icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Консультація психолога

Практикуючий психолог займається профілактикою проблем психосоматичного та психогенного характеру, використовуючи тестування та спеціальні методики, наданням психологічної допомоги в різних ситуаціях.

Психолог у Білій Церкві

Коли людині погано, морально важко, тисне тягар проблем і переживань, варто звернутися до психолога. Психолог — це фахівець, який допоможе оцінити ситуацію з боку та знайти вирішення питань, які часто надокучають роками. Він працює з психікою, внутрішнім світом, психологією людини та її взаємозв’язком із оточенням. Такий фахівець надасть допомогу та психологічну підтримку, знайде спосіб адаптуватися до стресового впливу. Психолог у Білій Церкві в клініці ЦСМ допоможе усунути подібні конфлікти, зокрема особистісні.

Коли потрібна допомога психолога

Багато людей помилково вважають, що консультація психолога потрібна лише людям, які мають серйозні проблеми з психічним здоров’ям. І хоча цей фахівець здатен допомогти при деяких психічних розладах (неврози, стреси), основний напрям професійної діяльності психологів — поліпшення якості повсякденного життя. Психологія — це наукова дисципліна, яка вивчає механізми виникнення, розвитку та проявів психіки. Вона багатогранна та стосується багатьох сфер діяльності людини (юридична, вікова, соціальна психологія). Зокрема — медичні аспекти.

Медична психологія — це розділ науки, який розглядає взаємозв’язок психічних явищ зі здоров’ям людини. Всі ці знання дають змогу лікарю-психологу допомогти своїм пацієнтам розібратися з внутрішніми проблемами, зрозуміти та прийняти себе, почати жити в гармонії із собою та оточуючими.

Основні причини, з якими люди звертаються до центру психологічної допомоги, — це:

А також безліч інших проблем, що спричиняють потужний психологічний дискомфорт.

Ухвалене рішення записатися на консультацію психолога є хорошою заявкою на поліпшення якості життя.

Симптоми, при яких варто звернутися до фахівця

Стани та ситуації, при яких може знадобитися допомога медичного психолога:

Найчастіше психологічні проблеми провокують хвороби на фізичному рівні. У деяких випадках клінічний психолог може рекомендувати додатково відвідати інших фахівців (невролога, нейропсихолога тощо).

Що лікує психолог?

Психолог не займається хворобами, пов’язаними з патологіями головного мозку. На відміну від психотерапевта, він не може виписувати ліки та консультувати будь-яких пацієнтів. Але фахівець-психолог може допомогти з легкими психічними розладами:

Психолог не лікує захворювання. Він допомагає подолати психологічний вплив ситуації на стан пацієнта, його працездатність, стосунки в родині. Робота фахівців цього профілю орієнтована на відновлення психологічного комфорту психічно здорових людей.

Як проходить психологічне консультування та психодіагностика

Сеанс психологічного консультування проходить у форматі бесіди пацієнта та фахівця. Психологічна консультація може бути короткою (40–50 хвилин) або тривалою (до півтори години). Сеанс у психолога проходить у кілька етапів:

Під час бесіди хороший психолог уважно слухає розповіді пацієнта про проблеми, намагаючись оцінити суть ситуації. На прийомі у психолога проводиться оцінювання особистості відвідувача, вивчаються його індивідуальні особливості. Потім надаються аргументовані рекомендації та науково-обгрунтовані практичні поради, як краще розв'язати проблему, підбираються методи психологічної корекції. У разі необхідності проводиться навчання пацієнта навичкам саморегуляції та способам управління негативом. Зазвичай, необхідна серія зустрічей.

Додатково психолог може запропонувати пройти тестування в рамках психодіагностики (психологічні тести Роршаха, Люшера, тематичні тести, різні опитувальники). Методи психодіагностики дають змогу в наукових термінах дати визначення психічного стану пацієнта та виявити фактори, що порушують його психологічний гомеостаз.

Методи психологічної допомоги

Психологічна допомога полягає в наданні пацієнту точної інформації про причини та механізми його психічного стану, а також про купірування  симптоматики. Основні способи — це:

Консультування враховує цілі пацієнта та дає можливість вибору, змогу людині діяти на свій розсуд. Методи корекційної психології орієнтовані на навчання навичкам адекватного реагування на події. Психотерапія спрямована на усунення психопатологічної симптоматики. Метою тренінгу є оволодіння психологічними прийомами та техніками, а також вироблення правил поведінки в стандартних ситуаціях.

Людям у гострому стресовому стані надають екстрену психологічну допомогу.

Практикуючий психолог займається профілактикою проблем психосоматичного та психогенного характеру, виявленням причин за допомогою тестування та спеціальних методик, наданням психологічної допомоги в різних ситуаціях. Однак психологічна корекція та реабілітація після душевних травм теж перебуває в його компетенції.

Питання-Відповідь

Як підготуватися до візиту до психолога?

Перед прийомом у психолога сформулюйте для себе: що вас турбує, який результат хочете отримати, що таке психотерапія. Безпосередньо перед візитом — не вживайте нічого, що може позначитися на свідомості, освіжіть у пам'яті те, про що хотіли поговорити, налаштуйтеся на розмову. Якщо ви вже зверталися до фахівця, підготуйте медичну документацію.

Як зрозуміти: йти до психолога чи психіатра?

Психолог — це фахівець, який може допомогти розібратися у складних ситуаціях, опрацювати проблеми, тобто працює з психологічними проблемами здорових людей. А психіатр працює з пацієнтами, які мають психічні захворювання, і лікує їх медикаментозно.

Скільки у середньому потрібно сеансів у психолога?

Найкоротший курс роботи над психологічною проблемою — 3 сеанси. Але найчастіше для опрацювання стану потрібно не менше 10 сеансів.

Чи можна все розповідати психологу?

На сеансі у психолога ви маєте право самостійно вибирати, про що говорити сьогодні й про що ви не хочете розповідати в принципі або не готові повідомляти на цій стадії. Однак, вибираючи тему, не варто плутати сеанс психоаналізу із душевною бесідою з друзями. Мета роботи з психологом — розібратися, знайти корінь проблеми та отримати мотивацію на її вирішення, а не просто відвертість про наболілі проблеми в сім'ї, на роботі тощо.

У чому різниця між психотерапевтом та?

Як правило, психолог — це фахівець, який не має медичної освіти, і він не використовує у своїй практиці медикаментозну корекцію. А психотерапевт — лікар, який обов'язково має медичну освіту та здійснює діагностику прикордонних розладів (не просто особистісних проблем) із наступною «розмовною терапією». Також психотерапевт має право як додатковий метод терапії використовувати медикаментозне лікування.

Наші переваги

Знайти хорошого психолога непросто. Зазвичай, його вибирають за стажем, освітою та прагненням до підвищення кваліфікації, що відображається в офіційних документах (сертифікатах, званнях, досягненнях). Також варто звернути увагу на спеціалізацію та практиковані методи. Доречніше зупинити вибір на фахівцю солідного медичного центру з гарною репутацією.

Так, серед переваг звернення до психолога ЦСМ:

  1. Обов’язкова висока профільна кваліфікація та серйозний досвід роботи фахівця (інформація про кваліфікацію у відкритому доступі).
  2. Сучасні методики та психологічні практики.
  3. Комплексна діагностика.
  4. Ефективна корекція.
  5. Індивідуальна робота з кожним пацієнтом.
  6. Абсолютна конфіденційність.
  7. Незавищена ціна консультації психолога.
  8. Комфортні умови, компетентний персонал.

Гарний фахівець не дає порад, як пацієнту треба жити. Кращі психологи ЦСМ використовують свій досвід та діючі методики, щоби допомогти створити психологічно комфортні умови в цій ситуації.

Лікарі

У ЦСМ працюють фахівці, які найважливішим пунктом діяльності вважають принцип психології «не нашкодь». Універсальних рішень немає, тому індивідуальна консультація психолога у Білій Церкві — найефективніший спосіб досягти стійких позитивних змін. Записатися на прийом можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму онлайн-запису.

Фахівці

Киян Олександр Сергійович

Засновник та директор Центру стимуляції мозку, Медичного Центру Пріорітет, Клініки ЦСМ. Психолог

Любченко Людмила Петрівна

Соціолог, психолог, корекційний педагог

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

NIK 22.08.2022

5.0
5.0

Психолог

22.08. була у Лук'янець Л. П. вже втретє. З Людмилою Петрівною у нас склалися дуже теплі відносини, дуже уважна жінка, вміє слухати і радити так, що не відчуваєш себе школяркою. Дуже раджу!

STUPAK 11.07.2022

5.0
5.0

Психолог

Наталія Петрівна Могильовкіна - справжній спеціаліст своєї справи. Саме так я уявляв психологів. Після народження дитини, у мене, а не у дружини, виникла якась апатія, непорозуміння з світом, навіть відраза до своєї жінки та дитини... Тут ноу коммент... а ще війна... Вирішив звернутися до психолога, вона пояснила мій стан та те, як з нього виходити, надала рекомендації... Через 2 місяці роботи я став дивитись на світ інакше

Василь С 03.06.2022

5.0
5.0

Психолог

Нещодавно вперше у житті скористався послугами психолога. Враження тільки найліпші, як від результату, так і від лікаря та клініки.

Анна Павлова 14.04.2022

5.0
5.0

Психолог

Не могла найти гармонию с самой собой. Потому и решила, что не плохо было бы получить профессиональную консультация психолога. Так и сделала. Спасибо клинике ЦСМ в Белой Церкви, что вы даете возможность безопасно посетить вас не только жителям города, но и приезжим, очень удобный отель. Рекомендации психолога очень помогли. Рекомендую всем обращаться к специалисту, когда стоите на раздорожье, начинаете сомневаться в себе, в своих решениях, накручиваете из мухи слона - сторонний взгляд и советы помогают вернуть сон, внутренний и внешний баланс.

Матвеев 30.03.2022

4.0
4.0

Психолог

На Гагарина 37А в клинике ЦСМ всегда приятная атмосфера. Уже обращался сюда к кардиологу, а вот теперь и к психологу. Врач квалифицированный, внимательно выслушала, вникла в мою проблему, провела тестирование и посоветовала как двигаться дальше. Но подъезд к клинике не особо удобный, мало места для парковки.

Олексій Гриценко 15.02.2022

5.0
5.0

Психолог

Після консультації тут я вирішив для себе, що не важливо скільки коштує сеанс у психолога, це того варто. Були проблеми на роботі, відсутній сон, на порозі кризи середнього віку. Зараз усе добре!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті