icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Масажист-реабілітолог

Послуги реабілітолога-масажиста необхідні пацієнтам, які частково або повністю втратили контроль над деякими функціями свого тіла через перенесені травми, тяжкі захворювання або операції.

Масажист-реабілітолог

Масажист-реабілітолог у Білій Церкві

Лікар-масажист, реабілітолог, масажист-реабілітолог — це фахівець із відновлювальної терапії. Його діяльність спрямована на проведення відновлювальних процедур при захворюваннях опорно-рухового апарату, неврологічних захворюваннях, після травм та операцій. Тобто послуги реабілітолога-масажиста необхідні пацієнтам, які частково або повністю втратили контроль над деякими функціями свого тіла через перенесені травми, тяжкі захворювання або операції.

Пройти якісну фізичну реабілітацію у Білій Церкві можна у багатопрофільній Клініці ЦСМ. Ми — клініка повного циклу, тому зможемо вам допомогти й з діагностикою, і з лікуванням, і з відновленням. Відновлення у масажиста-реабілітолога — це не єдиний метод реабілітації доступний у клініці. Крім масажних практик, нашим клієнтам доступні: лікувальна фізкультура, ударно-хвильова терапія, магнітотерапія, пресотерапія, рефлексотерапія, електровакуумна терапія, ультразвукова терапія тощо. А вся необхідна діагностика проводиться на обладнанні експертного класу з інтерпретацією результатів досвідченими фахівцями, багато з яких приїжджають із Києва.

Послуги реабілітолога

Реабілітологи-масажисти Клініки ЦСМ у Білій Церкві спеціалізуються на реабілітаціях спортивних та побутових травм, лікуванні болю в спині, відновленні після тривалих та тяжких хвороб тощо.

У клініці надаються такі види послуг масажиста-реабілітолога, як:

У нашій клініці можна отримати консультацію фахівців суміжних спеціальностей (невролог, психолог, фізіотерапевт тощо) та пройти інші види лікувальних процедур, які в комплексі з лікуванням у реабілітолога-масажиста дадуть максимально позитивний результат.

Коли потрібна консультація реабілітолога

Досить часто буває так, що людина, якій потрібен не просто масажист, а професійний масажист-реабілітолог, просто не розуміє, що їй потрібно якнайшвидше потрапити на прийом реабілітолога. Бо чим «старше» буде проблема, тим складніше мінімізуватиме її вплив на самопочуття, життя та здоров'я. Записатися на прийом до реабілітолога потрібно, якщо у вашому житті присутні:

Захворювання, при яких звертаються до реабілітолога

Лікування у реабілітолога не є лікуванням хвороб у стандартній формі — це завдання лікарів інших спеціалізацій. До реабілітолога приходять із готовим діагнозом, а він усуває або запобігає виникненню неприємних наслідків перенесених захворювань та травм. Тобто реабілітолог, масажист-реабілітолог відповідають за відновлення втрачених функцій організму, враховуючи тяжкість ускладнень, вид захворювання, методики вже проведеного лікування. 

Найчастіше до масажиста-реабілітолога звертаються пацієнти, в анамнезі яких є такі діагнози, як:

Це далеко неповний перелік захворювань, при яких може знадобитися консультація масажиста-реабілітолога.

Діагностика у реабілітології

Робота реабілітолога з новим пацієнтом поділяється на такі етапи, як:

Обстеження можуть включати:

Усі діагностичні дослідження у нашій клініці проводяться на обладнанні експертного рівня з інтерпретацією результатів досвідченими фахівцями, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Методи фізичної реабілітації

В цілому, в медичній реабілітації можуть застосовуватися різні способи впливу на організм. Це такі методи, як: кінезотерапія, кінезіотейпування, ерготерапія, лікувальна фізкультура, дихальна гімнастика, фізіотерапевтичні процедури, голкорефлексотерапія, ударно-хвильова терапія, рефлексотерапія тощо. 

В арсеналі масажиста-реабілітолога — мануальний та апаратний масажі. Їх можуть призначити під час лікування тяжких травм (а також під час профілактики їх ускладнень), після хірургічних операцій, усунення наслідків деяких перенесених захворювань тощо.

Фахівці Клініки ЦСМ пропонують такі типи мануального лікування (залежно від показань, фізичного стану пацієнта та цілей лікування):

По глибині впливу на м'язи масаж поділяється на поверхневий, середньоглибокий і глибокий.

Ефект від масажу в рамках реабілітації

Відвідавши масажиста у Білій Церкві з реабілітаційною метою, ви отримаєте такі позитивні ефекти, як:

Для покращення позитивного ефекту курс лікування у масажиста-реабілітолога часто поєднуються з курсом лікувальної фізкультури.

Питання-Відповідь

Які протипоказання для візиту до масажиста?

Медичний (лікувальний, реабілітаційний) масаж призначається строго за показаннями, а не за бажанням пацієнта. Перед призначенням курсу реабілітації обов'язково проводиться діагностика (може включати МРТ, рентген, лабораторні дослідження тощо), вивчається історія хвороби пацієнта та враховуються всі можливі протипоказання. Лікар може прийняти рішення відмінити або відкласти курс масажу, якщо в анамнезі присутні: онкологія, лихоманка, захворювання шкіри (під час загострення), варикоз, схильність до утворення тромбів або кровотеч, хвороби крові, психічні захворювання з надмірною збудливістю, туберкульоз тощо.

Чим відрізняється реабілітолог від фізіотерапевта?

Пацієнти фізіотерапевтів — це найчастіше люди з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату. А реабілітологи — це лікарі, які займаються відновлювальною терапією, пацієнти яких — це люди після травм, які перенесли тяжкі захворювання, мають функціональні розлади нервової системи, порушення працездатності тощо.

Як часто треба відвідувати масажиста-реабілітолога?

Масажиста-реабілітолога відвідують за наявності показань. Реабілітаційний курс підбирається для кожного пацієнта індивідуально відповідно до показань та особливостей його організму. У середньому курс триває 15-20 сеансів із періодичністю 2-3 рази на тиждень. Частотність курсів визначається лікарем, який ґрунтується на діагнозі пацієнта та результатах діагностики. Це може бути від 2 до 4 курсів масажу на рік.

Переваги масажу у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу в Київській області, в якій швидко, без черг проведуть комплексну діагностику, розшифрують її результати «простою мовою», поставлять діагноз, призначать та проведуть не лише лікування, а й профілактику різноманітних захворювань.
 2. Готовність брати на себе відповідальність за результат та великий досвід фахівців, багато з яких приїжджають із Києва.
 3. Використання авторських методик, що ґрунтуються на глибокому опрацюванні окремих м'язових груп.
 4. Діагностика проводиться на устаткуванні експертного рівня.
 5. Індивідуальний підхід та емпатія по відношенню до кожного пацієнта.
 6. Доступна вартість та комфортні умови надання послуг.

Потрібна реабілітація? Шукаєте професійного масажиста-реабілітолога? Бажаєте отримати реальний результат? Запрошуємо відвідати Клініку ЦСМ та отримати кваліфіковану допомогу наших спеціалістів. Реабілітація та лікувальний масаж у Білій Церкві в нашій клініці стане одним із найкращих ваших рішень. Не відкладайте реабілітацію — звертайтеся: довірте своє здоров'я та якість життя професіоналам. Наші фахівці зроблять усе можливе, щоб процес реабілітації пройшов на найвищому рівні, з урахуванням ваших індивідуальних показників та особливостей.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CA19B. Консультація лікаря ФРМ

  45 хвилин

 • 50. Масаж лікувальний комірної зони

  30 хвилин

 • PRA3B. Масаж лікувальний спини

  30 хвилин

 • 37. Масаж лікувальний загальний

  60 хвилин

 • 440. Масаж лікувальний верхньої кінцівки

  20 хвилин

 • PRA6B. Масаж лікувальний нижньої кінцівки

  20 хвилин

 • 446. Масаж лікувальний грудного відділу

Вiдгуки

Galina M 05.10.2022

5.0
5.0

Масажист-реабілітолог

Дуже гарний масажист в Білій Церкві - Кабула К. Ю. Зверталась до неї вперше, після вивиху ноги, що ніяк не хтів проходити... були болі, набряки, спастичність... Вона дуже допомогла: і порадами, і процедурами! Рекомендую!

Дмитро 02.09.2022

5.0
5.0

Масажист-реабілітолог

Вперше був тут напочатку літа, пройшов курс реабілітації після травми, результат дуже гарний, навіть не сподівався, що так вийде!

Оксана Самсонова 14.08.2022

5.0
5.0

Масажист-реабілітолог

Дуже сподобався підхід спеціаліста до прийому. Раніше відвідувала багато лікарів зі своєю проблемою, але в мене не було впевненості, що мені допоможуть, так і виходило... А тут в відношенні, в спілкуванні, в впевненості та позитиві, що випромінює лікар, було щось таке, що дало надію. Безпосередньо процедури теж показали, що мені допоможуть. Стало легше.

MAX 21.06.2022

5.0
5.0

Масажист-реабілітолог

Дуже довго шукав реабілітолога в Білій Церкві, щоб про нього ще й не було негарної слави, так і прийшов до клініки ЦСМ... Особисто у мене дуже круті враження залишилися про лікаря і як про спеціаліста, і як про людину! Реально намагається допомогти, шукає для цього всілякі можливості. Раджу!

Володимир 19.04.2022

4.0
4.0

Массажист-реабилитолог

Поки не ставлю 5, тому що я на самому початку, але наразі усім задоволен: все вчасно, в висловлюваннях спеціаліст коректний, свою справу знає, коли пояснює щось - розкладає по поличкам.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті