icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ендоскопія ЛОР органів

Перевірка та діагностика захворювань ЛОР-органів з використанням сучасних методів ендоскопії в клініці Центру Стимуляції мозку в Білій Церкві. Наші кваліфіковані спеціалісти забезпечують безболісне та точне обстеження, спрямоване на швидку та ефективну діагностику розладів та захворювань ЛОР-органів.

Эндоскопия ЛОР органов - Белая Церковь

Ендоскопія ЛОР-органів: сучасна подорож виявлення патологій

Ендоскопія – інноваційна технологія для внутрішнього дослідження стану органів і проведення маніпуляцій. Це абсолютно безпечний та один з найефективніших способів діагностики та лікування. Його популярність зростає в сучасній медицині. Це стосується й отоларингології.

Ендоскопія ЛОР-органів: призначення та особливості

ЛОР-ендоскопія – це безболісна процедура для внутрішньої візуалізації ЛОР-органів: носа, вух, горла, обстеження стану та виявлення патологій, проведення маніпуляцій з лікувальним ефектом або хірургічних втручань/мініоперацій. Вона дає змогу ретельно оглянути слизову оболонку, встановити наявність новоутворень (поліпів, пухлин тощо), іноді видалити їх, за потреби взяти матеріал для проведення біопсії.

Ендоскопія ЛОР-органів призначається за:

Отоларингологічна ендоскопія застосовується іноді для встановлення причин храпу чи наявності/видалення сторонніх тіл.

Як проводиться ЛОР-ендоскопія?

Процедура проводиться з використанням спеціального медичного інструменту – ендоскопа. Це тонкий жорсткий або гнучкий пристрій із вбудованою оптичною системою (камера, джерело світла).

Ендоскоп вводиться безпосередньо в ЛОР-органи: ніс, вухо, горло. Він може досягати найвіддаленіших і найбільш важкодоступних ділянок.

Можливості та переваги методу:

Ендоскопія – амбулаторна швидка (до 30 хвилин) процедура, яка дає неперевершені результати. Вона також використовується для контролю за змінами/станом після втручань або корегування плану/методики лікування.

Де пройти ендоскопію ЛОР-органів у Білій Церкві?

Провідна клініка ЦСМ у Білій Церкві має спектр найсучасніших високоточних ендоскопів для проведення процедур у будь-якому медичному напрямку. Ціни на ендоскопію ЛОР-органів знаходяться на середньому рівні за високої якості послуг, ефективності, результативності. Для отримання послуги вам знадобиться консультація отоларинголога.

Довіртеся нашим ЛОР-фахівцям та отримуйте найпрогресивніші послуги в обстеженні та лікуванні!

Що таке ендоскопія ЛОР органів?

Ендоскопія ЛОР органів - це медична процедура, під час якої лікар використовує ендоскоп, тонку гнучку трубку з камерою, для огляду внутрішніх структур носа, горла або вуха.

Для чого проводиться ендоскопія ЛОР органів?

Ендоскопія ЛОР органів використовується для діагностики та огляду різних захворювань, таких як хронічний риніт, патології горла, вуха і синусів, поліпи, ракові утворення, а також для планування хірургічних втручань.

Як проводиться ендоскопія ЛОР органів?

Під час ендоскопії ЛОР органів, лікар вводить ендоскоп через ніс, рот або вухо пацієнта для візуального огляду внутрішніх структур. Зображення передається на монітор, що дозволяє лікареві докладно оглянути стан слизової оболонки та інших органів.

Чи потрібна підготовка до ендоскопії ЛОР органів?

Підготовка до ендоскопії ЛОР органів може включати обмеження прийому їжі та рідини перед процедурою, а також прийом певних ліків. Лікар зазвичай надасть конкретні інструкції пацієнту перед процедурою.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті