icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Лазеротерапія високої інтенсивності

Лазеротерапія високої інтенсивності - це безпечна, безболісна, неінвазивна, передова технологія, яка дозволяє досягти швидкого терапевтичного ефекту в глибоких тканинах і структурах без термічного впливу.

Лазеротерапія високої інтенсивності у Білій Церкві

HILT-терапія (від англ. High Energy Laser Therapy), лазер високої інтенсивності, лазеротерапія високої інтенсивності — це безпечна, безболісна, неінвазивна, передова технологія, яка дозволяє досягти швидкого терапевтичного ефекту в глибоких тканинах і структурах без термічного впливу. (Ідеальне рішення для лікування патологічних процесів у кістково-м'язовій системі.) Позитивний результат досягається завдяки використанню імпульсів ультрависоких значень потужності: вихідна потужність лазера приблизно в 50 разів вища, ніж при традиційній низькоінтенсивній лазеротерапії. Цей вид лікування часто порівнюють із мікрохірургією, з невеликим застереженням: тут не потрібні розрізи, проколи та тривале відновлення, перший результат помітний вже після одного сеансу, а через 5-6 процедур він починає закріплюватися.

Багатопрофільна Клініка ЦСМ пропонує пройти курс лазеротерапії високої інтенсивності у Білій Церкві на апараті BTL-6000 High Intensity Laser 12W. Він має низку унікальних переваг для пацієнта. Серед них: глибоке проникнення в тканини з потужністю 12 Вт у постійному режимі, імпульсний режим для швидкого усунення болю, можливість точного визначення зони впливу та вибору довжини хвилі. (У нашому медичному центрі доступна лазеротерапія високої інтенсивності дітям.) Крім того, перед апаратним лікуванням ви зможете пройти експертну діагностику та отримати висновок київських лікарів. Наша клініка є найбільшою приватною лікарнею повного циклу Київської області та надає пацієнтам весь спектр послуг від діагностики до відновлення.

Показання до лазеротерапії високої інтенсивності

Лікування лазером високої інтенсивності показано при:

При яких захворюваннях призначається процедура

І це далеко не всі патологічні процеси, при яких може бути призначена високоінтенсивна лазеротерапія для дітей та дорослих.

Протипоказання до лазеротерапії високої інтенсивності

Лазеротерапія високої інтенсивності в Білій Церкві може бути категорично заборонена або відкладена на час (до стабілізації стану пацієнта) за рішенням спеціаліста нашої клініки при таких станах, як:

З граничною обережністю високоінтенсивна лазеротерапія проводиться пацієнтам із захворюваннями щитоподібної залози, легень та серця.  

Процедура не проводиться в області голови та серця, у місцях розташування татуювань та родимок, а також паралельно з медикаментозною терапією препаратами, які підвищують чутливість до світла, під час місячних.

Як підготуватися до лазеротерапії високої інтенсивності

Специфічна підготовка до високоінтенсивної лазеротерапії непотрібна.

Як проходить процедура

Сеанс лазеротерапії високої інтенсивності ділиться на кілька етапів:

Процедура абсолютно безболісна. 

Візуально може бути помітне невелике почервоніння внаслідок припливу крові та розширення судин. Воно швидко проходить, відразу після сеансу.

Лікарська практика свідчить, що в середньому при застосуванні лазера високої інтенсивності для отримання стійкого терапевтичного ефекту треба пройти курс з 6-10 процедур, іноді (наприклад, при лікуванні міжхребцевих гриж) — може знадобитися 10-15 сеансів. Частотність сеансів становить 2-3 рази на тиждень, але при гострих станах лікар може призначити щоденну схему, а також 4-6 повторних процедур, які необхідні для закріплення ефекту.

Тривалість сеансу — від 2 до 15 хвилин.

Який лікувальний ефект має високоінтенсивна лазеротерапія

Позитивні ефекти від лазера високої інтенсивності включають:

Питання-Відповідь

З якими фізіотерапевтичними процедурами можна поєднувати HILT-терапію?

У разі хронічного та гострого болю, який складно піддається лікуванню, відмінний результат дає синергія HILT та УХТ. Але за будь-якого поєднання різних видів апаратного лікування потрібно консультуватися з лікарем.

Яка кількість сеансів лазера високої інтенсивності потрібна для усунення хронічного болю у хребті?

Як правило, при хронічних болях у хребті для закріплення ефекту від процедури потрібно 10-15 сеансів, але больовий синдром вдасться зняти вже після 1-4 сеансів. Але тут ще потрібно врахувати, що ефективність терапії залежить від причин болю, якщо це протрузія або грижа, то, швидше за все, знадобиться комплексне лікування (апаратна резорбція).

Чи шкідливіший високоінтенсивний лазер низькоінтенсивного?

Лазеротерапія високої інтенсивності (при правильному застосуванні та коли її призначення виправдане) абсолютно безпечна і не викликає звикання.

Переваги лікування у клініці

 1. Клініка ЦСМ у Білій Церкві — найбільша приватна лікарня повного циклу у Київській області. Тут ви зможете пройти експертну діагностику, отримати висновок від київських фахівців з багатим клінічним досвідом та якісне лікування, повноцінно відновитися після тривалої та/або тяжкої хвороби.
 2. Використовується сучасний апарат BTL-6000 High Intensity Laser 12W: глибоке та миттєве проникнення лазера без пошкодження тканин.
 3. Швидкий та стійкий результат лікування: можливий позитивний результат після першої процедури.
 4. Експертна діагностика та постановка точного діагнозу перед лікуванням.
 5. Компетентні спеціалісти з багатим клінічним досвідом.
 6. Безпека процедури (зокрема інфекційна).
 7. Попередній запис на високоінтенсивну лазеротерапію.
 8. Доступна вартість медичних послуг.

Бажаєте записатися на високоінтенсивну лазеротерапію у Білій Церкві? Клініка ЦСМ може надати найякісніші послуги. З нами ви швидко позбавитеся болю та супутніх проблем. Ми гарантуємо найкращий з можливих результат лікування, комфорт та безпеку перебування на території медичного центру, високу якість надання медичних послуг. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям — ми не підведемо. Щоб записатись на консультацію, зв'яжіться з нашим контакт-центром за телефоном або через форму для зворотного зв'язку на сайті клініки.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • PC2B. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (апарат BTL - 6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PA2B. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (апарат BTL - 6000)*

  20 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті