icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Низькочастотна магнітотерапія

Лікування магнітним полем низької частоти підходить при широкому спектрі захворювань, може застосовуватися в ранньому дитячому віці, діє на субклітинному та клітинному рівні, має стійкий терапевтичний ефект, який розвивається поступово.

Низькочастотна магнітотерапія у Білій Церкві

Низькочастотна магнітотерапія — це неінвазивний, безболісний, високоефективний та безпечний фізіотерапевтичний метод лікування, при якому на обрану ділянку тіла пацієнта впливає магнітне поле низької частоти. Лікування магнітним полем низької частоти підходить при широкому спектрі захворювань, може застосовуватися в ранньому дитячому віці, діє на субклітинному та клітинному рівні, має стійкий терапевтичний ефект, який розвивається поступово (щоб отримати результат потрібно пройти повний курс і виконувати рекомендації лікаря).

Багатопрофільна Клініка ЦСМ пропонує пройти курс низькочастотної магнітотерапії у Білій Церкві. На базі нашого медичного центру проводиться BTL-магнітотерапія на апараті BTL-4000 (Велика Британія). Цей апарат виробляє імпульсне та постійне магнітне поле зі спеціальною FMF-технологією — технологія сконцентрованого магнітного поля. (Завдяки чому може проводитись низькочастотна магнітотерапія дітям.)

Також у нашій клініці перед фізіотерапевтичним лікуванням ви зможете пройти експертну діагностику та отримати висновок київських лікарів. Клініка ЦСМ — найбільша приватна лікарня Київської області, яка надає пацієнтам весь спектр послуг від діагностики до відновлення.

Показання до низькочастотної магнітотерапії

Записатися на низькочастотну магнітотерапію в Білій Церкві може знадобитися, якщо у вас є такі симптоми, як:

Також магнітотерапія застосовується для відновлення у післяопераційний період з обов'язковим інтервалом після хірургічного втручання у 2-3 тижні (наприклад, після видалення міжхребцевої грижі).

У будь-якому випадку, перед проведенням процедури знадобиться консультація у спеціаліста та проходження обстеження — все це ви зможете зробити на базі нашого медичного центру повного циклу медичних послуг.

При яких захворюваннях призначається процедура

І це далеко не всі патологічні процеси, при яких може бути призначена низькочастотна магнітотерапія дітям та дорослим. 

Протипоказання до низькочастотної магнітотерапії

Низькочастотна магнітотерапія може бути категорично заборонена або відкладена на час (до стабілізації стану пацієнта) за рішенням спеціаліста нашої клініки при таких станах, як:

Також лікування не застосовується в ділянці голови та серця.

Підготовка до низькочастотної магнітотерапії

Специфічної підготовки цей метод лікування не потребує. Але перед сеансом потрібно буде зняти всі металеві аксесуари та прикраси. Для посилення ефекту від процедури фахівці рекомендують випити склянку води.

Як проходить процедура

Сеанс низькочастотної магнітотерапії поділяється на кілька етапів:

Під час процедури тканини прогріваються на глибину до 12 см. Внаслідок цього паралельно з лікуванням основної проблеми відбувається позитивний вплив на супутні запалення та набряки, активізується процес регенерації, покращується мікроциркуляція, підвищується клітинний імунітет.

Низькочастотна магнітотерапія на апараті BTL-4000 абсолютно безпечна і безболісна (у поодиноких випадках пацієнт може відчувати приємне тепло: це пов'язано з впливом магнітного поля на судини).

Тривалість сеансу на одній ділянці тіла — від 25 до 40 хвилин.

Курс лікування можна повторювати кілька разів на рік.

До одного курсу може входити до 20 сеансів магнітотерапії. Необхідна кількість сеансів підбирається та призначається лікарем залежно від показань, тяжкості перебігу захворювання та реакції пацієнта на лікування.

Який лікувальний ефект має низькочастотна магнітотерапія

Позитивні ефекти низькочастотної магнітотерапії включають:

Для магнітотерапії характерне поступове досягнення результату (протягом 2-3 днів від початку лікування) та тривалий характер терапевтичного ефекту (до 3-6 місяців після закінчення курсового лікування).

Питання-Відповідь

Що ефективніше: високочастотна чи низькочастотна магнітотерапія?

Низькочастотна магнітотерапія підходить для лікування ширшого спектра захворювань і показує першу позитивну дію в коротші терміни, ніж високочастотна магнітотерапія.

З якого віку дітям можна проходити сеанси низькочастотної магнітотерапії?

При правильному застосуванні низькочастотна магнітотерапія — абсолютно безпечний і дуже ефективний метод, який чудово поєднується з іншими фізіотерапевтичними процедурами та застосовується в педіатрії. Лікування змінним магнітним полем низької частоти дозволено дітям з 2-тижневого, постійним — з 1,5–2-річного віку.

Як часто можна проходити курси лікування магнітним полем низької частоти?

У тих випадках, коли лікується те саме захворювання, допустима кількість курсів на рік — 3-4 сесії з інтервалами в 1,5-2 місяці. А коли виникає необхідність лікування зовсім іншої проблеми (ділянка впливу змінюється), то перерву між курсами можна скоротити до 14 днів.

Переваги лікування у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області. Тут ви зможете пройти експертну діагностику, отримати висновок від київських фахівців з багатим клінічним досвідом та якісне лікування, повноцінно відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби.
 2. Використовується сучасний апарат BTL-4000: глибоке проникнення магнітного поля низької частоти (на 12 см) без пошкодження тканин забезпечує ефективне лікування без мануальної терапії, хірургічного втручання та приймання медикаментів.
 3. Поліпшення стану вже після першого сеансу.
 4. Експертна діагностика та постановка точного діагнозу перед лікуванням.
 5. Компетентні спеціалісти з багатим клінічним досвідом.
 6. Безпечно, безболісно, ​​ефективно, без побічних ефектів.
 7. Попередній запис на низькочастотну магнітотерапію.
 8. Доступна вартість надання медичних послуг.

Вам чи вашій дитині призначено лікування магнітним полем низької частоти? Не можете визначитися: де пройти курс терапії? Високоефективна та безпечна низькочастотна магнітотерапія у Білій Церкві доступна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Звертайтесь до нас: наші фахівці гарантують найкращий з можливих результатів лікування, експертну діагностику, комфорт та безпеку перебування на території медичного центру. (Для іногородніх можливе проживання в готелі на базі нашого медичного центру.) Щоб записатись на консультацію, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або через форму для зворотного зв'язку на сайті.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 102. Магнітотерапія низькочастотна (апарат BTL - 4000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA4B. Магнітотерапія низькочастотна (апарат BTL - 4000)*

  30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті