icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Рак легенів

ЦСМ в Білій Церкві - ваш надійний союзник у боротьбі із раком легенів. Наші лікарі - професіонали, зосереджені на результаті, і вони використовують передові методи та технології для подолання цієї хвороби. У нашому центрі ви знайдете не лише медичну допомогу найвищого рівня, але й підтримку на шляху до одужання. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям, і ми разом подолаємо рак легенів.

Рак легких

Лікування та симптоми раку легенів: основні методи терапії та прояви захворювання

Сьогодні рак легенів – це один із найбільш розповсюджених видів онкозахворювань та одна з основних причин смерті від раку загалом. Хвороба зароджується зі злоякісного перетворення клітин, що лініюють дихальні шляхи.

Онкологія використовує багато способів і стратегій для боротьби з раком, онкологи постійно проводять дослідження та клінічні випробування для розроблення нових методів лікування та виявлення нових маркерів раку легень.

Види та стадії раку легенів

Аномалії можуть виникати з різних типів клітин, тому існує декілька видів раку легенів. Кожен з них має власні характеристики, прогнози та підходи до лікування. Основні типи:

Рак легень має кілька стадій залежно від того, наскільки далеко поширилася пухлина та чи відбулося поширення ракових клітин на інші органи, лімфатичні вузли. Існує 5 стадій: від нульової, коли ракові клітини знаходяться локально в області легенів, до IV, за якої рак уже поширився на віддалені органи та тканини (кістки, печінку, мозок).

Як проявляється рак легенів – головні симптоми захворювання

Симптоми можуть відрізнятися залежно від того, на якій стадії захворювання перебуває пацієнт. Основні ознаки раку легенів:

Навіть під час незначних фізичних навантажень людина постійно відчуває втому та слабкість.

Рак легенів – причини

Науковці встановили деякі чинники, які можуть збільшити ризик розвитку раку легенів. Основні причини:

Також у групі ризику люди, які мають певні недуги. Наприклад, хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) або пухлини в інших органах можуть збільшити імовірність виникнення раку легенів.

Чи лікується рак легенів?

Вибір методу лікування залежить від стадії захворювання, типу раку легенів, загального стану пацієнта. Лікарі зазвичай розробляють індивідуальний план лікування, що базується на цих даних. Комплексна терапія охоплює комбінацію різних методик, які мають на меті видалення чи знищення ракових клітин.

Результати одужання залежать від індивідуальних особливостей пацієнта. До методів лікування раку легенів належать:

За рішенням лікаря можуть застосовуватися й інші методи.

Як вилікувати рак легенів?

Важливо зазначити, що рання діагностика та вчасне втручання у клітинні процеси ракових пухлин – найважливіший крок на шляху до одужання. Своєчасність лікування може значно покращити прогноз для пацієнта з раком легенів. За появи будь-яких признаків раку легенів потрібно відразу звернутися до лікаря-онколога для діагностики та лікування.

Клініка ЦСМ у Білій Церкві – ваш надійний союзник у боротьбі з раком легенів. Наші лікарі – професіонали, зосереджені на результаті. Вони використовують передові методи та технології для подолання цієї хвороби. В нашому центрі ви знайдете не лише медичну допомогу найвищого рівня, але й підтримку на шляху до одужання. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям, і ми разом подолаємо рак легенів!

Які основні методи діагностики раку використовуються в вашому центрі?

У нашому центрі використовуються сучасні методи діагностики, такі як комп'ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія (МРТ), біопсія та лабораторні тести для точного визначення типу і стадії раку.

Які можливості лікування раку доступні в вашому медичному закладі?

Наш центр пропонує індивідуально підібрані терапії, такі як хірургічне втручання, хіміотерапія, променева терапія та імунотерапія, з метою максимально ефективного лікування.

Як довго триває процес лікування раку в вашому центрі?

Тривалість лікування залежить від типу раку, стадії хвороби та індивідуальних характеристик пацієнта. Наші лікарі розроблять для вас план лікування з подальшим визначенням термінів.

Як пацієнти отримують підтримку психологічної і соціальної адаптації під час лікування?

Наша команда включає психологів і соціальних працівників, які працюють із пацієнтами та їх сім'ями, надаючи підтримку та допомогу у вирішенні психологічних та соціальних питань.

Як здійснюється моніторинг і післялікувальний догляд за пацієнтами після завершення лікування?

Ми надаємо систематичний медичний контроль і підтримку після лікування для вчасного виявлення можливих рецидивів та забезпечення оптимального стану здоров'я наших пацієнтів.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті