icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Ортопедія та травматологія

Ортопед-травматолог — це спеціалізований лікар, який забезпечує діагностику та лікування пацієнтів із патологіями м’язів, кісток та суглобів. Він проводить огляди, призначає інструментальну діагностику необхідного типу та формує курс лікування та відновлення.

Ортопед-травматолог

Ортопед-травматолог у Білій Церкві

Побутові, спортивні та робочі травми створюють незручності у функціонуванні — можуть бути ускладнення в рухах або періодичні болі. Навіть при легких забоях варто проконсультуватися з лікарем, тим паче, коли йдеться про серйозні травми. Якщо вам знадобилися послуги ортопедії та травматології у Білій Церкві, то рекомендуємо пройти обстеження та отримати лікування різних ортопедичних захворювань у клініці ЦСМ. Наші досвідчені та кваліфіковані лікарі допоможуть запобігти наслідкам травм, швидко та якісно відновити ваш організм від ушкоджень.

Травматологія та ортопедія — це медичні напрями, які охоплюють роботу з лікуванням травм кінцівок. Сюди належать також багато патологій опорно-рухового та зв’язкового апарату.

Коли потрібна консультація ортопеда-травматолога?

Ортопед-травматолог — це спеціалізований лікар, який забезпечує діагностику та лікування пацієнтів із патологіями м’язів, кісток та суглобів. Він проводить огляди, призначає інструментальну діагностику необхідного типу та формує курс лікування та відновлення. Травматолог може знадобитися у різних випадках:

Травматологія досить велика сфера, тому фахівець у цій галузі та в ортопедії може знадобитися для вроджених чи набутих деформацій, ударів та ушкоджень.

Симптоми: як визначити травми чи патології опорно-рухового апарату

Існує низка показань для звернення до травматолога-ортопеда, і вони складаються з явно виражених проявів та незриміших ознак. Симптоми охоплюють:

Будь-які болі чи ускладнення у функціональності кінцівок — це причина потрапити на прийом до ортопеда та пройти детальне медичне обстеження. Також наявність застарілих травм, які даються взнаки болями, вимагає періодичного огляду у травматолога. До цього переліку належать спортивні травми, побутові переломи чи робочі ушкодження.

Захворювання, які може виявити ортопед-травматолог

Під час огляду та проведення діагностики в травматології та ортопедії можуть виявлятися різні захворювання. Їх поділяють на дві категорії: вроджені чи первинні, та набуті, тобто вторинні, які виникають від інших хвороб чи відсутності їхнього лікування.

Консультація травматолога та професійний огляд можуть допомогти виявити певні захворювання:

Рекомендується своєчасно проходити діагностику у лікаря ортопеда-травматолога, щоби визначити діагноз та пройти відповідне лікування.

Огляд охоплюватиме візуальне обстеження методом пальпації, щоби виявити дефекти — набряки, вивихи, підвивихи тощо. Також збирають анамнез, опитують про наявність симптомів, з’ясовують, чи були застарілі травми. Після огляду направляють на рентгенографію, УЗД, МРТ, остеосцинтиграфію чи пункцію суглобів.

Якщо у вас є попередні аналізи та висновки, візьміть їх на прийом травматолога. Лікар також може направити на додаткові або повторні дослідження.

Методи лікування в травматології та ортопедії

Після виявлення певного захворювання добирають необхідний метод лікування. При травмах підбирають процедури остеосинтезу, щоби кістки зросталися швидше. Лікування може бути консервативним і охоплюватиме маніпуляції для відновлення тканин. Ортопед-травматолог може також призначити медикаментозні препарати або ін’єкції внутрішньовенного, внутрішньом’язового або внутрішньосуглобового типу. Також лікування ортопедичних захворювань складається з фізіотерапії, лікувальної фізкультури та масажу. Їх застосовують лише за призначенням лікаря.

Додатково до методів лікування в травматології та ортопедії можна віднести носіння зовнішніх засобів. Серед них виокремлюють корсети та пояси у разі викривлення постави, ортопедичні устілки у разі проблем зі стопами, бандажі на коліна чи лікті та інші способи підтримання та виправлення проблемних зон.

Якщо консервативні методи лікування в травматології не дають результату, тоді знадобиться артроскопія із залученням фахівців у сфері хірургії та анестезіології.

Методи реабілітації в ортопедії та травматології

Для деяких випадків лікування захворювань опорно-рухового апарату полягає в постійному проходженні реабілітаційних процедур. Також реабілітація потрібна після лікування травм, щоб усунути можливі наслідки.

Реабілітація в травматології та ортопедії відбувається такими методами:

Клініка ЦСМ надає всі види реабілітаційних послуг, а також проводить професійну спортивну реабілітацію.

Питання-Відповідь

Як підготуватися до походу до ортопеда-травматолога?

Перед походом до ортопеда-травматолога одягніться так, щоб забезпечити фахівцеві доступ до зони огляду, якщо вже були звернення по даному профілю — підготуйте наявну медичну документацію (результати УЗД, КТ, МРТ, рентгенологічної діагностики тощо), перелік питань, симптомів та препаратів, які приймаєте зараз або припинили приймати у двотижневий період до звернення до лікаря.

Чи можна звернутися до травмпункту через кілька діб після травматизації?

Вже наступної доби після травматизації рекомендується звернутися до поліклініки. Але, якщо потерпілий звернеться до травмпункту, навіть із застарілою травмою (отриманою три та понад діб тому), йому не відмовлять у допомозі.

У чому різниця між ортопедом та травматологом?

Профіль лікаря-ортопеда — порушення кістково-м'язової системи (дегенеративно-дистрофічні зміни суглобів, інфекційні патології та новоутворення кістково-м'язової системи, деформація кісток тощо). А лікаря-травматолога — її травми.

У чому різниця між ортопедом та ревматологом?

Лікар-ортопед профілюється на діагностиці та лікуванні патологічних процесів, що відбуваються в опорно-руховому апараті (зокрема дегенеративно-дистрофічних змін), а лікар-ревматолог — захворювань сполучної тканини та хвороб суглобів, пов'язаних із патологічним станом сполучної тканини.

Чи потрібно роздягатися на прийомі в ортопеда?

Так, потрібно. Але тільки в тому обсязі, який буде необхідний, щоб надати лікарю вільний доступ до ділянки тіла, що тривожить. Однак, у деяких випадках доведеться роздягнутися до білизни. Наприклад, коли йдеться про огляд хребта чи потрібна діагностика всього опорно-рухового апарату.

Чи можна вилікувати міжхребцеву грижу безопераційно?

Так, міжхребцеву грижу можна вилікувати без хірургічного втручання, навіть при запущеній стадії патології. Тільки 19 % хворих мають справжні показання до хірургічного лікування. У нашій клініці проводиться безопераційне лікування – резорбція грижі хребта. Розсмоктування гриж відбувається шляхом корекції способу життя, призначення додаткового медикаментозного лікування (не у всіх випадках), курсу PRP-терапії та апаратної фізіотерапії – SIS, HIL тощо.

Наші переваги

 1. У ЦСМ проводять діагностику та лікування кваліфіковані ортопеди-травматологи Білої Церкви.
 2. На базі лікарні можна пройти повну діагностику, лікування та реабілітацію в травматології та ортопедії всіх захворювань різного ступеня тяжкості.
 3. Також, окрім ортопеда для дорослих, у нас є фахівці, які займаються дитячою ортопедією, вродженими захворюваннями опорно-рухової системи та спортивними травмами.
 4. У клініці підібрано все необхідне обладнання для проведення процедур та оглядів.
 5. На консультацію травматолога ціна у нас оптимальна та записатися на огляд можна прямо на сайті.

Лікарі

Рекомендуємо записатися до ортопеда-травматолога у Білій Церкві, якщо у вас спостерігаються симптоми захворювань опорно-рухового апарату або ви отримали травму. У нас працюють компетентні лікарі для лікування захворювань у галузі травматології та ортопедії. Зателефонувавши в клініку ЦСМ або заповнивши заявку для зворотного зв’язку на сайті, ви отримаєте вичерпну інформацію щодо всього переліку послуг і зможете записатися на прийом у зручний для вас час.

Фахівці

Карась В'ячеслав Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CA12B. Консультація лікаря ортопеда-травматолога (первинна)

 • CA13B. Консультация лікаря ортопеда-травматолога (повторна)

 • M6B. Внутрішньосуглобне введення медикаментів

 • M7B. Медикаментозна блокада

 • 318. Ультразвукова діагностика суглобів

 • 410. Ультразвукова діагностика м'яких тканин

 • 365. Ультразвукова діагностика кульшових суглобів за Графом Дитячий

 • 376. Ультразвукова діагностика кульшових суглобів за Графом для дорослих

Вiдгуки

Ігор Задорожній 23.08.2022

5.0
5.0

Ортопед-травматолог

22.08. прийом пройшов швидко, але повноцінно. Огляд пройшов - рекомендації отримані (призначено додаткове обстеження щоправда...). Велике щире дякую Вячеславу Володимировичу Карасю!

Лужний К 04.07.2022

5.0
5.0

Ортопед-травматолог

Всё прошло замечательно. У меня никаких замечаний. Отдельная благодарность девочке с колл-центра, которая подобрала время удобное мне.

Denis 11.06.2022

5.0
5.0

Ортопед-травматолог

Хочу сказать огромное спасибо Бережному Александру Ивановичу за лечение. Я обратился к нему с вывихом, с которого очень долго не сходил отек. После проведенного лечения очень остался доволен результатом. Александр Иванович очень внимательный, умеет выслушать пациента,расположить к себе. Очень квалифицированный, грамотный врач ортопед-травматолог. Ответил на все мои вопросы.Я обязательно буду рекомендовать его своим друзьям и знакомым.обращаться буду только к нему. Цены умеренные. Все на уровне. Дай бог здоровья! Это клиника на Гагарина 37А.

Валерія 10.04.2022

4.0
4.0

Ортопед-травматолог

Ортопед був потрібен тому що з'явилася дуже сильний біль в лопатці. Звернулася до клініки ЦСМ в Білій Церкві тому, що дуже багато гарних відгуків було від знайомих. В цілому своїм візитом і результатом призначеного лікування я задоволена, але лікар спізнився на 10 хвилин.

Вікторія Іванівна 29.03.2022

5.0
5.0

Ортопед-травматолог

Консультація лікаря-травматолога дуже сподобалась. Лікар був дуже професійним, вислухав, розпитав, оглянув. Призначення допомагають.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті