icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (050) 305-20-27 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 09:00 - 18:00

Психотерапевтичне відділення

Психотерапевтичне лікування спирається на взаємодію лікаря та пацієнта, у процесі якої усуваються свідомі та несвідомі хворобливі переживання останнього. Це не тільки розмова з фахівцем, це робота з корекції поведінки та емоцій пацієнта.

Психотерапевтичне відділення у Білій Церкві

Усвідомити причини особистісних, емоційних та соціальних проблем, знайти ресурси для їхнього вирішення допоможуть фахівці психотерапевтичного відділення у Білій Церкві. Клініка ЦСМ — це клініка повного циклу, що забезпечує рішення від діагностики до лікування та відновлення. Ми використовуємо новітні психотерапевтичні методики для допомоги пацієнтам. Наше відділення у Білій Церкві — це перший у світі стаціонар, у якому застосовують інноваційний метод психотерапії розладів харчової поведінки — фісіотерапію.

Психотерапія — це сукупність систем і теорій лікувального впливу на психіку та через психіку на організм людини. Це — науковий напрям, метою якого є позбуття людиною різних проблем. Займатися психотерапією може лікар-психотерапевт із високим рівнем теоретичної та клінічної підготовки.

Що таке психотерапія?

Психотерапія є напрямом психіатрії, орієнтованим на лікування психічних розладів непсихотичного рівня. У психотерапевтичній діяльності використовують різноманітні терапевтичні методи, що допомагають впоратися з особистісними, соціальними та емоційними проблемами.

В Україні психотерапевтичним лікуванням може займатися людина з вищою медичною освітою, яка отримала додаткову спеціалізацію у галузі психотерапії. Психотерапевт — це лікар, який здійснює професійну допомогу в терапії психічних захворювань. Фахівець встановлює глибокий особистий контакт із пацієнтом, застосовує різні когнітивні, поведінкові та медикаментозні методики.

Психотерапевт регулярно відвідує профільні курси та семінари підвищення кваліфікації. Він бере участь в інтервізіях та супервізіях. Інтервізії є обговоренням складних випадків пацієнтів із колегами. Супервізія передбачає проведення психотерапевтичних сесій з особистим психотерапевтом-супервізором.

Важливо розрізняти поняття психотерапевта, психіатра та психолога. Психолог — це фахівець із психологічною освітою, який має право працювати в медичних закладах та проводити консультації для здорових людей.

Психіатр — це лікар із вищою медичною освітою, який має право лікувати психічно хворих людей та призначати лікарські препарати. Такий фахівець може працювати у психіатричному стаціонарі та ставити пацієнту офіційний діагноз.

Лікар-психотерапевт має найширші повноваження: він може проводити консультації, так і лікувати пацієнтів, а також призначати їм медикаменти.

Психотерапія: види

Наразі існує кілька напрямів психотерапії, що використовують різні підходи до лікування. Методика вирішення проблеми добирається індивідуально залежно від цілей та завдань, з якими звертається пацієнт.

Основні методи психотерапії:

У психотерапевтичному відділенні Клініки ЦСМ робота з пацієнтами ґрунтується на принципі міждисциплінарності. Наші лікарі використовують методи паралельної терапії соматичних захворювань та психофармакотерапії, фізіотерапії та психотерапії. Ми надаємо психотерапевтичну допомогу у формі індивідуальних консультацій, сімейної психотерапії та стаціонарного лікування. Велика клінічна практика наших фахівців дає змогу успішно поєднувати психотерапевтичні методики з медикаментозним лікуванням.

Крім основних видів терапії, ми використовуємо найновіший метод психотерапії у Білій Церкві — лікування РХП методом фісіотерапії. Це унікальний підхід до роботи над розладами харчової поведінки. Він дає змогу глибоко вивчити етіопатогенез захворювання, з’ясувати первинний зміст та фактори даної форми адаптації. Завдяки глибокому зануренню в терапію встановлюється контакт лікаря та пацієнта, що веде до його якнайшвидшого одужання.

Також терапевти клініки використовують ефективні методи роботи з різними психосоматичними розладами:

У Клініці ЦСМ здійснюють прийом клінічні психологи та лікарі-психотерапевти. Робота з пацієнтами ведеться за умов повної анонімності. У разі потреби ми залучаємо до роботи лікарів вузьких спеціальностей: неврологів, терапевтів та психіатрів. Ми працюємо як із дорослими, так і з дітьми. У лікуванні дитячих захворювань ми також використовуємо корекційні заняття та сенсорну інтеграцію, що довели свою ефективність.

Навіщо потрібна психотерапія?

Психічне здоров’я не обмежується відсутністю психічних розладів. Це поняття охоплює також стан добробуту, який допомагає людині максимально реалізувати свої здібності та протистояти стресу. Психотерапевтичне лікування спирається на взаємодію лікаря та пацієнта, у процесі якої усуваються свідомі та несвідомі хворобливі переживання останнього.

Це не тільки розмова з фахівцем, це робота з корекції поведінки та емоцій пацієнта. Психотерапія — тривалий процес, що не обмежується парою сеансів. У деяких випадках лікування психотерапевта триває місяцями або роками для закріплення результату, отриманого в процесі лікування. Психотерапія особистості допомагає впоратися з комплексами та страхами, сімейна терапія дає змогу подолати проблеми у подружньому житті. Головне завдання терапії — допомогти пацієнту у знятті стресу, розширити його можливості вибору, поведінкові стратегії, а також відродити навичку справлятися з проблемами самостійно.

Показання до психотерапії:

Психічні розлади найкраще піддаються лікуванню на початковій стадії. Чим раніше ви звернетеся до Клініки ЦСМ, тим простіше буде впоратися з вашою проблемою. Наші фахівці доберуть для вас індивідуальну програму лікування з огляду на симптоми та перебіг захворювання.

Протипоказання до психотерапії

Як проходять психотерапевтичні сеанси

Основний спосіб лікування, який використовується в психотерапевтичному відділенні нашої клініки — лікування спілкуванням. Цей метод має сильний ефект на свідомість і підсвідомість людини. Робота з фахівцем ведеться виключно на добровільній основі за умов абсолютної анонімності. Пацієнт може вибрати відповідний метод терапії із запропонованих спеціалістом або припинити лікування за своїм бажанням.

Консультація психотерапевта починається з опитування пацієнта чи його представника. Лікар збирає інформацію про перебіг хвороби, вислуховує скарги пацієнта. У процесі спілкування лікар може запитувати або пропонувати виконати деякі тести. У разі потреби можуть бути призначені консультації вузьких спеціалістів (невролога, психіатра, кардіолога).

За результатами роботи лікаря та пацієнта добираються відповідні корекційні та лікувальні процедури. У деяких випадках може бути призначене безпечне медикаментозне лікування.

Сеанс психотерапії — це розмовна практика, що передбачає активне спілкування лікаря та пацієнта. Робота проходить у комфортному приміщенні зі зручними меблями та м’яким освітленням. У процесі розмови фахівець застосовує різні терапевтичні методи, що дають змогу досліджувати внутрішній світ пацієнта та допомогти йому розпочати роботу над собою. Деякі психотерапевтичні підходи передбачають виконання пацієнтом домашніх завдань. Уся інформація, отримана в процесі терапії, є конфіденційною та не виходить за межі кабінету лікаря.

Наші переваги

  1. Клініка ЦСМ — клініка повного циклу. Ми пропонуємо повний спектр послуг: від діагностики до лікування та відновлення.
  2. Психотерапевтичне відділення у Білій Церкві — це перший у світі стаціонар, у якому застосовують інноваційний метод фісіотерапії, який показав високу ефективність у лікуванні РХП.
  3. Кваліфіковані спеціалісти з великим клінічним досвідом. Наші лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи профільні курси та конференції.
  4. Курс психотерапії складається індивідуально для кожного пацієнта.
  5. Лікування відбувається у комфортних умовах. Наша клініка працює 7 днів на тиждень без вихідних.
  6. Абсолютна анонімність під час роботи з психотерапевтом.
  7. Мультидисциплінарний підхід та комплексне лікування з використанням найсучасніших методів та підходів.
  8. Лояльна цінова політика щодо курсу психотерапії, про ціну сеансу можна дізнатися на нашому сайті або в контакт-центрі клініки.

Лікарі

Хочете пройти курс психотерапії у найкращих фахівців? У Клініці ЦСМ ведуть прийом кваліфіковані лікарі, які мають достатній рівень теоретичних знань та багатий практичний досвід. Ми пропонуємо записатися до психотерапевта у Білій Церкві для вирішення психологічних та психічних проблем.

Ми допоможемо вам розібратися в собі, відкрити нові обрії, відчути впевненість та підвищити якість життя. Щоби записатись на прийом до лікаря та отримати відповіді на всі ваші запитання, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або залиште заявку у формі зворотного зв’язку.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті