icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Дитячий остеопат

Дитячий остеопат надає допомогу при різноманітних соматичних дисфункціях. Спеціаліст працює не з окремими симптомами, а суцільно з організмом дитини на всіх рівнях, впливаючи на пошкоджені тканини через шкірний покрив.

Дитячий остеопат

Дитячий остеопат у Білій Церкві

Дитяча остеопатія — це напрямок немедикаментозної клінічної медицини, який передбачає надання допомоги дітям та підліткам, в історії хвороби яких є різноманітні соматичні дисфункції. Клініка ЦСМ у Білій Церкві надає повний цикл медичних послуг. Тут ви зможете не тільки отримати консультацію дитячого остеопату, але й пройти додаткову діагностику (у разі її необхідності для встановлення/уточнення діагнозу), а також отримати необхідну терапію.

Дитячий остеопат впливає руками на пошкоджені тканини через шкірний покрив, працюючи не з окремими симптомами, а повністю з організмом маленького пацієнта на всіх рівнях: кістковому, м'язовому, рідинному та психологічному. Основна ідея дитячої остеопатії — запустити шляхом відновлення первинної анатомічної структури внутрішні процеси в організмі, які допоможуть дитині вилікуватись та зміцнити здоров’я.

У нашій клініці остеопатичні сеанси для дитини відбуваються максимально м'яко, безболісно, ​​фізіологічно, у комфортних умовах. Такий підхід до лікування не викликає у дітей страх перед наступними процедурами.

Що лікують остеопати у дітей

Консультація дитячого остеопату в Білій Церкві може знадобитися, якщо дитина має такі медичні проблеми:

Також лікарі-остеопати клініки проводять остеопатичний лімфодренаж.

Найбільш ефективним є лікування у дитячого остеопату при таких станах, як: затримка психомоторного та мовного розвитку (заїкання, дизартрія, алалія), СДУГ, труднощі в навчанні, істерики, гіперзбудливість.

Послуги дитячого остеопату

Дитяча остеопатія у Білій Церкві в Клініці ЦСМ включає наступний перелік послуг:

До остеопатичного лікування дітей не входять медикаментозна терапія, медичні інвазивні техніки та прилади. Основний інструмент дитячого остеопату — його руки, якими він впливає на поверхню тіла дитини.

Симптоми звернення до дитячого остеопату

Записатися на прийом до дитячого остеопату варто, якщо є такі проблеми, як:

Остеопатія вигідно відрізняється від інших методик не тільки щадним впливом на організм, але й тим, що не займається лікуванням очевидних симптомів, а завжди шукає причину виникнення проблеми.

Діагностика у дитячій остеопатії у Клініці ЦСМ

На огляді дитячого остеопату дитину зазвичай потрібно роздягнути або до білизни, або вона залишається в шортах і футболці. Фахівець проводить загальний огляд (тести руками, які виявляють щільність, жорсткість, обмеження рухливості тих чи інших органів, тканин та суглобів), призначає лікування.

Можливе призначення додаткових діагностичних методів (це як інструментальні, так і лабораторні методи дослідження дитячого здоров'я) та консультацій у вузьких спеціалістів для уточнення діагнозу.

Питання-Відповідь

Скільки сеансів остеопатії потрібно дитині?

Інтенсивність та тривалість будь-якого немедикаментозного лікування залежить від тяжкості проблеми, з якою звертаються на прийом до дитячого лікаря-остеопату, та визначається індивідуально. Перед призначенням лікування спеціаліст проводить опитування, оцінює ступінь порушення, дає рекомендації щодо схеми курсу та його тривалості. Для дітей до 1 року курс зазвичай становить 1-2 сеанси, для старших малюків (від 1 року) — не менше 2-3 сеансів.

Що не можна робити дитині після сеансу дитячого остеопату?

Після остеопатичного сеансу дитині слід уникати: стресових ситуацій, сильних емоцій (навіть позитивних), фізичних навантажень. Категорично заборонено доповнювати остеопатичні методи масажем.

Як остеопат впливає мовлення дитини?

Завдяки лікуванню у остеопата можна швидко та ефективно впоратися із затримкою мовного розвитку. Остеопатична терапія позитивно впливає на відновлення роботи черепно-мозкових нервів.

Що може хворіти у дитини після сеансу остеопатії?

Іноді після перших сеансів дитина може скаржитися на головний біль, запаморочення, сонливість, хворобливі відчуття в зоні впливу, сильну втому тощо. Такі побічні реакції організму є наслідками адаптації. Адаптація — досвід, який переживає трохи більше 20 % маленьких пацієнтів після першого остеопатичного сеансу.

Чи не шкідливе немовлятам остеопатичне лікування?

Для лікування остеопатією у дітей немає вікових меж. Методи, що застосовуються на прийомах дитячим остеопатом, навпаки здатні позитивно вплинути на організм малюка, допомогти швидко впоратися із захворюваннями та різними станами. Основне завдання дитячої остеопатії під час взаємодії зі здоров’ям немовлят — це здоров'я тіла: підтримання рівноваги кісток, суглобів та м'язів у поєднанні з правильною роботою органів.

Переваги лікування у клініці

 1. ЦСМ у Білій Церкві — клініка повного циклу.
 2. Досвідченість та високий рівень кваліфікації фахівців.
 3. Консультація дитячого остеопату проводиться у психологічно комфортних умовах для дитини.
 4. Дотримання високих вимог щодо конфіденційності медичної інформації.
 5. Демократичне співвідношення ціни та якості надання послуг.

Потрібен дитячий лікар-остеопат у Білій Церкві? У Клініці ЦСМ приймають провідні фахівці України у галузі остеопатичного лікування. Скористайтеся можливістю відновлення здоров'я для своєї дитини вже сьогодні, запишіться на прийом до дитячого остеопату в нашу клініку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • Консультація остеопата для дітей Дитячий

  1000 грн

 • Консультація остеопата для дітей Дитячий

  1000 грн

 • 32. Сеанс остеопатії для дітей Дитячий

Вiдгуки

Вікторія 06.03.2023

5.0
5.0

Дитячий остеопат

Мій син має СДУГ і наш лікар порадив нам пройти курс остеопатії, мовляв це дуже ефективно у таких випадках. І справді нам допомогло. Після сеансів у синочка підвищилася концентрація уваги, він став більш посидючим, навіть у школі справи краще пішли. Так що я хочу висловити подяку спеціалістам Клініки ЦСМ, ви справді дуже нам допомогли!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті