icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (050) 305-20-27 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 09:00 - 18:00

Дитячий ортопед

Вивчення, діагностика, лікування та профілактика патологій опорно-рухового апарату дітей різного віку. Проведення повного курсу відновлювальних процедур і якісної спортивної реабілітації. Досвідчені реабілітологи, фізіотерапевти та рефлексотерапевти.

Дитяча ортопедія у Білій Церкві

Вам необхідний плановий огляд дитячого ортопеда, для того щоби переконатися, що опорно-рухова система дитини розвивається правильно? Або ваш непосида знову отримав травму? Дитяча ортопедія у Білій Церкві добре розвинена, й отримати вичерпну консультацію або призначення лікування можна у Клініці ЦСМ.

Дитяча ортопедія — це розділ медицини, який займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою патологій опорно-рухового апарату дітей різного віку. Необхідність звернення до дитячого ортопеда-травматолога може виникати з моменту народження малюка, і спостереження у цього фахівця необхідне не тільки для лікування виниклих травм і захворювань, але й для регулярного проведення профілактичних оглядів.

З якими симптомами звертаються до дитячого ортопеда?

Діти дуже рухливі, і ризик появи травм у цьому віці набагато вищий, ніж у дорослих. Вони можуть виникати як під час активних ігор, так і в побуті, школі або просто на вулиці.

До особливої категорію пацієнтів у відділенні дитячої травматології можна виокремити дітей, які займаються спортом. Активні тренування та змагання нерідко закінчуються різними за ступенем тяжкості травмами. Для майбутнього спортсмена важливо не тільки пройти повний курс лікування у дитячого лікаря-ортопеда, але обов’язкову спортивну реабілітацію, оскільки від якості відновлення залежить і спортивне майбутнє, і звичайне життя дитини.

Дитяча ортопедія займається наданням допомоги не лише при травмах, а й у разі розвитку різних захворювань опорно-рухового апарату. Їхнє виявлення та лікування проводиться з урахуванням віку маленького пацієнта, оскільки в процесі зростання кістки, зв’язки та сухожилля дитини теж змінюються, і лікар повинен враховувати всі особливості їхньої будови.

Консультація дитячого ортопеда знадобиться у разі появи таких симптомів:

Профілактичні огляди

У профілактичних цілях прийом дитячого ортопеда протягом першого року життя малюка повинен проводитися п’ять разів: у пологовому будинку після народження, в 1, 3, 6 і 12 місяців. Деякі ортопедичні захворювання у дітей можуть виявлятися й піддаватися корекції тільки в певному віці. Батьки повинні пам’ятати про це та не відмовлятися від своєчасного відвідування дитячого ортопеда.

Дитячі ортопедичні захворювання

Дитяча ортопедія та травматологія займається виявленням та лікуванням патологій, які можуть виникати з моменту народження дитини та до її повноліття. Під час консультації дитячого ортопеда можуть виявлятися такі травми та захворювання:

На прийом до дитячого ортопеда, який працює в Клініці ЦСМ, можуть записуватися діти будь-якого віку. Досвідчений фахівець готовий надавати допомогу при різних захворюваннях опорно-рухового апарату у дітей, побутових і спортивних травмах. У разі необхідності в центрі може проводитися повний цикл спортивної реабілітації або відновлення після будь-яких травм і хірургічних операцій.

Діагностика ортопедичних захворювань у дітей

Тактика обстеження дитини залежить від її віку та скарг. Дитячий ортопед проводить обов’язковий огляд стану опорно-рухової системи, виконує пальпацію м’язів, кісток і суглобів, у разі необхідності призначає додаткові методи обстеження.

Для діагностики ортопедичних захворювань можуть застосовуватися різні методики:

У разі необхідності лікар може направити пацієнта на консультацію іншого профільного спеціаліста: ендокринолога, невролога, реабілітолога, фізіотерапевта тощо.

Всебічна діагностика допомагає ставити точний діагноз і складати ефективний план лікування виявленої патології.

Методи лікування ортопедичних захворювань у дітей

Лікування ортопедичних захворювань проводиться за допомогою консервативних або хірургічних методів.

Консервативна терапія може охоплювати такі методики:

У Клініці ЦСМ створені максимально комфортні умови для проведення всіх процедур. Лікарі та медичний персонал вміють працювати з дітьми будь-якого віку, виявляють максимум турботи й уваги. Завдяки старанням фахівців багато процедур проводяться без сліз та емоційних потрясінь.

В процесі роботи з дітьми та батьками лікар обов’язково проводить бесіди про методи профілактики ортопедичних захворювань і травм.

Дитяча спортивна ортопедія

Дитячий спорт — це не лише досягнення та перемоги. Під час тренувань і змагань нерідко відбуваються травми різного ступеня складності та тяжкості. Після їхнього лікування, яке іноді буває тривалим, для відновлення рухливості суглобів і м’язів необхідне проведення курсу реабілітації.

У Клініці ЦСМ створені всі умови для проведення якісної спортивної реабілітації. У центрі можуть проводитися різні фізіопроцедури й унікальні методики, працюють досвідчені реабілітологи, фізіотерапевти та рефлексотерапевти. Для надання психологічної підтримки роботу з дитиною може проводити досвідчений психолог.

Наші переваги

  1. Індивідуальний підхід.
  2. Висока кваліфікація дитячого ортопеда та інших вузьких фахівців.
  3. Високоточна діагностика за допомогою сучасного обладнання експертного класу.
  4. Застосування широкого спектру методик для лікування.
  5. Можливість проведення повного курсу відновлювальних процедур і спортивної реабілітації.
  6. Комфортні умови.
  7. Доступна вартість консультацій дитячого ортопеда.

Лікарі

Хочете записатися на прийом до досвідченого дитячого ортопеда в Білій Церкві? Звертайтеся до Клініки ЦСМ — і консультація буде проведена в найближчі терміни і в зручний для вас час. Записатися до дитячого ортопеда на прийом можна, зателефонувавши за вказаними телефонами в контакт-центр або заповнивши форму для онлайн-запису чи замовлення зворотнього дзвінка на нашому сайті.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті