icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Сенсорний педагог

Сенсорна інтеграційна терапія — це метод розвитку та корекції взаємодії між тактильною, вестибулярною та пропріорецепторною системами, які мають пряме відношення до слухових, зорових та смакових аналізаторів.

Сенсорний педагог

Сенсорний педагог у Білій Церкві

Сенсорний педагог — це фахівець, який використовує у лікуванні сенсорну інтеграційну терапію. Сенсорна інтеграційна терапія (сенсорна інтеграція, терапія сенсорної інтеграції) — це метод розвитку та корекції взаємодії між тактильною, вестибулярною та пропріорецепторною системами, які мають пряме відношення до слухових, зорових та смакових аналізаторів. Саме інформація від цих систем дозволяє людині коректно реагувати на світ, створювати тактику взаємодії з оточуючими, регулювати рухи, висловлювати здорові емоції. Порушення сенсорної інтеграції у дітей ведуть до порушень у розвитку та погіршення якості життя. Тому, якщо ви помітили симптоми порушення сенсорної інтеграції у своєї дитини, не зволікайте зі зверненням за професійною допомогою. У багатопрофільній клініці повного циклу ЦСМ у Білій Церкві ви можете отримати весь спектр послуг – консультація, діагностика та лікування сенсорної дисфункції у дітей.

Які проблеми вирішує сенсорна інтеграція

Розлад сенсорної інтеграції — це неврологічний стан, що впливає на адекватність сприйняття і правильність обробки мозком дитини інформації від класичних органів чуття (зору, слуху, нюху, смаку та дотику) і відчуття становища тіла у просторі.

Досвідчений сенсорний педагог у Білій Церкві може допомогти з корекцією при таких діагнозах, як:

Крім захворювань, симптоми порушення сенсорної інтеграції у дітей можуть викликати асфіксія під час пологів, травми тощо. У таких випадках, дуже часто, недосвідчені фахівці при діагностиці плутають відхилення в сенсорній інтеграції з педагогічною занедбаністю та примхливістю.

Як проходять заняття з сенсорної інтеграції

Після того, як було проведено діагностику сенсорної дисфункції у дітей, і батькам пояснено план і мету подальшої терапії сенсорної інтеграції, сенсорний педагог може переходити безпосередньо до занять.

Як правило, заняття з сенсорної інтеграції у Білій Церкві у Клініці ЦСМ проходять у спеціальному залі, обладнаному лазалками, стрибалками, тренажерами та іншими цікавими пристроями, спрямованими на рух.

Оскільки більшість пацієнтів — це діти дошкільного віку, заняття з сенсорної інтеграції проводяться в ігровій формі. З першого погляду всі методи, які застосовують сенсорним педагогом, можуть здатися звичайною грою. Це справді гра, але вона максимально спрямована на досягнення цілей, прописаних у плані терапії. Пасивну дитину вона розгальмує, а надмірно активну — заспокоїть. Саме тому немає групових занять із сенсорної інтеграції, вони індивідуальні — методи підбираються для вирішення проблем кожного конкретного малюка, з урахуванням особливостей його сприйняття, результатів діагностики, віку.

Найчастіше сеанс терапії сенсорної інтеграції у Білій Церкві триває близько 1 години (можуть бути зміни, обґрунтовані особливостями дитини), а їх частотність рекомендується фахівцем після проведення діагностики. 

Також у Клініці ЦСМ у Білій Церкві для лікування порушень використовуються перевірені апаратні методики.

Симптоми, при яких рекомендовані заняття із сенсорним педагогом

Записатися на заняття до сенсорного педагога (а перед цим і на консультацію) потрібно обов'язково, якщо ви помітили у дитини такі тривожні ознаки:

Ефекти та результати занять з сенсорної інтеграції

Терапія сенсорної інтеграції має величезну кількість позитивних ефектів:

Позитивні ефекти досягаються за допомогою поліпшення роботи мозку, що допомагає чітко інтерпретувати сигнали кожного сенсорного рецептора.

Питання-Відповідь

Яка тривалість курсу занять з сенсорної інтеграції?

Перший курс занять з сенсорної інтеграції, зазвичай, складає 2-3 рази на тиждень чи щодня, тривалість — 10 сеансів. Під час перших занять сенсорний педагог складає руховий та сенсорний профіль дитини, уточнює перелік необхідних вправ. Робота над корекцією сенсорної інтеграції може вестись від 10 місяців до 1 року.

З якого віку можна відвідувати заняття з сенсорної інтеграції?

Розвивати сенсорну інтеграцію дитини можна із шестимісячного віку. У Клініці ЦСМ працюють із різними віковими категоріями, враховуючи їх особливості та потреби певної вікової групи.

Як сенсорна інтеграція впливає на мовлення?

Якщо причина затримки розвитку мовлення дитини полягає в порушеннях, пов'язаних з переробкою сенсорної інформації, то заняття з сенсорної інтеграції можуть значно покращити мовні здібності дитини, принагідно коригуючи й інші навички, необхідні дитячому організму. Щоб отримати швидший ефект, сенсорну терапію найкраще поєднувати з традиційними методиками розвитку мови, які спрямовані на розвиток слухового сприйняття, дихання, розуміння мови, а також створення мовного середовища та вміння мовного наслідування.

Переваги терапії сенсорної інтеграції у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — медичний центр повного циклу.
 2. Заняття проводять лише кваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід у корекції порушень сенсорної інтеграції.
 3. У клініці займаються з дітьми різних вікових груп.
 4. Використовуємо новітні апаратні методики, ефективність яких підтверджена позитивною динамікою у тисяч дітей.
 5. Гарантуємо позитивний результат терапії: дитина навчиться розуміти себе та свої потреби, правильно реагувати на зовнішні подразники, налагодить спілкування з однолітками, запам'ятовувати інформацію, а також досягне кращих результатів у навчанні тощо.
 6. Демократичне співвідношення ціни та якості послуг, що надаються.

Помітили у дитини ознаки порушень у переробці у сенсорної інформації? Запишіться на прийом до сенсорного педагога в Клініку ЦСМ у Білій Церкві. Щоб отримати консультацію, пройти курс лікування або уточнити інформацію, що цікавить, зателефонуйте в наш контакт-центр або заповніть форму зворотного зв'язку. Пам'ятайте, від здоров'я сенсорної інтеграції залежать багато навичок соціальної поведінки, рівень навченості тощо, та, як наслідок, якість життя дитини та її адаптація у суспільстві.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • EC5B. Терапія сенсорної інтеграції (індивідуальне заняття) Дитячий

  45 хвилин

 • EC6B. Терапія сенсорної інтеграції (груповое заняття) Дитячий

  45 хвилин

Вiдгуки

Анастасія Бройко 15.02.2023

5.0
5.0

Сенсорний педагог

Помітила, що син останнім часом став дуже неуважним, повільно на все реагує і погано спить. Звернулися на консультацію до сенсорного педагога. Будемо тепер проходити терапію.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті