icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Інтимна пластика після пологів

Інтимна пластика хірургічним методом дозволяє усунути естетичні порушення, відновити основні функції статевих органів та повернути повноцінне життя жінці.

Інтимна пластика після пологів у Білій Церкві

Пологи — водночас дивовижний та важкий процес для жінки. Вони випробовують організм на міцність, суттєво впливають на стан піхви та її первісні властивості. (Особливо, якщо це не перші пологи, була багатоплідна вагітність або великий плід.) У більшості жінок процес відновлення тканин після пологів проходить тривалий час і несе з собою величезну кількість проблем (і це не лише естетика!). Серед них: погіршення протибактеріальної бар'єрної функції, в'ялість м'язів промежини, порушення функцій суміжних органів, болісний секс, психоемоційні проблеми (як наслідок) тощо. 

Інтимна пластика після пологів — це процедура, яка може вирішити цю проблему. Інтимна пластика хірургічним методом дозволяє усунути естетичні порушення, відновити основні функції статевих органів та повернути повноцінне сексуальне життя жінці. На все це, навіть після серйозних розривів, ви можете розраховувати, вибравши інтимну пластику після пологів у Білій Церкві в Клініці ЦСМ. Наша клініка надає широкий спектр послуг від діагностики на обладнанні експертного класу до відновлення та є найбільшою приватною лікарнею в Київській області (багато фахівців приїжджають до нас із Києва).

Показання до інтимної пластики

Основні показання до хірургічного лікування інтимних зон:

Подібні порушення призводять до неприємних відчуттів, втрати сексуального потягу, відмови від сексу і навіть до боязні інтиму. Поступово у жінки з'являється невпевненість та комплекси, починаються проблеми у стосунках, вона впадає у депресивний стан тощо.

Протипоказання до інтимної пластики

Відновлення інтимних зон після пологів може бути категорично заборонено або відкладено на певні терміни, якщо в анамнезі є:

Також операція не проводиться під час критичних днів та за наявності алергічних реакцій на компоненти застосовуваного наркозу.

Види інтимної пластики

Інтимна пластика після пологів підбирається персонально кожній пацієнтці, залежно від особливостей її проблеми та скарг.

Проведення післяпологової пластики та відновлення після неї

У Клініці ЦСМ для корекції піхви, промежини та статевих губ застосовується хірургічний метод під загальним наркозом чи місцевою анестезією, що підбираються анестезіологом. Післяпологова пластика виконується досвідченим хірургом, а протокол її проведення дозволяє більшості пацієнток повернутися додому в день проведення операції. (У деяких випадках операція може поєднувати різні види пластики.)

Етапи пластичних операцій інтимної зони після пологів:

Не можна відкладати візит до лікаря, якщо після інтимної пластики ви зіткнулися з такими небажаними явищами, як алергічні реакції, набряклість, яка не проходить більше ніж 7 днів, свербіж та особистий дискомфорт.

Після операції обов'язково слід дотримуватись лікарських рекомендацій на реабілітаційний період. Вони включають обмеження на:

Носіння білизни, сечовипускання, дефекація, гігієнічні процедури, як правило, не доставляють ніякого дискомфорту. 

Тривалість дії обмежень визначається лікарем.

Результати післяпологової пластики

Не слід довго вагатися перед тим, як прийти на консультацію до хірурга. Якщо пологи стали причиною проблем, пов'язаних зі статевими губами, піхвою або промежиною, зробивши операцію, пацієнтка отримує:

За умов дотримання рекомендацій щодо відновлення операція має тривалий ефект. Але, попри це, кожній пацієнтці потрібно бути готовою, що тканини можуть знову втратити свою еластичність, а старі симптоми повернутися з роками або після чергових пологів.

Питання-Відповідь

Скільки часу після інтимної пластики не можна займатися сексом?

Обмеження щодо сексуальної близькості залежать від того, яка інтимна пластика після пологів проводилася, а також від особистих особливостей організму жінки. У деяких випадках сексом можна займатися вже через 6-8 тижнів, а в інших — через 2,5-3 місяці. Повертатися до інтимної близькості потрібно поступово. Якщо при та/або після сексу виникають кров'яні виділення, біль тощо, обов'язково потрібно звернутися до лікаря.

Чи можна робити інтимну пластику до пологів?

Зробити пластику інтимних зон можна і в молодому віці, і до пологів. Головне — наявність реальних показань до втручання.

Чим небезпечна інтимна пластика?

Головні міфи, якими огорнута післяродова пластика та будь-яка інша інтимна пластика, — операція зменшує чутливість, після неї не можна народжувати та порушується мікрофлора, довге відновлення та помітні рубці. Але це має мало спільного з реальністю. Після інтимної пластики може виникнути набряклість, яка проходить протягом 7 днів, а також ускладнення через недотримання лікарських рекомендацій на період реабілітації — розвиток запального процесу, інфікування швів та їх розбіжність.

Чи можна сидіти після інтимної пластики?

Один з найважливіших моментів після інтимної пластики — обмеження на сидяче положення. У деяких випадках не можна сидіти протягом 2-3 тижнів.

Яку вагу можна підіймати після пластики піхви?

Як правило, виключити носіння важкого радять не менше, ніж на місяць, а протягом року рекомендується не підіймати вагу понад 5 кг.

Що таке кольпорафія?

Кольпорафія — це хірургічна корекція з метою ушивання стінок піхви, яка є однією з різновидів вагінопластики.

Чи можна завагітніти після пластики піхви?

Планувати вагітність після інтимної пластики можна вже за 3-6 місяців (залежно від виду операції). Однак післяпологова пластика обмежує можливість вибору способу розродження. Пологи через природні родові шляхи негативно позначаться на результатах пластики.

Переваги післяпологової пластики інтимних зон у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області. Наші фахівці готові провести весь складний шлях від діагностики до відновлення.
  2. Великий клінічний досвід лікарів.
  3. Висока якість діагностики та хірургії, при яких використовується обладнання експертного класу.
  4. Операція не потребує тривалого перебування у стаціонарі.
  5. Мінімальна травматичність процедури.
  6. Відсутність косметичних дефектів.
  7. Мінімальний відсоток ускладнень та рецидивів.
  8. Доступна вартість медичних послуг.

Бажаєте отримати консультацію щодо пластики інтимних зон після пологів? Консультація хірурга та інтимна пластика у Білій Церкві доступні у Клініці ЦСМ. Щоб записатись, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або залиште заявку на офіційному сайті клініки. Довірте своє фізіологічне та сексуальне здоров'я професіоналам — ми не підведемо!

Фахівці

Білик Віктор Павлович

Лікар-хірург вищої категорії

Колєснік Ганна Іванівна

Лікар-хірург, комбустіолог вищої категорії, лікар УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті