icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Алерголог у Білій Церкві

Клініка ЦСМ: Знайдіть полегшення від алергій у Білій Церкві! Консультація, діагностика, лікування та імунотерапія для пацієнтів усіх вікових груп. Запишіться на консультацію сьогодні та насолоджуйтеся життям без алергічних обмежень.

Лікар алерголог в Києві

Алерголог: кваліфікована допомога при алергії у клініці ЦСМ у Білій Церкві

Алерголог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням алергії та пов'язаних з нею станів. У клініці ЦСМ надається кваліфікована допомога людям, які страждають на алергію – фахівці допомагають швидко знайти тригери, полегшити симптоми та покращити загальну якість життя.

Особливості роботи алерголога

Специфіка роботи алерголога потребує глибоких знань у різних галузях медицини: алергології, імунології, фармакології та багатьох інших. Це з різноманіттям алергенів і реакцій організму ними.

Основні обов'язки алерголога:

Алергологи у клініці ЦСМ

Фахівці клініки ЦСМ надають комплексну допомогу, усуваючи основні порушення регуляції імунної системи та пропонуючи ефективні варіанти лікування для контролю симптомів та запобігання ускладненням. Клініка гарантує якісне проведення медичної експертизи, оснащена найсучаснішим обладнанням та укомплектована висококваліфікованими фахівцями у галузі алергології та імунології. ЦСМ пропонує комплексні послуги пацієнтам різного віку, від дітей до дорослих, гарантуючи, що пацієнти отримають спеціалізовану допомогу з урахуванням їх унікальних потреб.

Клініка ЦСМ у Білій Церкві оснащена передовими діагностичними інструментами та технологіями для забезпечення точних та своєчасних оцінок. Шкірні приклади, наприклад, мають на увазі нанесення невеликої кількості алергену на шкіру. Фахівець спостерігає реакцію, що дозволяє швидко ідентифікувати конкретні алергени. Це проста та безболісна процедура. Аналізи крові, у тому числі специфічні тести IgE, допомагають визначити наявність у крові алерген-специфічних антитіл для ідентифікації алергенів, які можуть спричинити симптоми. Діагностичні можливості у поєднанні з досвідом алергологів дають можливість ефективно та точно визначати алергени для розробки найефективніших стратегій лікування.

Крім того, у ЦСМ пріоритетна увага приділяється навчанню та розширенню можливостей пацієнтів. Алергологи тісно співпрацюють з людьми, щоб переконатися, що вони мають повне уявлення про їхню алергію, тригери та варіанти лікування. Вони дають рекомендації щодо стратегій запобігання алергенам, навчають пацієнтів правильному використанню ліків та пропонують рекомендації щодо способу життя, щоб допомогти людям ефективно справлятися з алергією. Надаючи пацієнтам знання та ресурси, алергологи дозволяють їм відігравати активну роль у власному одужанні та приймати обґрунтовані рішення щодо свого здоров'я.

За експертною оцінкою ВООЗ, зараз алергією страждає близько 30% населення планети. До 2025 року кількість людей, схильних до алергічних реакцій, може зрости до 50% популяції. Переважно це жителі високорозвинених країн (особливо населення великих міст, мегаполісів). Кожна третя людина у світі знайома з такою проблемою як алергічний риніт, а у кожного десятого діагностовано бронхіальну астму.

Захворювання, які лікує алерголог

Консультація алерголога необхідна за наявності або підозри на такі патологічні стани:

І це далеко не всі патології, при яких потрібна консультація алерголога. 

Алергію можуть викликати продукти харчування, пил, шерсть тварин, лікарські засоби, пилок рослин, косметика, побутова хімія, різні токсичні речовини, укуси комах, спори грибків та плісняви.

Послуги алерголога

Алерголог у Білій Церкві в Клініці ЦСМ надає такі послуги:

Також у лікування в алерголога входить моніторинг ефективності призначеної терапії та корекція призначень (при необхідності).

Симптоми, за яких потрібно звернутися до алерголога

Клінічна картина алергії залежить від алергену, що спричинив реакцію.

Серед симптомів може бути:

Діагностика алергії у Клініці ЦСМ

Первинний прийом може складатися з опитування та огляду алергологом пацієнта. А також вивчення лікарем медичної документації, призначення додаткових обстежень для уточнення діагнозу. При інтенсивних проявах алергії може бути призначено тимчасову схему лікування.

Серед можливих діагностичних призначень:

Без клінічної алергопроби, яка виявляє алерген (подразник, що запускає реакцію), ефективне лікування алергії неможливе. Саме тому самостійне усунення симптомів найчастіше не має позитивного результату. А іноді й ускладнює стан.

Лікар-алерголог може призначити консультації у суміжних спеціалістів.

На повторному прийомі (після отримання результатів обстежень) лікар ставить остаточний діагноз і складає схему лікування.

Правильне лікування алергії складається не тільки з усунення симптомів гострої алергічної реакції, але й запобігання / полегшення реакцій при контакті з алергеном, які можливі в майбутньому.

Питання-Відповідь

Як підготуватися до прийому алерголога?

Перед консультацією в алерголога потрібно за кілька днів до візиту припинити приймати антигістамінні (протиалергічні) препарати. Вони впливають на клінічну картину і можуть утруднити діагностику. Також потрібно підготувати всю медичну документацію. Особливо, якщо у вас вже є результати алергопроб, ЗАС, ЗАК тощо.

У чому різниця між алергологом та дерматологом?

Лікар-алерголог, як і дерматолог, може лікувати шкірні проблеми. Але предмет діагностики алергології відрізняється. Шкірні прояви алергії — результат реакції імунітету на вплив алергену. Завдання алерголога знайти причину (тобто виявити подразник) та усунути пусковий механізм. Дерматолог теж може лікувати шкірну алергію, але він усуватиме наслідки алергії (симптом), а не працюватиме з її причиною.

Чи можна не лікувати алергію?

Відсутність лікування при алергії може призвести до її прогресування та формування ускладнень. А в деяких випадках загрожує і летальним кінцем.

Чи можна позбавитися алергії назавжди?

Вилікувати алергію назавжди неможливо. Але здебільшого можна знизити ризик її загострень та досягти тривалого періоду ремісії.

Яка найнебезпечніша алергія?

Найнебезпечніша алергічна реакція — анафілактичний шок. Він формується блискавично: протягом кількох хвилин, дуже рідко — кількох годин. Зазвичай, такий шок викликають лікарські препарати. Також велику небезпеку несе ангіоневротичний набряк (набряк Квінке). При набряку гортані людина за лічені хвилини може померти від перекриття дихальних шляхів, що призводить до гострої дихальної недостатності та асфіксії. Обидва стани вимагають швидкої першої допомоги.

Що заборонено при алергії?

Будь-які обмеження залежать від подразника, що веде до реакції.

Переваги діагностики та лікування алергії у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша багатопрофільна приватна лікарня повного циклу у Київській області.
  2. Лікарі із великим клінічним досвідом.
  3. При призначенні лікування обов'язково враховуються індивідуальні особливості організму пацієнта, його стан.
  4. Комфортні умови лікарського прийому та діагностики.
  5. Власна клінічна лабораторія.
  6. Наявність готелю на базі медичного центру: приїжджаючи до нас з іншого міста, можна не переживати, що комендантська година застане в дорозі.
  7. Виправдана вартість медичних послуг.

Шукаєте алерголога? Бажаєте отримати змістовну консультацію? Алергологія у Білій Церкві в Клініці ЦСМ пропонує послуги досвідченого фахівця, який проведе точну діагностику та призначить лікування пацієнтам віком від 18 років. Сказати «ні» самолікуванню та записатися на консультацію до алерголога можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. Довірте здоров'я та якість життя професіоналам — зверніться до нас.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • M1B. Алергопроба

  • 415. Консультація лікаря алерголога дорослого (повторна)

  • 416. Алерген специфічна імуно терапія АСІТ (30 хв)

Вiдгуки

Мирослава 22.03.2023

5.0
5.0

Алерголог

Зверталася до алерголога з сезонною алергією, бо тільки весна настає у мене одразу закладає ніс, сльози течуть, просто жах... Прийом пройшов вдало, отримала від лікаря всі необхідні мені рекомендації. Завдяки цим порадам, прояви моєї алергії знизились в рази і далі сподіваюсь буде тільки краще! Це тільки зайвий раз доводить, що потрібно не самолікуванням займатися, а одразу звертатися до спеціалістів...

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті