icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Артеріальна гіпертензія

Запрошуємо на сторінку "Артеріальна гіпертензія" у Білій Церкві в клініці "Центр Стимуляції Мозку" (ЦСМ). Наша клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні артеріальної гіпертензії з використанням передових методик та інноваційних підходів. Наші досвідчені лікарі пропонують індивідуалізоване лікування з урахуванням потреб кожного пацієнта. Ми працюємо для вашого здоров'я і благополуччя. Запишіться на консультацію вже сьогодні.

артериальная гипертензия в Белой Церкви

Артеріальна гіпертензія: причини, симптоми, лікування

Артеріальна гіпертензія вважається одним із найрозповсюдженіших захворювань. Вона визначає такий стан, за якого кров надмірно тисне на стінки судин. Від цього підвищується артеріальний тиск. Точні причини, через які розвивається гіпертензія, стовідсотково не встановлені. Але є ряд чинників, що сприяють виникненню захворювання. До них відносять:

Артеріальна гіпертензія – це патологія, що прямо залежить від способу життя. На жаль, у сучасному світі стреси переслідують людей майже постійно, тому й зазначене захворювання зустрічається майже у 30% дорослих людей. Більш детально дізнатися про те, що таке артеріальна гіпертензія та як її лікувати, можна на прийомі у лікаря. Оптимальним варіантом стане клініка ЦСМ у Білій Церкві. У її штаті працюють висококваліфіковані фахівці, котрі мають великий досвід роботи, тому швидко проведуть обстеження та визначать потрібні дослідження. Після точного встановлення діагнозу вони призначать грамотне лікування захворювань серцево-судинної системи та будуть контролювати його ефективність на всіх етапах.

Артеріальна гіпертензія: причини

Часто до підвищення тиску приводять супутні захворювання. Саме тому артеріальна гіпертензія може бути наслідком патології нирок, пухлини надниркових залоз, гіподинамії. Також вона може виникнути через неконтрольований прийом деяких лікарських препаратів.

Аби підтвердити чи спростувати діагноз, потрібна консультація кардіолога у Білій Церкві. У клініці «ЦСМ» можна обстежити серцево-судинну систему чи інші органи, здати всі потрібні аналізи й отримати кваліфіковану консультацію першокласного лікаря у зручний час. Важливо, що фахівці цього центру займаються не лише лікуванням, а й профілактикою захворювань. Тому звернувшись для обстеження ви зможете попередити в себе розвиток серйозних недугів.

Артеріальна гіпертензія: симптоми

Обов’язково треба записатися на прийом до лікаря за наявності таких проявів:

Після огляду та встановлення діагнозу кардіолог може призначити як медикаментозну терапію, так і коригування способу життя. Зазвичай лікування артеріальної гіпертензії потребує достатньо довгого періоду. Крім зміни раціону харчування та відмови від шкідливих звичок, треба уточнити наявність у пацієнта захворювання, на фоні якої почав підвищуватися тиск.

Артеріальна гіпертензія види має такі: первинна та вторинна. Більшість пацієнтів зазначають, що не помічають початок захворювання. Частіше за все артеріальний тиск підвищується поступово, тому й симптоми не є значно вираженими. Тільки коли тиск стає високим різко, люди розуміють, що у них, скоріш за все, проявляється артеріальна гіпертензія, лікування препаратами якої потребує постійного лікарського контролю.

Що таке артеріальна гіпертензія?

Артеріальна гіпертензія, також відома як високий кров'яний тиск, є медичним станом, при якому тиск крові в артеріях підвищений. Це може створювати навантаження на серце та артерії, що може призвести до серйозних ускладнень, таких як інсульт або інфаркт.

Які можуть бути причини виникнення артеріальної гіпертензії?

Причини артеріальної гіпертензії можуть бути різноманітними, включаючи спадковість, неправильне харчування з високим вмістом натрію, недостатню фізичну активність, чрезмерне споживання алкоголю, куріння, стрес, а також певні медичні стани, такі як ожиріння та діабет.

Які симптоми можуть вказувати на артеріальну гіпертензію?

Багато людей з артеріальною гіпертензією можуть не відчувати симптоми протягом тривалого часу. Проте можливі симптоми включають головні болі, запаморочення, затуманення зору, кровотечі з носа, а також ускладнення вже наявних медичних станів.

Як лікується артеріальна гіпертензія?

Лікування артеріальної гіпертензії зазвичай включає комбінацію змін у способі життя, таких як здорове харчування, відмова від куріння та регулярна фізична активність, а також медикаментозна терапія, така як діуретики, бета-блокатори, інгібітори АПФ або блокатори кальцієвих каналів. Лікар повинен визначити найбільш ефективний метод лікування для кожного конкретного пацієнта з урахуванням його індивідуальних потреб та характеристик.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті