icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Дитячий ортопед

Вивчення, діагностика, лікування та профілактика патологій опорно-рухового апарату дітей різного віку. Проведення повного курсу відновлювальних процедур і якісної спортивної реабілітації. Досвідчені реабілітологи, фізіотерапевти та рефлексотерапевти.

Дитячий ортопед

Дитячий ортопед у Білій Церкві

Вам необхідний плановий огляд дитячого ортопеда, для того щоби переконатися, що опорно-рухова система дитини розвивається правильно? Або ваш непосида знову отримав травму? Дитяча ортопедія у Білій Церкві добре розвинена, й отримати вичерпну консультацію або призначення лікування можна у Клініці ЦСМ.

Дитяча ортопедія — це розділ медицини, який займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою патологій опорно-рухового апарату дітей різного віку. Необхідність звернення до дитячого ортопеда-травматолога може виникати з моменту народження малюка, і спостереження у цього фахівця необхідне не тільки для лікування виниклих травм і захворювань, але й для регулярного проведення профілактичних оглядів.

З якими симптомами звертаються до дитячого ортопеда?

Діти дуже рухливі, і ризик появи травм у цьому віці набагато вищий, ніж у дорослих. Вони можуть виникати як під час активних ігор, так і в побуті, школі або просто на вулиці.

До особливої категорію пацієнтів у відділенні дитячої травматології можна виокремити дітей, які займаються спортом. Активні тренування та змагання нерідко закінчуються різними за ступенем тяжкості травмами. Для майбутнього спортсмена важливо не тільки пройти повний курс лікування у дитячого лікаря-ортопеда, але обов’язкову спортивну реабілітацію, оскільки від якості відновлення залежить і спортивне майбутнє, і звичайне життя дитини.

Дитяча ортопедія займається наданням допомоги не лише при травмах, а й у разі розвитку різних захворювань опорно-рухового апарату. Їхнє виявлення та лікування проводиться з урахуванням віку маленького пацієнта, оскільки в процесі зростання кістки, зв’язки та сухожилля дитини теж змінюються, і лікар повинен враховувати всі особливості їхньої будови.

Консультація дитячого ортопеда знадобиться у разі появи таких симптомів:

Профілактичні огляди

У профілактичних цілях прийом дитячого ортопеда протягом першого року життя малюка повинен проводитися п’ять разів: у пологовому будинку після народження, в 1, 3, 6 і 12 місяців. Деякі ортопедичні захворювання у дітей можуть виявлятися й піддаватися корекції тільки в певному віці. Батьки повинні пам’ятати про це та не відмовлятися від своєчасного відвідування дитячого ортопеда.

Дитячі ортопедичні захворювання

Дитяча ортопедія та травматологія займається виявленням та лікуванням патологій, які можуть виникати з моменту народження дитини та до її повноліття. Під час консультації дитячого ортопеда можуть виявлятися такі травми та захворювання:

На прийом до дитячого ортопеда, який працює в Клініці ЦСМ, можуть записуватися діти будь-якого віку. Досвідчений фахівець готовий надавати допомогу при різних захворюваннях опорно-рухового апарату у дітей, побутових і спортивних травмах. У разі необхідності в центрі може проводитися повний цикл спортивної реабілітації або відновлення після будь-яких травм і хірургічних операцій.

Діагностика ортопедичних захворювань у дітей

Тактика обстеження дитини залежить від її віку та скарг. Дитячий ортопед проводить обов’язковий огляд стану опорно-рухової системи, виконує пальпацію м’язів, кісток і суглобів, у разі необхідності призначає додаткові методи обстеження.

Для діагностики ортопедичних захворювань можуть застосовуватися різні методики:

У разі необхідності лікар може направити пацієнта на консультацію іншого профільного спеціаліста: ендокринолога, невролога, реабілітолога, фізіотерапевта тощо.

Всебічна діагностика допомагає ставити точний діагноз і складати ефективний план лікування виявленої патології.

Методи лікування ортопедичних захворювань у дітей

Лікування ортопедичних захворювань проводиться за допомогою консервативних або хірургічних методів.

Консервативна терапія може охоплювати такі методики:

У Клініці ЦСМ створені максимально комфортні умови для проведення всіх процедур. Лікарі та медичний персонал вміють працювати з дітьми будь-якого віку, виявляють максимум турботи й уваги. Завдяки старанням фахівців багато процедур проводяться без сліз та емоційних потрясінь.

В процесі роботи з дітьми та батьками лікар обов’язково проводить бесіди про методи профілактики ортопедичних захворювань і травм.

Дитяча спортивна ортопедія

Дитячий спорт — це не лише досягнення та перемоги. Під час тренувань і змагань нерідко відбуваються травми різного ступеня складності та тяжкості. Після їхнього лікування, яке іноді буває тривалим, для відновлення рухливості суглобів і м’язів необхідне проведення курсу реабілітації.

У Клініці ЦСМ створені всі умови для проведення якісної спортивної реабілітації. У центрі можуть проводитися різні фізіопроцедури й унікальні методики, працюють досвідчені реабілітологи, фізіотерапевти та рефлексотерапевти. Для надання психологічної підтримки роботу з дитиною може проводити досвідчений психолог.

Питання-Відповідь

На які ортопедичні захворювання найчастіше хворіють діти?

Серед найчастіших патологій дітей, з якими може знадобитися звернутися до лікаря-ортопеда, такі проблеми, як: дисплазія тазостегнових суглобів, деформації кінцівок, грудної клітки та/або хребта (найчастіше лівосторонній або правосторонній сколіоз), кривошия, вроджена клишоногість, рахіт, плоскостопість, екзостоз, остеохондропатії, плоско-вальгусні стопи тощо.

Що перевіряє дитячий ортопед під час планового огляду?

На плановому огляді дитячий лікар-ортопед візуально оцінює відповідність статури дитини віковим нормам, форму черепа та положення голови, симетричність та положення ніг та рук у спокої, обсяг рухів у суглобах тощо, проводить опитування дитини (якщо дозволяє її вік) та дорослого, який її супроводжує. При підозрі на наявність уродженої чи набутої патології кінцівок та/або хребта проводиться інструментальна діагностика.

Які чинники негативно впливають на опорно-рухову систему дітей?

На здоров'я та формування опорно-рухового апарату у дітей, крім вроджених (зокрема хромосомних) факторів, негативно впливають:
 • рухова активність та фізичні навантаження;
 • збалансованість харчування (якщо добова калорійність – 100 %, то норма для дітей: білки – 14 %, жири – 30 %, вуглеводи – 56 %);
 • гігієнічні умови опорно-рухового апарату (взуття за розміром, меблі за зростом, поза під час сну тощо);
 • травматизації (зокрема родові).

Як проявляється хвороба Бехтерєва у дітей?

Перші симптоми хвороби Бехтерєва (анкілозуючого спондилоартриту) у дітей — підвищена температура тіла, больовий синдром та обмеження рухливості у хребетному стовпі. Також у дитячому віці у клінічну картину патологічного процесу можуть залучатися суглоби колін і стоп.

Наші переваги

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Висока кваліфікація дитячого ортопеда та інших вузьких фахівців.
 3. Високоточна діагностика за допомогою сучасного обладнання експертного класу.
 4. Застосування широкого спектру методик для лікування.
 5. Можливість проведення повного курсу відновлювальних процедур і спортивної реабілітації.
 6. Комфортні умови.
 7. Доступна вартість консультацій дитячого ортопеда.

Лікарі

Хочете записатися на прийом до досвідченого дитячого ортопеда в Білій Церкві? Звертайтеся до Клініки ЦСМ — і консультація буде проведена в найближчі терміни і в зручний для вас час. Записатися до дитячого ортопеда на прийом можна, зателефонувавши за вказаними телефонами в контакт-центр або заповнивши форму для онлайн-запису чи замовлення зворотнього дзвінка на нашому сайті.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Тетяна 17.08.2022

5.0
5.0

Дитячий ортопед

У малечі була підозра на дисплазію кульшового суглоба, звернулися до клініки ЦСМ за порадою друзів, які лікують дитину в їх в філії в Києві... Велике дякую Андрію Валерійовичу Якубовичу за чуйність та приділену увагу. Призначив УЗД суглоба, домовився, щоб його відразу ж й провели, дуже уважно вивчив результати та розвіяв всі наші побоювання... З організацією процесів у клініці дуже все гарно, за записом так за записом, зайшли строго в свій час, навіть раніше на 5 хвилин, бо приїхали, а лікар вже був на місці та вільний.

Ольга Мирошник 25.07.2022

5.0
5.0

Детский ортопед

19.07.2022 был не первый наш визит в клинику ЦСМ на Гагарина 37 А. Правда до этого не обращались еще к детскому ортопеду, а тут дочка ногу подвернула так, что она распухла, не могла наступить. ЦСМ как раз рядом была... Отдельная благодарность, что оказали ургентную помощь без записи. Врач очень хороший, добрый, внимательный, успокоил и меня и ребенка. Оказалось пришли не зря, серьезный ушиб. Доктор расписал дальнейшие действия. Через 2-3 дня отек начал сходить. Я осталась очень довольна оказанными услугами. Если потребуется, буду обращаться еще.

Вікторія 04.06.2022

5.0
5.0

Дитячий ортопед

Нам сподобалося. Дякуємо Вячеславу Володимировичу за професійну допомогу та емпатію. Швидко знайшов спільну мову з малим.

Назар Т 13.05.2022

5.0
5.0

Дитячий ортопед

Все пройшло супер! Гарні дитячі ортопеди в Білій Церкві на вагу золота, а в Київ зараз не дуже хочеться їхати. А тут клініка з сучасним обладнанням, в зручному місці. Записалися - прийшли, щоправда в кабінет потрапили не у свій час, був хлопчик, якому треба було більше уваги... Но це таке, сам працюю в такій сфері, що знаю: разрахунковий час не завжди сходиться з реальним, а тут так взагалі, краще хтось зачекає, ніж недогледіти

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті