icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Остеопат

Діагностика, корекція та лікування порушень роботи внутрішніх органів і рухливості тканин за допомогою тактильних маніпуляцій, м'яких дотиків і легких натиснень. Безмедикаментозна корекція, безболісні лікувальні техніки.

Остеопат

Остеопат у Білій Церкві

Остеопатія — це метод мануального впливу на анатомічні структури організму, спрямований на діагностику та лікування дисфункцій макро- та мікрорухливості тканин. Остеопат — це лікар із вищою медичною освітою, який здійснює діагностичні та терапевтичні дії за допомогою тактильних маніпуляцій. Остеопатією у Білій Церкві займаються фахівці клініки ЦСМ. Наші кваліфіковані остеопати працюють із пацієнтами на всіх рівнях: кістковому, м’язовому, рідинному та психологічному. Специфіка терапії визначається для кожного пацієнта індивідуально.

Показання до остеопатії

Остеопатія є напрямом немедикаментозної клінічної медицини, який отримав широке світове визнання. Її розглядають як один з ефективних підходів у лікуванні захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, внутрішніх органів. Метод остеопатії ґрунтується на мануальній діагностиці та мануальному лікуванні, але не варто плутати його з мануальною терапією.

Мануальники впливають на суглоб до клацання, остеопати працюють дуже м’яко та вибірково. В області впливу остеопатії знаходиться весь організм людини, включно зі структурами черепа. Фахівці постійно вдосконалюють свої техніки, доповнюючи їх новими методиками лікування та діагностики.

Види остеопатії:

Структурний розділ остеопатії займається діагностикою та лікуванням патологій опорно-рухового апарату. Він охоплює м’які лікувальні техніки замість силових вертебральних маніпуляцій, які використовують у мануальній терапії.

Техніки вісцеральної остеопатії дають змогу впливати на органи шлунково-кишкового тракту, сечостатеву систему й органи дихання.

Краніосакральна остеопатія спрямована на відновлення мікрорухливості головного та спинного мозку, їхніх оболонок, швів черепа та крижа. Цей розділ заснований на концепції наявного взаємозв’язку між кістками черепа та крижем (при специфічному лікворному ритмі). Якщо зв’язок між ними порушується внаслідок зміщення осі, відбуваються збої роботи всього організму.

Клініка ЦСМ спеціалізується на методах краніосакральної терапії, використовуючи м’які, безболісні техніки впливу на організм, які застосовні навіть у дитинстві.

Симптоми, при яких рекомендується прийом остеопата

Захворювання, які лікує лікар-остеопат

Остеопатичне лікування у клініці ЦСМ дає змогу проводити безмедикаментозну корекцію порушень роботи внутрішніх органів в області грудної клітки, живота та таза. Остеопат повертає органам вільну рухливість, усуває їхню напруженість, а також запускає процес відновлення обмінних процесів у тканинах.

На прийомі в остеопата проводиться опитування пацієнта, збір анамнезу, оцінюється співвідношення функціональних і органічних порушень в організмі. Якщо порушення виражені в рівних пропорціях, лікар буде працювати спільно з фахівцями суміжних спеціальностей (невролог, пульмонолог, кардіолог).

Протипоказання до остеопатії

Сеанс остеопатії

Остеопат — це насамперед лікар із вищою медичною освітою. Також він отримав додаткову спеціальну освіту, спрямовану на систематичне тренування пальпаторних здібностей і на глибоке вивчення законів біомеханіки, фізіології та найтонших рівнів анатомії. Спеціаліст знає велику кількість технік мануальної діагностики та остеопатичної терапії. Водночас всі маніпуляції абсолютно безболісні та безпечні.

Консультація лікаря-остеопата починається з опитування пацієнта. На прийом до фахівця можна взяти висновки раніше зроблених досліджень (МРТ, КТ, УЗД та інших).

Сеанс остеопатичного лікування охоплює такі етапи:

Етап лікування складається з м’яких дотиків, легких натискань на різні частини тіла. Лікар може попросити пацієнта зайняти певну позу або зробити деякі рухи. В арсеналі досвідченого остеопата понад 3 000 технік для виявлення та лікування різних захворювань.

Тривалість консультації остеопата становить від 40 хвилин до 1 години. Після проведених маніпуляцій може спостерігатися короткочасне легке запаморочення.

Курси остеопатії: ефект і результати

У процесі терапії остеопат виявляє й усуває найсерйозніше обмеження в організмі. Після цього в ньому запускається потужний процес самовідновлення. Цей етап вимагає часу: від 5 днів до 1 місяця, протягом яких тривають відновлювальні процеси.

Впродовж цього часу пацієнт може відчути в тілі тепло, вібрації або, навпаки, легкий дискомфорт у проблемних органах. Через деякий час спостерігається різке поліпшення стану здоров’я. Терміни відновлення значно відрізняються з огляду на стан, у якому пацієнт звернувся до лікаря. Деяким пацієнтам достатньо 1 сеансу, тоді як іншим може знадобитися кілька тривалих курсів остеопатії.

Питання-Відповідь

У чому різниця між остеопатом та костоправом?

Остеопат — це фахівець, який під час лікування впливає на тіло пацієнта власноруч, лікує не саме захворювання, а його причини. Костоправ — це розмовне позначення такої лікарської спеціалізації як мануальний терапевт. А мануальники, на відміну від остеопатів, які досліджують тіло пацієнта повністю, спеціалізуються лише на хребті, м'язах та суглобах, повертають кісткові структури у їхнє звичне анатомічне становище (вправляють).

Що не можна робити після сеансу остеопатії?

Як правило, після сеансу кожен остеопат рекомендує своїм пацієнтам уникати стресових ситуацій, фізичних навантажень, вживання алкоголю (зокрема алкоголевмісних напоїв) і сеансів масажу.

Чи можна приходити на сеанси остеопатії під час місячних?

Менструація не є прямим протипоказанням до сеансів остеопатії. Якщо пацієнтка не відчуває дискомфорту та сильного болю, то можна не припиняти курс лікування під час критичних днів.

Чи можна ходити до остеопата під час вагітності?

Остеопатію можна застосовувати під час вагітності, якщо немає загрози її переривання (тільки після консультації з гінекологом). Але, водночас, завжди найкраще всі питання зі здоров'ям вирішити до вагітності. Тому для підготовки свого організму до вагітності жінці потрібно прийти на огляд до остеопата в ході її планування, щоб він міг виявити та усунути небезпечні дисфункції організму до настання зачаття. Також остеопатія дозволяє підготувати хребет та кістки тазу до виношування та пологів.

Як підготуватися до відвідування остеопата?

Підготовка до візиту до остеопата включає діагностику стану організму — рентген, результати лабораторних аналізів, лікарські висновки, виписки зі стаціонару, результати МРТ, КТ, УЗД тощо (у кожного пацієнта буде свій перелік обстежень, що передують консультації). Також перед прийомом необхідно виконати гігієнічні процедури.

Чи можна робити масаж після сеансу остеопатії?

Ні, не можна. Сеанси остеопатії не рекомендується поєднувати з масажем.

Наші переваги

  1. ЦСМ — клініка повного циклу. Ми займаємося діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів.
  2. У нашій клініці працюють лікарі з потужними знаннями та багатим досвідом роботи в області остеопатії. Фахівці проходять регулярне навчання для удосконалення своїх навичок.
  3. Лікарі нашої клініки використовують комплексний підхід до процесу лікування. Остеопатія застосовується в комплексі з курсами мікрополяризації, що дає змогу підвищити ефективність терапії.
  4. Великий досвід роботи з важкими пацієнтами, від яких відмовилися інші клініки.
  5. Позитивна репутація клініки, велика кількість відгуків від вдячних пацієнтів.
  6. Прийнятні ціни та приваблива система лояльності.
  7. Цілодобовий прийом заявок на сайті: записатися до остеопата можна в будь-який зручний час.

Лікарі

Шукаєте досвідченого остеопата у Білій Церкві? У клініці ЦСМ здійснюють прийом кращі фахівці в галузі остеопатії, здатні вирішити проблеми здоров’я за допомогою унікальних мануальних методик. Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, і записатися на сеанс остеопатії, ціна якого досить демократична.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

Вiдгуки

Сан Саныч 23.08.2022

5.0
5.0

Остеопат

Не думал, что когда-то обращусь к остеопату, но знал бы, где соломки постелить, может быть и не пришлось. 22.08. был на приеме. Врач вежливы, располагает, на вид грамотный, все объясняет, остальное по результату лечения будет видно. Пока прохожу недостающие обследования. Очень понравилось, что все началось именно с этого, а не с назначение энного количества процедур без заглядывания в медицинскую карту.

Dasha Ostapchuk 04.07.2022

5.0
5.0

Остеопат

Візитом до лікаря залишилася задоволена. Від Колесника С.В. я отримала все на що розраховувала, і думаю що моя проблема хутко зникне, бо я пройшла обстеження, отримала призначення, пройшла всі сеанси лікування та вже понад 2 тижні сумлінно виконую рекомендації лікаря. У майбутньому, якщо знадобиться, я буду звертатися саме до цього лікаря. Рекомендую. P.S. До речі, клініка - супер! Мені дуже сподобалася організація процесів та відношення до мене, як до пацієнтки. До цього до них не зверталася, але була в інших приватних клініках, там була трохи біда з цим.

Андрій 30.05.2022

5.0
5.0

Остеопат

Поки не знаєш, що лікує остеопат, доти щасливий і майже здоровий))) Тому що, до нього можна звертатися майже з будь-якою проблемою)) У мене був постковід, дуже довго виходив з загальмованого стану... Сімейний лікар порадив знайти остеопата та пройти консультацію у нього... Можна сказати випадково знайшов клініку ЦСМ в Білій Церкві, звернувся - не пошкодував. Сергій Вікторович - дуже спокійний, врівноважений, ввічливий, розумний професіонал своєї справи. На мене справив дуже гарне враження та й результат є, і дуже вражаючий та швидкий. Дякую йому за це!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті