icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Уролог

Урологія — це розділ медицини, який займається вивченням патогенезу, симптомів, а також методів діагностики, лікування та профілактики патологій сечостатевої системи у чоловіків та сечовидільної — у жінок.

Уролог в Білій Церкві

Урологія — це розділ медицини, який займається вивченням патогенезу, симптомів, а також методів діагностики, лікування та профілактики патологій сечостатевої системи у чоловіків та сечовидільної — у жінок. Ці захворювання впливають на якість життя та можуть мати небезпечні ускладнення. Якщо відчуваєте характерні симптоми, необхідний терміновий огляд у уролога. Урологія в Білій Церкві представлена сучасним відділенням у Клініці ЦСМ за адресою вул. Гагаріна, 37-А. Тут можна пройти комплексну діагностику та лікування виявлених хвороб.

Які захворювання лікує уролог?

Уролог — це вузькопрофільний фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань органів сечостатевої системи та заочеревинного простору. Прогресивна урологія використовує консервативний підхід (фармакотерапію, фізіотерапію), а також хірургічні методи, які необхідні при складних патологіях, вроджених або набутих дефектах сечостатевої системи.

Консультація уролога потрібна для виявлення та лікування урологічних захворювань різної етіології. У переліку таких хвороб:

Симптоми урологічних захворювань

Записатися на прийом уролога необхідно, якщо наявні такі симптоми урологічних захворювань:

Регулярне спостереження в уролога необхідне у разі наявності хронічних урологічних патологій. Також щорічні консультації уролога необхідні всім чоловікам старше 35 років. Після 45 років відвідувати цього спеціаліста варто двічі на рік.

Як проходить консультація в уролога?

Під час прийому уролог уважно вислуховує всі скарги пацієнта та ставить додаткові запитання, які допомагають уточнити характер і першопричину патології. Зазвичай лікар цікавиться:

До первинної діагностики урологічних захворювань входить пальпація та перкусія органів сечостатевої сфери. Чоловікам проводиться пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози для оцінки її стану і запобігання онкологічним патологіям. Після цього лікар призначає додаткові інструментальні та/або лабораторні дослідження, які допомагають зібрати більше інформації по клінічній картині виявленого порушення й поставити правильний діагноз.

Методи урологічного обстеження

Для діагностики в урології використовуються такі методи:

У разі необхідності проводиться дообстеження або диференціальна діагностика у інших профільних фахівців (ендокринолога, кардіолога, онколога, гінеколога, дерматовенеролога тощо).

Сучасні методи діагностики допомагають за короткий термін визначати характер, масштаб і локалізацію патологічних змін. На підставі отриманих даних уролог складає індивідуальний план консервативної терапії або проводить хірургічне лікування урологічних захворювань.

Терапевтичні методи в урології

Після первинної консультації й отримання результатів лабораторних та інструментальних досліджень необхідний повторний прийом у фахівця для отримання рекомендацій щодо подальшого лікування. Це може бути:

У відділенні урології Клініки ЦСМ в Білій Церкві для лікування багатьох патологій застосовується ударно-хвильова терапія. Цей фізіотерапевтичний метод ґрунтується на направленому впливі звукових хвиль високої частоти. Вони не порушують цілісність тканин і стимулюють регенеративні процеси.

Ударно-хвильова терапія в урології проводиться за допомогою апарату BTL-6000 SWT. Це обладнання надає змогу лікарю впливати на вогнище ураження акустичної хвилею певної частоти, що здатна проникати в глибокі тканини. УХТ зменшує запалення та набряклість, покращує кровообіг, знімає болі та спазми. Метод може застосовуватися для лікування неінфекційного та калькулезного простатиту, синдрому хронічної тазової болі, порушень ерекції, аденоми простати та хвороби Пейроні. Кількість сеансів визначається індивідуально. Позитивні результати досягаються в більш ніж у 90 % клінічних випадків.

У разі неможливості усунення виявленої патології консервативними методами пацієнту рекомендується хірургічне лікування. Операції в урології поділяються на ендоскопічні та традиційні.

Наші переваги

  1. Комплексний підхід до діагностики та лікування широкого спектру урологічних патологій відповідно до протоколів доказової медицини.
  2. Комфортні умови в Клініці ЦСМ.
  3. Оперативність отримання результатів обстеження.
  4. Персональний та уважний підхід.
  5. Доступна вартість консультації уролога.
  6. Дотримання конфіденційності.

Лікарі

Якщо вам необхідно записатися до уролога для консультації щодо тривожних симптомів або для лікування раніше виявлених урологічних патологій, зверніться до операторів контакт-центру Клініки ЦСМ. Також запланувати візит до уролога в Білій Церкві можна на сайті Клініки ЦСМ або через форму зворотного зв’язку. Своєчасна консультація уролога, ціна якої доступна для людей із різним достатком, допоможе запобігти ускладненням і почати ефективний курс лікування виявлених патологій.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Назар 13.03.2023

5.0
5.0

Уролог

Звертався до уролога, бо мав ряд неприємних симптомів, після діагностики поставили діагноз уретрит. І хоч моє лікування все ще триває, хочу відзначити, що у Клініці ЦСМ працюють дуже кваліфіковані та чуйні лікарі. Всю діагностику та аналізи можна пройти одразу на місці, обладнання сучасне. Взагалі не шкодую, що обрав саме цю клініку.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті