icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Косметологія та естетична медицина

Косметологія та естетична медицина в Клініці ЦСМ спрямована не тільки на профілактику та підтримання стану шкіри, але й на надання послуг, що дають відчутні результати усунення естетичних та дерматологічних проблем.

Косметологія та естетична медицина

Косметологія та естетична медицина у Білій Церкві

Здорова шкіра без вад — мрія, яку можна зробити реальністю. Косметологія та естетична медицина в Білій Церкві в багатопрофільній Клініці ЦСМ повного циклу охоплюють досить велику галузь краси та здоров'я, яка спрямована не тільки на профілактику та підтримання стану шкіри, але й на надання послуг, що дають відчутні результати усунення естетичних та дерматологічних проблем, що помітні неозброєним поглядом. Лікувальні та косметологічні процедури здійснюють на комплексі Harmony XL PRO (Alma-Lasers, Ізраїль). А це — близько 20 різних лазерних, світлових та ультразвукових технологій, що дозволяють вирішити понад 65 медичних та естетичних проблем, та реальний позитивний результат за короткі терміни.

Естетичні проблеми, з якими допоможуть впоратися в Клініці ЦСМ

Естетична косметологія та медицина у Білій Церкві за допомогою комплексу Harmony XL PRO здійснюється повний спектр найбільш популярних послуг.

Діагностика та лікування

Усунення будь-якої проблеми, що стосується естетичної медицини та косметології, складається з таких етапів, як:

До переваг процедур світлової, ультразвукової та лазерної косметології, що здійснюються на комплексі Harmony XL PRO, належать:

Але, незважаючи на всі переваги нових технологій, дуже важливо, щоб кожна людина, яка шукає допомоги в косметології та естетичній медицині в Білій Церкві в Клініці ЦСМ, розуміла: не все залежить від професіоналізму лікаря та використовуваних технологій. Потрібно спочатку збалансувати свої очікування та можливість реального результату. Для цього кожен має прийняти такі тези:

Питання-Відповідь

Скільки сеансів потрібно, щоб видалити пігментні плями на апараті Harmony XL PRO?

Для видалення пігментних плям косметолог Клініки ЦСМ використовує передову технологію — лазерну систему Harmony XL PRO з насадкою Dye-VL. Вона дозволяє за один сеанс видалити пігментні плями без болю.

Чи є болючі відчуття при апаратному лікуванні акне?

Унікальна технологія ClearSkin, яка використовується в апаратному лікуванні акне, абсолютно безболісна і не завдає ніяких дискомфортних відчуттів.

Чи можна використовувати лазерну епіляцію при варикозному розширенні вен?

Однією з переваг лазерної епіляції на апараті Harmony XL PRO є можливість її застосування при варикозному розширенні вен.

Переваги косметології та естетичної медицини у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — багатопрофільний центр повного циклу: тут вам нададуть якісну допомогу «від» і «до», наші послуги включають діагностику, лікування та профілактику з різних напрямків.
  2. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та його проблеми.
  3. Наші косметологи та дерматологи — це фахівці вищої категорії та з досвідом роботи від 20 років.
  4. Дотримуємося принципів доказової медицини: у нашій клініці ви не отримаєте призначень, які не довели свою ефективність та безпеку на практиці.
  5. Використовуємо потужне та багатофункціональне обладнання експертного класу: Harmony XL PRO – одна з кращих та найпросунутіших платформ, що застосовуються в естетичній медицині та косметології.
  6. Ефективність технологій Harmony доведена результатами масштабних клінічних досліджень у всьому світі, а також високим рівнем задоволення пацієнтів, який зафіксовано провідними світовими експертами в апаратній косметології та естетичній медицині.
  7. Демократичне співвідношення ціни та якості надання естетичних та медичних косметологічних послуг.

Хочете отримати максимально позитивний результат усунення дерматологічної чи естетичної проблеми? Фахівці з естетичної медицини та косметології у Білій Церкві в Клініці ЦСМ допоможуть вам у цьому. Навіть, якщо ви не впевнені, яка процедура вам потрібна, чи можна її проводити, наскільки реально отримати бажаний результат у вашому випадку, можна записатися на косметологічні процедури або лікування по телефону, зв'язавшись з нашим контакт-центром, або на сайті, заповнивши форму зворотнього зв'язку, — у будь-якому разі перед призначенням курсу процедур лікар проведе консультацію та розповість вам про всі можливі рішення проблеми.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті