icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Нефролог

Сторінка "Нефролог - клініка ЦСМ у Білій Церкві" пропонує висококваліфіковані медичні послуги з діагностики та лікування захворювань нирок. Наші досвідчені нефрологи використовують сучасні методи та обладнання для точного визначення проблем та розробки ефективного плану лікування. Ми прагнемо забезпечити пацієнтам зручний та привітний сервіс, допомагаючи покращити їхнє здоров'я та якість життя. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям та отримайте компетентну та людяну допомогу у галузі нефрології.

Нефролог в Белой Церкви

Нефролог у Білій Церкві

Захворювання нирок є досить поширеними. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі від них страждають понад 850 мільйонів людей. Роль нефрології – галузі медицини, що вивчає захворювання нирок та методи їх лікування, – є надзвичайно важливою в сучасному суспільстві.

Нирки – парний орган організму, один із найважливіших, що підтримує загальне здоров’я та самопочуття людини. Нирки відповідають за:

Нефролог – лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нирок.

Причини виникнення захворювань нирок і головні ознаки

До найбільш поширених причин і чинників належать:

Симптоми:

За будь-яких симптомів/проблем із нирками важливо терміново отримати консультацію нефролога та пройти обстеження. Несвоєчасність звернення може призвести до серйозних проблем: хронічної ниркової недостатності, серцево-судинних захворювань, остеопорозу, хронічної втоми тощо.

Що лікує нефролог?

До зони відповідальності лікаря-нефролога належать такі хвороби й аномалії:

Методи діагностики захворювань:

Лікування захворювань нирок залежить від конкретного захворювання. До основних методів лікування належать: медикаментозне лікування, хірургічне втручання, пересадка нирок.

Здорові нирки – запорука гармонії тіла та довголіття. Професійна допомога нефролога в Білій Церкві

Якщо ви відчуваєте дискомфорт або маєте сумніви щодо належного функціонування нирок, якщо є сімейний анамнез захворювань, важливо своєчасно пройти обстеження в нефролога, що лікує ниркові хвороби/аномалії. Це допоможе діагностувати захворювання на ранній стадії та ефективно вилікувати його з найкращими результатами.

Клініка ЦСМ у Білій Церкві пропонує медичні послуги з діагностики та лікування захворювань нирок. Наші досвідчені нефрологи використовують сучасні методи та обладнання для точного визначення проблем і розроблення ефективного плану лікування. Ми прагнемо забезпечити пацієнтам зручний і привітний сервіс, допомагаючи покращити їхнє здоров'я та якість життя. Довірте своє здоров'я нашим фахівцям та отримайте компетентну допомогу в галузі нефрології!

Питання-Відповідь

Які симптоми можуть свідчити про проблеми з нирками?

Серед основних симптомів можуть бути набряки, високий тиск, зміни у кольорі сечі та неприємний запах, біль у спині чи боку.

Які фактори ризику сприяють захворюванням нирок?

Фактори включають цукровий діабет, високий кров'яний тиск, спадковість, вживання надмірної кількості солі та недостатній прийом рідини.

Чи можна попередити захворювання нирок із заходами самостійної профілактики?

Так, регулярне вживання рідини, здорове харчування, контроль над цукровим діабетом та кров'яним тиском можуть допомогти у попередженні проблем з нирками.

Які види досліджень використовуються для діагностики захворювань нирок?

До основних методів відносять кров'яні та сечові тести, ультразвукове дослідження, комп'ютерну томографію та біопсію нирок.

Як проходить консультація з нефрологом та скільки часу вона зазвичай займає?

Консультація включає анамнез, фізичний огляд та обговорення результатів аналізів. Час консультації може коливатися, але, як правило, займає близько 30-60 хвилин.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті