icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Мамолог

Лікар-мамолог спеціалізується на захворюваннях молочних залоз. В Клініці ЦСМ можна не лише отримати консультацію досвідчених фахівців, а й пройти необхідну діагностику, повний курс лікування та відновлення.

Мамолог

Мамолог у Білій Церкві

З'явилися тривожні симптоми в зоні молочних залоз? Вам понад 30 років? Огляд мамолога має стати частиною щорічного профілактичного скринінгу. Мамолог — це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз, які з кожним роком стають «молодшими» та більш агресивними. Тому так важливо вчасно прийти на прийом до мамолога. Особливу увагу своєму здоров'ю варто приділити дівчатам і жінкам, організм яких знаходиться в станах, пов'язаних з різкою перебудовою гормонального фону, — фінальний етап статевого дозрівання, вагітність, згасання фертильної функції, періоди пре- і постменопаузи тощо. (Але помилково вважати, що мамолог — лише жіночий лікар!) Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує повне вирішення проблеми — повний цикл послуг. Наші послуги в мамології включають все необхідне — від первинної консультації лікаря та діагностики до лікування та відновлення.

Захворювання молочних залоз, які лікують у клініці

Також у Клініці ЦСМ лікують й інші захворювання молочних залоз, зумовлені порушеннями балансу гормонів у жінок.

Коли є новоутворення (зокрема ліпома, саркома, онкологія молочної залози), лікування здійснюється у конгломерації з лікарем-онкологом.

Послуги мамолога

У Клініку ЦСМ записатися на прийом до мамолог можна, якщо потрібно:

Після збору анамнезу та вивчення вашої медичної картки лікар обов'язково призначить необхідну лабораторну та інструментальну діагностику.

Лікар-мамолог у Білій Церкві приймає в обстановці комфорту та розслаблення, яка набагато спрощує діагностику та сприяє спілкуванню з пацієнтом.

Симптоми, при наявності яких треба звернутися до мамолога

Консультація мамолога — це не завжди плановий захід. Звернення до мамолога є обов'язковим кроком при наступних симптомах:

Навіть, якщо у вас з'явилася одна з цих тривожних ознак, рекомендуємо пройти термінову консультацію мамолога в Білій Церкві, адже вони характерні для захворювань, які розвивають протягом двох років і більше.

Особливо варто прислухатися до свого організму та прийти на прийом до мамолога, щоб пройти своєчасну діагностику та лікування мамологічних захворювань, якщо в анамнезі у вас є:

Пам'ятайте, що запущені та своєчасно не виявлені доброякісні пухлини можуть переродитися в онкологічний процес.

Діагностика в мамології в Клініці ЦСМ

Мамологія в Білій Церкві включає такі види діагностики:

Для отримання повної картини та початку лікування мамолог може порекомендувати відвідати гінеколога та ендокринолога (для виключення супутніх медичних проблем), онколога (для виключення/підтвердження розвитку онкологічного процесу).

Питання-Відповідь

Як підготуватися до прийому мамолога?

Перед консультацією у мамолога не потрібно жодної спеціальної підготовки. Достатньо прийняти душ, відмовитися від використання тальку, косметичних засобів та парфумерії, що мають сильний аромат, підібрати комфортну білизну та зручний одяг, щоб можна було без проблем показати груди. Крім того, якщо у вас вже були звернення в мамологію, потрібно підготувати всю наявну медичну документацію — висновки фахівців, результати УЗД, мамографії (бажано взяти плівки маммограми), цитології тощо.

Як мамолог перевіряє груди?

Мамолог проводить візуальний та пальпаторний огляд грудей, для цього потрібно повністю оголитися до пояса. Лікар досліджує пальпаторним методом всі відділи молочної залози, зону пахвових западин, оцінює стан тканин, наявність ущільнень, рівень болісності, наявність виділень з сосків тощо. Додатково може призначити інструментальні та лабораторні дослідження, консультації у суміжних вузьких фахівців — гінеколога, ендокринолога і/або онколога.

Які дні циклу йти до мамолога?

Як і гінекологічні дослідження, УЗД молочних залоз жінкам потрібно проводити на 6-12 день циклу (при регулярному менструальному циклі в 28-30 днів). Тому і мамолога найкраще відвідувати в цей же час. Так ви зможете поєднати консультацію із ультразвуковим дослідженням.

Які аналізи потрібні для мамолога?

Тільки за результатами огляду маммолог зможе визначити необхідність проходження того чи іншого лабораторного дослідження. У переліку призначеного може бути: аналіз біохімічних показників крові, гормональна панель (пролактин, гормони щитоподібної залози) тощо.

Як часто відвідувати мамолога?

За відсутності скарг та обтяженої спадковості профілактичний огляд у лікаря-мамолога жінці потрібно проходити з 20 до 30 років — 1 раз на 3 роки, з 30 до 40 років — 1 раз на 1,5-2 роки, після 40 — щорічно. Якщо є мастопатія, мамологія має стати обов'язковою до відвідування — 1-2 рази на рік або ще частіше — за призначенням лікаря. При обтяженій спадковості відвідувати лікаря-мамолога після 30 років рекомендується не рідше 1-2 рази на рік. Чоловіки найчастіше потрапляють до мамолога за наявності скарг. Але за наявності кревних родичів із захворюваннями молочних залоз, фахівці і їм радять відвідувати мамолога в рамках щорічного скринінгу здоров'я (не рідше).

Переваги звернення до нашої клініки

  1. ЦСМ у Білій Церкві — клініка повного циклу.
  2. Консультації, діагностику та лікування мамологічних захворювань проводять провідні фахівці у мамології.
  3. На консультації у мамолога ви дізнаєтеся і про лікування, і про профілактику захворювань молочних залоз.
  4. Препарати для лікування (у разі необхідності) підбираються, виходячи з індивідуальних особливостей організму пацієнта.
  5. Розумне співвідношення ціни та якості надання послуг.

У Клініці ЦСМ у Білій Церкві можна пройти плановий профілактичний огляд молочних залоз або записатися на консультацію у разі виникнення тривожних симптомів та бути впевненими у точності та об'єктивності діагнозу. Фахівці нашої клініки роблять все, щоб ваші візити до нас були максимально комфортними та продуктивними, а ваше здоров'я міцним та під контролем.

Фахівці

Шихматова Світлана Іванівна

Лікар-гінеколог, спеціаліст з УЗД

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • Консультація мамолога (первинна)

  • Консультація мамолога (повторна)

  • Ультразвукова діагностика молочних залоз

  • 359. Ультразвукова діагностика молочних залоз і зон лімфовідтоку

Вiдгуки

Dasha 02.08.2022

5.0
5.0

Мамолог

Мені 25 років, 01.08.2022 зверталася до С. І. Шихматової з болями в молочній залозі. Зробили УЗД, а потім лікар мене направила для уточнення діагнозу на мамографію. Тільки після її результатів, Світлана Іванівна поставила остаточний діагноз та призначила лікування. Дуже цей момент сподобався. Вдячна лікарю за її професіоналізм, гарне ставлення і те, що не нав'язує відразу радикальні методи, а дає шанс організму впоратися власними силами за допомогою медикаментозної терапії та корекції способу життя та харчування.

Ольга Грицко 11.06.2022

5.0
5.0

Маммолог

Проходила тут плановый осмотр маммолога. Меня все устроило. Быстро. Слаженно. Содержательно. Внимательно. Благодарю!

Vasilisa 09.05.2022

5.0
5.0

Маммолог

Искала где можно пройти маммолога так, чтобы не ждать своей очереди пару недель. Думала, что так и не решу задачу или придется ехать в Киев (чего в наше неспокойное время не хотелось), пока коллега не подсказала, что у нас в Белой Церкви на Гагарина 37А есть относительно новая клиника - ЦСМ. Нашла номер, позвонила, записалась, приехала... Очень благодарная доктору за осмотр, консультацию, рекомендации.Теперь могу спать спокойно. Рекомендую!

Коваленко Наталья 27.03.2022

4.0
4.0

Маммолог

К Светлане Ивановне обращалась уже несколько раз. Очень светлый и приятный человек. На все вопросы ответила, детали по моему диагнозу рассказала, уделила много внимания и очень подробно рассказала о дальнейших шагах, этапах лечения и возможных осложнениях. Сама клиника ЦСМ мне тоже нравится, раньше обращалась к ним с ребенком, только в Киеве... Но эти разы были проблемы с дозвоном для записи, хорошо, что можно оставить заявку через сайт - и, нужно сказать, перезвонили быстро.

Мама двоих детей 12.02.2022

5.0
5.0

Маммолог

Позвонила узнать как принимает врач-маммолог и меня сразу записали на следующее утро. Консультация достаточно быстрая, с осмотром не больше 20 минут, но всё внимательно, по сути и с результатом

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті