:

Найчастіше психологічні проблеми провокують хвороби на фізичному рівні. У деяких випадках клінічний психолог може рекомендувати додатково відвідати інших фахівців (невролога, нейропсихолога тощо).

Що лікує психолог?

Психолог не займається хворобами, пов’язаними з патологіями головного мозку. На відміну від психотерапевта, він не може виписувати ліки та консультувати будь-яких пацієнтів. Але фахівець-психолог може допомогти з легкими психічними розладами:

Психолог не лікує захворювання. Він допомагає подолати психологічний вплив ситуації на стан пацієнта, його працездатність, стосунки в родині. Робота фахівців цього профілю орієнтована на відновлення психологічного комфорту психічно здорових людей.

Як проходить психологічне консультування та психодіагностика

Сеанс психологічного консультування проходить у форматі бесіди пацієнта та фахівця. Психологічна консультація може бути короткою (40–50 хвилин) або тривалою (до півтори години). Сеанс у психолога проходить у кілька етапів:

Під час бесіди хороший психолог уважно слухає розповіді пацієнта про проблеми, намагаючись оцінити суть ситуації. На прийомі у психолога проводиться оцінювання особистості відвідувача, вивчаються його індивідуальні особливості. Потім надаються аргументовані рекомендації та науково-обгрунтовані практичні поради, як краще розв'язати проблему, підбираються методи психологічної корекції. У разі необхідності проводиться навчання пацієнта навичкам саморегуляції та способам управління негативом. Зазвичай, необхідна серія зустрічей.

Додатково психолог може запропонувати пройти тестування в рамках психодіагностики (психологічні тести Роршаха, Люшера, тематичні тести, різні опитувальники). Методи психодіагностики дають змогу в наукових термінах дати визначення психічного стану пацієнта та виявити фактори, що порушують його психологічний гомеостаз.

Методи психологічної допомоги

Психологічна допомога полягає в наданні пацієнту точної інформації про причини та механізми його психічного стану, а також про купірування  симптоматики. Основні способи — це:

Консультування враховує цілі пацієнта та дає можливість вибору, змогу людині діяти на свій розсуд. Методи корекційної психології орієнтовані на навчання навичкам адекватного реагування на події. Психотерапія спрямована на усунення психопатологічної симптоматики. Метою тренінгу є оволодіння психологічними прийомами та техніками, а також вироблення правил поведінки в стандартних ситуаціях.

Людям у гострому стресовому стані надають екстрену психологічну допомогу.

Практикуючий психолог займається профілактикою проблем психосоматичного та психогенного характеру, виявленням причин за допомогою тестування та спеціальних методик, наданням психологічної допомоги в різних ситуаціях. Однак психологічна корекція та реабілітація після душевних травм теж перебуває в його компетенції.

Наші переваги

Знайти хорошого психолога непросто. Зазвичай, його вибирають за стажем, освітою та прагненням до підвищення кваліфікації, що відображається в офіційних документах (сертифікатах, званнях, досягненнях). Також варто звернути увагу на спеціалізацію та практиковані методи. Доречніше зупинити вибір на фахівцю солідного медичного центру з гарною репутацією.

Так, серед переваг звернення до психолога ЦСМ:

  1. Обов’язкова висока профільна кваліфікація та серйозний досвід роботи фахівця (інформація про кваліфікацію у відкритому доступі).
  2. Сучасні методики та психологічні практики.
  3. Комплексна діагностика.
  4. Ефективна корекція.
  5. Індивідуальна робота з кожним пацієнтом.
  6. Абсолютна конфіденційність.
  7. Незавищена ціна консультації психолога.
  8. Комфортні умови, компетентний персонал.

Гарний фахівець не дає порад, як пацієнту треба жити. Кращі психологи ЦСМ використовують свій досвід та діючі методики, щоби допомогти створити психологічно комфортні умови в цій ситуації.

Лікарі

У ЦСМ працюють фахівці, які найважливішим пунктом діяльності вважають принцип психології «не нашкодь». Універсальних рішень немає, тому індивідуальна консультація психолога у Білій Церкві — найефективніший спосіб досягти стійких позитивних змін. Записатися на прийом можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму онлайн-запису.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті