icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Кардіограма

Кардіограма (ЕКГ) є тестом, який вимірює електричну активність серцебиття. Неінвазивне безболісне дослідження центрального органу кровообігу, що дозволяє оцінити функціональний стан серцевого м'яза, вчасно виявити патології та вади серця. Безпека та відсутність протипоказань. Розшифровка результатів висококваліфікованими фахівцями Києва та Інституту Серця. Понад 200 фахівців найвищої кваліфікації забезпечують роботу Клініки ЦСМ та відповідають за здоров'я наших пацієнтів.

Кардіограма

Кардіограма у Білій Церкві

Електрокардіографія — один із найбезпечніших видів досліджень, який дозволено проводити навіть новонародженим. З його допомогою можна отримати точну інформацію про стан серця. Кардіограму у Білій Церкві можна зробити в Клініці ЦСМ. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом. Клініка ЦСМ — це клініка повного циклу, ми пропонуємо рішення від діагностики до лікування та відновлення.

ЕКГ — це неінвазивне безболісне дослідження центрального органу кровообігу. Воно дає змогу оцінити функціональний стан серцевого м’яза. Кардіограф (апарат для запису кардіограми) реєструє електричні імпульси, що виникають у серці, за якими можна визначити наявність захворювання. Виконувати дослідження може практично будь-який лікар, зокрема терапевт чи лікар швидкої допомоги. У нашій клініці розшифровку ЕКГ робить досвідчений кардіолог із великим досвідом практичної діяльності.

Показання до ЕКГ

Електрокардіографію призначають пацієнтам із кардіостимулятором, людям із наявністю аномалій будови серця та хворим на цукровий діабет. Дослідження проводять у профілактичних цілях для первинної діагностики серцевих патологій. Його роблять пацієнтам із виявленими захворюваннями серця для контролю терапії. Завдяки абсолютній безпеці методу протипоказань до проходження ЕКГ немає.

Симптоми, при яких необхідно зробити кардіограму серця:

Захворювання, які можна виявити на ЕКГ:

Медицині відомі понад 500 патологій серця, не всі з них можна діагностувати лише за допомогою ЕКГ. Саме тому у разі появи перших симптомів необхідно звернутися до досвідченого кардіолога, який проведе дослідження та призначить додаткові аналізи.

Для виявлення серцево-судинних патологій лікар призначає специфічні лабораторні аналізи на:

У разі потреби лікар може виписати направлення до вузьких фахівців:

Підготовка до ЕКГ

Перед проведенням дослідження пацієнт повинен повідомити спеціаліста про лікарські препарати, які він приймає на даний момент. Переважно це стосується препаратів від гіпертонії та серцевих глікозидів.

Загальні рекомендації щодо підготовки до діагностування:

Електрокардіограма: порядок проведення

Електрокардіографія у спокої проводиться в кілька етапів:

Холтерівське моніторування — один із додаткових видів дослідження, що дають змогу виявити деякі серцеві патології. Його використовують для пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда. Також цей метод показаний із метою оцінювання рівня функціонування серцево-судинної системи при пороках серця різного генезу. Він інформативний при аритмії, хронічній серцевій недостатності та інших захворюваннях.

Як проводять дослідження за Холтером:

У Клініці ЦСМ у Білій Церкві виконують усі види досліджень для виявлення серцево-судинних захворювань. У нашій клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. Лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи профільні конференції та семінари. Ви можете пройти ЕКГ у будь-який зручний для вас час за попереднім записом.

Результати ЕКГ

Розшифрування кардіограми виконується кардіологом чи лікарем функціональної діагностики. На плівці відображаються зубці різної довжини та висоти, розташовані на ізолінії. Зубці та інтервали між ними мають спеціальні позначення латинськими літерами. У процесі розшифровки лікар порівнює результат дослідження з нормальними показниками, оцінюючи тривалість зубців у секундах та їхню амплітуду в міліметрах. Також оцінюється тривалість інтервалів в секундах. За результатами ЕКГ лікар може скласти план лікування чи призначити додаткові обстеження.

Наші переваги

 1. Клініка ЦСМ — це клініка повного циклу. Ми пропонуємо вирішення будь-яких проблем від діагностики до лікування та відновлення.
 2. Висококваліфіковані лікарі з багатим досвідом роботи. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи профільні семінари та конференції.
 3. Сучасне обладнання провідних світових виробників дає змогу провести комплексну діагностику захворювання.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5. Лікування кардіологічних захворювань відповідно до світових медичних протоколів.
 6. Доступна вартість ЕКГ.

Лікарі

Хочете зробити кардіограму, але не можете вибрати клініку? Клініка ЦСМ надає послугу ЕКГ у Білій Церкві, яка проводиться на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями. Наші лікарі проведуть обстеження та поставлять точний діагноз, щоби ви могли отримати правильне лікування. Записатися на ЕКГ можна за телефонами, вказаними на нашому сайті, або через форму зворотнього зв’язку.

Фахівці

Бандріна Катерина Володимирівна

Лікар кардіолог, лікар функціональної діагностики, терапевт

Веклов Герман Юрійович

Лікар-кардіолог, арітмолог, інвазивна кардіологія

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • 137. Консультація лікаря кардіолога (первинна)

  30 хвилин

 • CA6B. Консультація лікаря кардіолога (повторна)

 • 138. Електрокардіографія (ЕКГ) с описом

  50 хвилин

Вiдгуки

Dragon 02.11.2022

5.0
5.0

Кардіограма

Був на консультації і обстеженні у Веклова Г. Ю. Дуже гарний, привітний та адекватний в своїх методах лікування лікар. Після кардіограми Герман Юрійович призначив не дуже коштовне лікування, яке дуже швидко допомогло. Вже через кілька днів я почувався набагато краще!

Yaroslav Pavlovskyi 23.09.2022

5.0
5.0

Кардіограма

Робив ЕКГ в Білій Церкві 22.09. Велике спасибі лікарю-кардіологу та дівчатам на рецепції за їх професіоналізм та людське ставлення до пацієнтів. Був в цій клініці вперше, все дуже сподобалося. Рівень помітно відрізняється від державних поліклінік, принаймні тих, де мені довелося побувати. Для кого важливий рівень апарату ЕКГ, тот тут він новий, нічого не відпадає, процедура проводиться в теплі та комфорті. Раджу!

Эльвира 16.08.2022

5.0
5.0

Кардиограмма

Была у Ирины Викторовны Алексеенко. Очень понравилась и как человек, и как врач. А ещё очень круто, что кардиограмму можно совместить с консультацией кардиолога, это очень экономит время! Ко всему прочему, это еще и важно, когда речь идет не о плановом обследовании, а тебе действительно не особо айс и хочется узнать истинную причину плохого самочувствия. Мне, например, своевременная консультация помогла не оказаться на больничной койке. Благодарна Ирине Викторовне на эффективное лечение, помогло быстро, без каких-либо побочек. И уже на 2й день стала себя чувствовать гораздо лучше. Не скажу, что прям, как бабочка пархать, но уже можно было хоть немного делами заняться, а не боятся встать с кровати...

Ірина 30.07.2022

5.0
5.0

Кардіограма

03.07. зробила кардіограму серця в Білій Церкві, а вже через кілька днів поїхала додому у Київ, і вже там звернулася до кардіологу. Завдяки точності обстеження лікарка швидко поставила діагноз, призначила лікування. Зараз від поганого самопочуття не залишилося й натяку. Дякую колективу клініки ЦСМ за якісне обстеження, професіоналізм та організованість!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті