icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

УЗД судин нижніх кінцівок

УЗД судин нижніх кінцівок використовують для оцінки наявності тромбів та запалень у судинах, патологічних станів структури та характеру кровотоку в артеріях та венах ніг.

УЗИ сосудов нижних конечностей

УЗД судин нижніх кінцівок у Білій Церкві

УЗД судин нижніх кінцівок — це неінвазивний, безболісний, високоінформативний метод діагностики, який проводиться за допомогою УЗ-сканера з функцією доплера. (Також це дослідження часто називають ультразвуковою доплерографією нижніх кінцівок.) Його використовують для оцінки наявності тромбів та запалень у судинах, патологічних станів структури та характеру кровотоку в артеріях та венах ніг. Ультразвукове дослідження є абсолютно безпечним: не несе променевого навантаження та не потребує травмування поверхні шкіри; може призначатися багаторазово (для контролю терапії), навіть пацієнтам у тяжкому стані. 

Пройти УЗД судин нижніх кінцівок у Білій Церкві можна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Достовірність постановки діагнозу гарантується проведенням УЗД судин нижніх кінцівок дітям та дорослим на УЗ-апараті експертного рівня, який надає чітку візуалізацію змін на ранніх стадіях їх формування. 

Також у нашій клініці повного циклу, яка є найбільшою приватною лікарнею у Київській області, ви зможете отримати:

Коли призначають УЗД судин нижніх кінцівок

Показаннями до УЗД судин нижніх кінцівок можуть стати такі стани, як:

Записатися на УЗД судин нижніх кінцівок для контролю терапії можливо доведеться, якщо у вас діагностовані такі порушення, як:

Також УЗД доведеться зробити перед та після хірургічного лікування судин.

УЗД судин нижніх кінцівок дітям проводиться за наявності тих самих симптомів, що й у дорослих. Але найчастіше причиною для обстеження все ж таки стають травми ніг: особлива увага приділяється синцям і саднам, які з'являються у дітей після незначних ударів.

Протипоказання до УЗД судин нижніх кінцівок

Специфічних протипоказань до обстеження немає. За наявності показань до УЗД судин нижніх кінцівок діагностика може бути проведена пацієнтам різного віку (навіть новонародженим дітям), навіть у найважчих станах. Єдина причина, через яку може бути відкладено дослідження (на розсуд лікаря) — зовнішні пошкодження шкірного покриву нижніх кінцівок у зоні контакту з датчиком.

Як підготуватися до УЗД судин нижніх кінцівок

Специфічної підготовки до УЗД судин нижніх кінцівок немає.

Проте лікар може порекомендувати перед відвідуванням діагностики:

Також при обстеженні судин у дітей рекомендується за кілька діб до проведення діагностики зменшити фізичну активність, не допускати пошкоджень ніг, загального перегріву чи переохолодження. 

Дотримання цих рекомендацій допоможе уникнути спотворення результатів.

Якщо з якоїсь причини порушено якийсь із цих параметрів (особливо це стосується медикаментозної терапії), обов'язково потрібно повідомити про це лікаря, щоб він міг скоригувати результати моніторингу судин.

Крім того, вирушаючи на обстеження, потрібно зняти з ніг усі прикраси, оскільки вони заважатимуть лікарю переміщати датчик і можуть вплинути на результати діагностики. Також, для зручності самого пацієнта, рекомендується одягнути зручний одяг та взуття, з яких можна швидко звільнити ноги.

Як роблять УЗД судин нижніх кінцівок

Ультразвукове дослідження судин нижніх кінцівок може проводитись без обмежень та специфічної підготовки у будь-який час доби. 

У Клініці ЦСМ діагностика здійснюється на УЗ-сканері експертного рівня з високою роздільною здатністю, що забезпечує точність діагнозу.

Діагностику умовно можна поділити на кілька етапів. Серед них:

УЗД судин нижніх кінцівок дітям і дорослим виконується в кількох проєкціях, тому фахівець функціональної діагностики може попросити пацієнта змінити положення: встати, сісти, лягти на спину, бік чи живіт. Також для деяких маніпуляцій може знадобитися затримати дихання.

Тривалість сеансу діагностики — від 10 до 50 хвилин.

Пацієнт може практично відразу отримати результати УЗД на руки для подальшої консультації зі своїм лікарем.

Що покаже УЗД судин нижніх кінцівок

УЗД судин ніг проводиться, щоб оцінити:

Результати УЗД судин нижніх кінцівок можуть показати:

Розшифрувати висновок фахівця з функціональної діагностики може тільки лікар, який ставитиме остаточний діагноз на підставі комплексного обстеження пацієнта. Дуже часто для встановлення діагнозу також підключають можливості лабораторної діагностики, МРТ, КТ.

Питання-Відповідь

Що не можна робити перед УЗД судин нижніх кінцівок?

УЗД судин ніг не потребує особливої підготовки, дієт та порушення звичного способу життя. Усі додаткові рекомендації щодо забезпечення достовірності результатів моніторингу судин описані у відповідному розділі — «Як підготуватися до УЗД судин нижніх кінцівок».

Як виглядає тромб на УЗД?

При УЗД судин ніг тромб візуалізується як утворення без кровоносних судин або як таке, що має погане кровопостачання, яке частково або повністю перекриває просвіт судини. Ехогенність залежить від «віку» тромбу, може бути низькою, середньою та високою, аж до наявності кальцинозу.

Скільки придатний результат УЗД судин нижніх кінцівок?

Термін придатності УЗД судин нижніх кінцівок від 10 до 14 днів.

Чим відрізняється УЗД судин від УЗД вен нижніх кінцівок?

До УЗД судин ніг входить моніторинг артерій та вен.

Хто дає направлення на УЗД судин нижніх кінцівок?

На УЗД судин ніг направляє судинний хірург, флеболог чи терапевт.

Переваги УЗД судин нижніх кінцівок у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу Київської області, в якій швидко та без черг проведуть експертну діагностику, поставлять достовірний діагноз, призначать лікування та забезпечать реабілітацію після хвороби.
  2. Детальна та чітка візуалізація органів, максимальна точність за рахунок проведення дослідження на УЗ-сканері експертного рівня.
  3. Багатий клінічний досвід спеціалістів функціональної діагностики.
  4. Можливий попередній запис із підбором зручного часу.
  5. Зручне розташування в Білій Церкві: можна проживати в готелі на базі нашого медичного центру, транспортна розв'язка поруч.
  6. Демократична ціна медичних послуг.

Потрібно зробити УЗД судин нижніх кінцівок у Білій Церкві? Бажаєте отримати діагноз за одне відвідування? Шукаєте місце, де можна отримати достовірний результат діагностики та одразу ж проконсультуватися з лікарем? У Клініці ЦСМ ви знайдете все, що шукаєте. Зробивши вибір на користь нашого медичного центру повного циклу, ви отримаєте: високу якість надання послуг, достовірність діагностики, можливість пройти обстеження та лікування на унікальному обладнанні експертного рівня, персонально підібрану схему терапії, максимально можливий рівень безпеки під час перебування на території клініки. Довірте здоров'я професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Вікторія 04.03.2023

5.0
5.0

УЗД судин нижніх кінцівок

УЗД пройшло досить швидко і комфортно. Вже неодноразово зверталася до Клініки ЦСМ з різними проблемами і якість обслуговування та ставлення до пацієнтів тут завжди на найвищому рівні.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті