icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

УЗД судин голови та шиї

УЗД судин голови та шиї дозволяє своєчасно виявити порушення у стані та функціонуванні кровоносної системи (зокрема магістральних артерій та вен, порушення функцій яких небезпечне для життя) та оцінити якість кровопостачання мозку.

УЗД судин голови та шиї в Білій Церкві

УЗД судин голови та шиї — це найбільш ефективний, безпечний, безболісний та неінвазивний спосіб дослідження структури судин, їх функціональності, а також характеру кровотоку в судинах головного мозку, сонних та хребетних артеріях, яремних венах за допомогою ультразвуку. Завдяки цьому методу можна своєчасно виявити порушення у стані та функціонуванні кровоносної системи (зокрема магістральних артерій та вен, порушення функцій яких небезпечне для життя), оцінити якість кровопостачання мозку. Найчастіше цей вид УЗД призначає невролог.

Зробити УЗД судин голови та шиї у Білій Церкві можна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Наш спеціаліст з функціональної діагностики може провести як класичне УЗД, так і УЗ-доплерографію судин голови та шиї, але синергія цих двох методів в одній процедурі дозволяє зробити діагностичну картину точнішою. Також достовірність постановки діагнозу гарантується проведенням УЗД судин голови та шиї дітям та дорослим на УЗ-апараті експертного рівня, який надає чітку візуалізацію змін на ранніх стадіях їх формування. 

Також у нашій клініці повного циклу досвідчені лікарі проведуть інтерпретацію результатів дослідження, запропонують схему ефективного лікування та допоможуть пройти реабілітацію після хвороби (у тих випадках, коли вона буде потрібна).

Коли призначають УЗД судин голови та шиї

Показаннями до УЗД судин голови та шиї можуть стати такі стани, як:

Також записатися на УЗД судин голови та шиї можливо доведеться для уточнення тяжкості патологічного стану при:

Також дослідження рекомендовано людям після 45 років, які палять, працюють сидячи, а також тим, хто має кровних родичів з перенесеними інфарктами, інсультами, атеросклерозом тощо 

УЗД судин голови та шиї дітям проводиться у тих же випадках, при тих же симптомах, що й дорослим. Але, за статистикою, основною причиною цього дослідження в дитячому віці є необхідність встановити причини порушення кровопостачання головного мозку. Клінічно проблема проявляється головними болями, непосидючістю, зниженням успішності.

При виявленні патологічних змін у магістральних судинах шиї часто додатково призначають УЗД серця та візит до кардіолога.

Протипоказання до УЗД судин голови та шиї

Ультразвукова діагностика судин голови та шиї не має жодних протипоказань до проведення, допустима навіть при тяжких станах.

Як підготуватися до УЗД судин голови та шиї

Підготовка до УЗД судин голови та шиї не потребує складних та тривалих заходів. Все, що потрібно від пацієнта, це коригування режиму дня та звичок у день проведення дослідження. Потрібно виключити:

Безпосередньо перед УЗД судин шиї та головного мозку потрібно зняти всі прикраси (сережки, ланцюжки тощо), бажано не використовувати тональні засоби та будь-які креми для обличчя, які повністю не вберуться у шкіру.

Також потрібно витримати часовий інтервал щонайменше 1-2 години між останнім вживанням їжі та процедурою.

Як роблять УЗД судин голови та шиї

Обстеження здійснюється у положенні «пацієнт лежачи на спині» на ультразвуковому сканері експертного рівня з високою роздільною здатністю, функцією доплерографії та аналізу інформації.

Пацієнт повинен перебувати у стані повного спокою.

Лікар прикладає датчик до шкіри в місцях проходження судин, що обстежуються. На екрані УЗ-апарата відображаються досліджувані судини — артерії та вени.

Тривалість сеансу діагностики — приблизно 25 хвилин.

Що показує УЗД судин голови та шиї

Результати УЗД судин голови та шиї можуть показувати:

Питання-Відповідь

Що краще зробити МРТ або УЗД судин головного мозку?

МРТ — більш інформативна діагностика, ніж ультразвук. Томограф здатний візуалізувати навіть незначну патологію головного мозку або судин. Тому томографія є пріоритетним методом обстеження у дорослих пацієнтів.

Чи можна їсти перед УЗД судин шиї та голови?

Їсти можна, але інтервал між їжею та процедурою повинен бути не менше ніж 1 година.

Який лікар призначає УЗД судин шиї та голови?

У 70 % випадків на УЗД судин шиї та голови направляє невролог. Але це також може зробити кардіолог, терапевт і лікар загальної практики.

Що не можна робити перед УЗД судин голови та шиї?

Заборонені будь-які дії (прийом ліків, фізична рухливість, заняття спортом, куріння, прийом алкоголю та енергетиків, перебування у сауні тощо), які можуть спричинити зміну тонусу судин. Оскільки, у такому разі не можна сподіватися на достовірність результатів дослідження, вони будуть спотворені.

Переваги УЗД судин голови та шиї у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — це найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу в Київській області, в якій швидко, без черг проведуть комплексну діагностику, розшифрують висновок «простою мовою», поставлять діагноз та призначать лікування.
  2. Детальна та чітка візуалізація органів, максимальна точність внаслідок проведення дослідження на УЗ-сканері експертного рівня.
  3. Багатий клінічний досвід неврологів та лікарів функціональної діагностики: багато хто з них приїжджає для консультації з Києва.
  4. Попередній запис із можливістю підбору зручного часу.
  5. Зручне розташування у Білій Церкві з можливістю проживання в готелі на базі нашого медичного центру (із зони з номерами, не виходячи на вулицю, можна потрапити до клініки).
  6. Комфортні умови та демократична ціна проведення діагностики.

Потрібно зробити УЗД судин голови та шиї у Білій Церкві? Бажаєте отримати діагноз за одне відвідування? Потрібна грамотна консультація та експертний висновок за результатами дослідження? У Клініці ЦСМ ви знайдете все, що шукаєте. Обирайте нас та отримуйте: високу якість надання послуг, експертність діагностики, спокій за ефективність підібраної схеми лікування, максимально можливий рівень безпеки під час перебування на території медичного центру. Довірте здоров'я професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Костянтин Бондар 10.04.2023

5.0
5.0

УЗД судин голови та шиї

Нещодавно робив УЗД судин голови у Клініці ЦСМ. Все пройшло швидко та якісно. Дуже зручно, що у клініці можна одразу отримати і всі необхідні консультації та пояснення, а не тільки папірець з результатами...

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті