icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Дерматовенеролог в Білій Церкві

Доглядайте за своєю шкірою та здоров'ям разом з клінікою ЦСМ. Наша команда досвідчених дерматовенерологів забезпечить вам компетентну медичну допомогу та індивідуальний підхід. Використовуючи передові методи діагностики та лікування, ми допоможемо вам здобути здорову та привабливу шкіру. Запишіться на консультацію прямо зараз і забезпечте здоров'я вашої шкіри.

Дерматовенеролог

Дерматовенеролог у Білій Церкві

Дерматовенеролог – це фахівець у галузі дерматологічних та венеричних патологій, у тому числі спричинених інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). У клініці ЦСМ (Біла Церква) ви завжди можете скористатися послугами дерматовенерологів, які працюють за міжнародними стандартами.

Дерматовенеролог: шкірно-венерологічна допомога у ЦСМ у Білій Церкві

Дерматовенерологи володіють глибокими знаннями про структуру та функції шкіри, що дозволяє їм точно виявляти та оцінювати різні дерматологічні стани. Використовуючи свій досвід та діагностичні інструменти, такі як біопсія шкіри, тести на алергію та дерматоскопію, вони можуть діагностувати такі стани:

Дерматовенерологи спеціалізуються на виявленні та викоріненні венеричних хвороб на фоні ІПСШ, проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу про важливість безпечних сексуальних зв'язків та запобігання подальшій передачі інфекцій. Пацієнтам дерматовенеролога гарантовано повну конфіденційність.

Загальнопоширені ІПСШ сучасності:

Дерматовенерологи у клініці ЦСМ у Білій Церкві

Клініка ЦСМ пропонує комплексні послуги, починаючи від звичайних оглядів шкіри та дерматологічного лікування та закінчуючи діагностикою та лікуванням складних шкірних захворювань та ІПСШ. Після встановлення діагнозу складаються індивідуальні плани лікування. Варіанти можуть включати місцеві або системні ліки, зміну способу життя, хірургічні процедури, кріотерапію та лазерну терапію. Дерматовенерологи клініки ЦСМ завжди в курсі останніх досягнень у галузі дерматологічного лікування. Вони пропонують своїм пацієнтам найефективніші та інноваційні рішення.
Також лікарі-дерматовенерологи клініки розуміють вплив шкірних та венеричних захворювань на емоційний стан людини. Вони забезпечують співчутливий догляд та підтримку, звертаючись до проблем та психологічного впливу цих станів. Фахівці прагнуть створити безпечне та неупереджене середовище, в якому пацієнти почуваються комфортно, обговорюючи свої симптоми, страхи та питання.

Важливим аспектом є те, що лікарі клініки наголошують на важливості навчання пацієнтів та профілактики. Дерматовенерологи дають рекомендації щодо правильного догляду за шкірою, захисту від сонця та стратегій запобігання передачі венеричних захворювань. Надаючи пацієнтам знання та ресурси, дерматовенерологи дозволяють їм відігравати активну роль в управлінні своїм дерматологічним здоров'ям та мінімізації ризику майбутніх ускладнень. Також фахівці стежать за перебігом лікування, за необхідності коригують терапію та пропонують довгострокові стратегії для підтримки оптимального здоров'я шкіри та запобігання рецидивам. Проводяться регулярні перевірки виявлення будь-яких потенційних ризиків.

Сучасна дерматовенерологія - це наука, що поєднує галузь дерматології та венерології. За статистичними даними, різні захворювання шкіри та статеві інфекції вже багато років перебувають у числі найпоширеніших з урахуванням кількості пацієнтів. Саме тому відділення дерматовенерології у Білій Церкві в Клініці ЦСМ стрімко розвивається та пропонує найсучаснішу терапію.

Першопричинами збільшення кількості дерматовенерологічних патологій є різні фактори: спадкова схильність, поява алергічних та імунологічних факторів тощо. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть впоратися з багатьма патологіями шкіри та інфекціями статевої системи. Головне, не відкладайте візиту до лікаря.

Коли потрібна консультація дерматовенеролога?

Дерматовенеролог – це лікар, який діагностує, лікує та дає рекомендації щодо профілактики захворювань шкірних покривів, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом при незахищеному контакті.

Звернення до нього необхідне при появі підозр на дерматологічні хвороби або ІПСШ. Екстрена необхідність проведення огляду дерматовенеролога виникає після статевого зв'язку з малознайомим партнером без використання бар'єрної контрацепції. Це необхідно для попередження інфікування ІПСШ. Також обстеження у дерматовенеролога буває необхідним для оформлення санітарної книжки.

Симптоми

Звернення до дерматолога необхідне, коли ви помітили у себе появу ознак шкірних патологій. У списку характерних симптомів:

Прийом дерматовенеролога необхідний у разі появи таких симптомів, як:

Важливо пам’ятати про те, що збентеження, яке відчувають багато людей при венеричних захворюваннях або ІПСШ, не повинно ставати причиною відкладення візиту до лікаря. У разі звернення до дерматовенерологів із Клініки ЦСМ ви не будете відчувати незручність і швидко розпочнете своєчасне лікування, яке допоможе позбутися від патології впродовж короткого терміну та мінімізувати ризик розвитку ускладнень. Наші лікарі під час роботи з пацієнтами проявляють максимальну тактовність і з розумінням ставляться до будь-якої ситуації. Вся медична інформація є конфіденційною.

Захворювання

Відповідаючи на питання, що лікує дерматовенеролог, варто зазначити, що дерматовенерологія має відразу два піднапрями:

Дерматовенерологи Клініки ЦСМ займаються дослідженням і лікуванням таких дерматовенерологічних захворювань, як:

Методи діагностики в дерматовенерології

Під час первинного огляду фахівець уважно вивчає скарги й анамнез хворого, виконує огляд шкіри або статевих органів, ставить уточнюючі питання. З огляду на клінічний випадок для підтвердження попереднього діагнозу в дерматовенерології застосовуються такі методики, як:

У деяких випадках симптоми, пов’язані зі шкірними покривами, вказують на наявність патологій інших органів і систем. У такому разі лікування у дерматовенеролога доповнюється призначеннями, отриманими у ендокринолога, онколога, гінеколога, уролога, алерголога, хірурга, гастроентеролога, гематолога або іншого профільного спеціаліста (за показаннями).

Методи лікування в дерматовенерології

Тактика лікування дерматовенерологічних захворювань визначається особливостями клінічного випадку. Пацієнту може рекомендуватися курс медикаментозної терапії, лазеротерапії, фізіотерапії, виконання перев’язок, індивідуальний режим догляду за шкірою, дотримання спеціальної дієти. У разі необхідності для оцінювання якості лікування проводяться контрольні аналізи, результати яких допомагають дерматологу-венерологу вносити необхідні корективи в терапевтичний план або контролювати вилікуваність інфекційних захворювань.

Питання-Відповідь

Чи потрібно роздягатися на прийомі у дерматовенеролога?

Як правило, прийом у дерматовенеролога передбачає огляд усієї поверхні тіла та слизових оболонок. Тому, якщо ви прийшли зі скаргою на висип, який розташований на передпліччі, не варто дивуватися, якщо лікар попросить вас роздягнутися повністю або огляне шкіру голови та ротову порожнину. При дерматовенерологічному огляді фахівець повинен переконатися, що ваша скарга — це єдиний симптом патології, а для цього йому потрібно оцінити: однорідність кольору шкіри, висипання чи місця розчісування на інших ділянках тіла (або переконатися, що таких немає) тощо.

Як підготуватися до прийому дерматовенеролога?

Перед консультацією у лікаря-дерматовенеролога потрібно: підготувати список скарг, питань та препаратів, які приймаються на цей час або їх прийом був завершений у найближчі 2 тижні, зібрати всю наявну медичну документацію (якщо ви зверталися з цією проблемою до іншого лікаря і вже проходили якісь обстеження), за 1-2 дні до прийому потрібно відмовитися від використання будь-яких косметичних та зовнішніх лікарських засобів. Шкірний покрив має бути чистим.

Які аналізи слід здати, щоб зрозуміти від чого на обличчі прищі?

Щоб розпочати лікування акне, потрібно пройти лабораторну діагностику: загальний аналіз крові (краще з лейкоцитарною формулою), бактеріологічне дослідження, аналіз на рівень глюкози в крові, дослідження мікрофлори кишківника, алергологічну та гормональну панелі досліджень — рівень вільного тестостерону, фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) лютеїнізуючого гормону (ЛГ), дигідротестостерону тощо.

Який мазок бере дерматовенеролог?

Лікар-дерматовенеролог після огляду та опитування пацієнта може призначити такий спосіб діагностики, як метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або зішкріб слизової оболонки статевих органів. Ці аналізи можуть допомогти виявити віруси, бактерії та грибки, які свідчать про наявність певного захворювання (зокрема, що передається статевим шляхом).

Чи можна фарбувати обличчя, коли йдеш до дерматолога?

Ні, перед прийомом дерматолога (а краще за 1-2 дні до нього) потрібно припинити використання декоративної косметики. Оскільки наявність сторонніх засобів на шкірі може спотворити клінічну картину проблеми.

Наші переваги

У разі звернення до відділення дерматовенерології Клініки ЦСМ в Білій Церкві пацієнти можуть розраховувати на низку переваг:

  1. Високий рівень кваліфікації дерматовенерологів.
  2. Індивідуальний підхід до лікування.
  3. Застосування сучасних методик обстеження та терапії.
  4. Тактовність і уважність персоналу.
  5. Доступна вартість консультації дерматовенеролога.
  6. Конфіденційність медичної інформації.

Ви помітили у себе ознаки ураження шкіри або слизових? З’явилися симптоми венеричного захворювання, тому потрібен досвідчений дерматовенеролог у Білій Церкві? Звертайтеся в контакт-центр Клініки ЦСМ, щоби наші оператори допомогли записатися до дерматовенеролога в зручний для вас час. Також запис до лікаря ведеться за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • CA14B. Консультація лікаря дерматовенеролога (первинна)

  • CA15B. Консультація лікаря дерматовенеролога (повторна)

Вiдгуки

Darina 25.09.2022

5.0
5.0

Дерматовенеролог

Сейчас дерматологи в Белой Церкви на вес золота, а хорошие так вообще. Поэтому, когда узнала, что такой специалист есть в клинике ЦСМ,еще и женщина (мне не особо комфортно ходить к мужчинам врачам), очень обрадовалась!!! В итоге попала к Шедания Инне Евгеньевне - очень хороший доктор. Консультация прошла на высшем уровне. Я осталась полностью довольна приемом. Огромное спасибо врачу за рекомендации!

Гость из Харькова 01.08.2022

5.0
5.0

Дерматовенеролог

Консультацией остался доволен.

Дмитрова Людмила 13.07.2022

5.0
5.0

Дерматовенеролог

Всё прошло хорошо. Обслуживание качественное. Получила рекомендации, ничего лишнего не назначали ни в обследованиях, ни в лечение. Отдельное спасибо девочкам с рецепции, очень приятные!

Yarik P 18.05.2022

4.0
4.0

Дерматовенеролог

Я в гостях в Білій Церкві, дерматолог знадобився зненацька, тому що сталося загострення псоріазу на нервовах, та таке що я навіть спочатку не повірив врачу, що це саме псоріаз, у мене ніколи такого не було, щоб виразками якимось. Після 2-х тижнів лікування потрохи проблема почала стихати, вже менше почервоніння, вже немає сукровиці... Дякую! І клініка гарна. "4" скоріше за те, що якось погано продумана парковка, один невдало встав і не заїдеш, прийшлося паркуватися хтозна де...

Оксана Г 09.04.2022

5.0
5.0

Дерматовенеролог

Инна Евгеньевна - очень хороший врач. Очень приятная в общении. После обследования назначила лечение, которое помогло за пару недель.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті