icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 344-79-84 +38 (050) 305-20-27

Пн.-Нд. 08:00 - 20:00 (кол-центр) Пн.-Нд. 09:00 - 21:00 (клініка)

Пульмонолог

Сучасне лікування захворювань бронхолегеневої системи. Діагностика, лікування та відновлення органів дихання. Консультація досвідчених пульмонологів. Спеціальна програма реабілітації для лікування постковідного синдрому.

Пульмонолог

Пульмонолог у Білій Церкві

Пульмонологія — це галузь медицини, що вивчає захворювання дихальної системи, їхню діагностику та форми лікування. Наразі хвороби легенів та інших органів дихання посідають провідні позиції у світі за поширеністю та смертністю, тому пульмонологія тісно пов’язана з реаніматологією, інтенсивною терапією та реабілітаційною медициною. Для лікування захворювань за напрямом «пульмонологія» в Білій Церкві ви можете звернутися до Клініки ЦСМ — клініки повного циклу, де ви отримаєте повний пакет послуг, що охоплює лікування та відновлення органів дихання, а також моральну підтримку.

Пульмонолог — це лікар, профілем якого є лікування всіх видів захворювань органів дихання. У Клініці ЦСМ можна отримати консультацію кваліфікованого лікаря-пульмонолога, лікування та подальшу реабілітацію. Своєчасне лікування захворювання під наглядом грамотного лікаря, дасть змогу провести щадну терапію й уникнути важких ускладнень. А якщо ви вже перехворіли, то у нас ви зможете пройти якісне відновлення за перевіреними протоколам і з застосуванням новітніх методик. У клініці проводиться відновлення після коронавірусної інфекції.

Коли потрібна консультація пульмонолога

Симптоми, з якими варто йти до пульмонолога:

Захворювання

Що лікує лікар-пульмонолог? Його спеціалізація — лікування бронхолегеневих та інших захворювань нижніх дихальних шляхів.

Консультація пульмонолога потрібна на всіх етапах захворювання. Звернення до лікаря потрібно як у гострому періоді хвороби, так і при її хронічному перебігу.

Хвороби, які лікує лікар-пульмонолог:

Невідкладними станами можна вважати утруднене дихання на тлі лихоманки, млявості, зневоднення та ціанозу.

Методи обстеження в пульмонології

Діагностика захворювань органів дихання охоплює широкий спектр досліджень, серед яких:

Для постановки діагнозу на прийомі у пульмонолога будуть призначені дослідження біоматеріалу:

Первинний огляд пульмонолога також охоплює: фізикальний огляд, аускультацію, перкусію, пульсоксиметрію. При тривалому кашлі з підозрою на зв’язок з іншими захворюваннями хворому призначають гастроскопію та електрокардіографію.

Лікування

Лікування бронхолегеневих захворювань охоплює як консервативні, так і радикальні методи пульмонології. Пульмонолог може відправити пацієнта на дообстеження до інших фахівців у тому разі, якщо захворювання перебуває поза рамками його компетенції — наприклад, туберкульоз або рак.

Медикаментозне лікування:

Інструментальне лікування

Після закінчення лікування проводяться відновлювальні процедури, які допомагають поліпшити якість життя хворого.

У зв’язку зі зміною епідеміологічної картини в усьому світі останнім часом на перший план вийшла ціла низка нових запитань. Як відновитися після коронавірусної інфекції? Які аналізи та обстеження необхідні? У якому стані організм людини в постковідний період?

Більшість людей, які перенесли COVID-19, потребують реабілітації. Легені — головний орган-мішень хвороби. Саме в легенях розвиваються зміни в постковідний період і тривають вони від кількох тижнів до кількох місяців. Можуть розвиватися фіброз або ателектази легенів, за якими настає дихальна недостатність. Клініка ЦСМ займається лікуванням пацієнтів, які перенесли коронавірусну інфекцію, для яких нашими пульмонологами розроблена комплексна програма реабілітації.

Профілактика

Запобігання хворобам органів дихання охоплює:

Питання-Відповідь

Хто найчастіше хворіє на захворювання органів дихання?

За статистикою, захворювання органів дихання найчастіше діагностуються у дітей. Це обумовлено віковими особливостями будови та функціонування дитячого організму (а саме: носа, глотки, гортані, трахеїв, бронхів, легень).

Які вітаміни потрібні для легенів?

Для зміцнення легень експерти рекомендують звернути увагу на продукти та харчові добавки, які містять у собі такі вітаміни та мінерали, як: вітаміни — А (ретинол), С (аскорбінова кислота), Е (токоферол), В6 (піридоксин), D та Omega -3, мінерали — кальцій, магній, йод, Також для легень корисні флавоноїди (вони позитивно впливають і на стан бронхів).

Які продукти корисні для бронхів та легень?

На бронхи та легені позитивно впливають такі продукти, як: гарбуз, томати, буряк, хурма, обліпиха, болгарський перець, шипшина, журавлина, ківі, капуста, молода картопля, цитрусові, бобові, волоські горіхи, арахіс, пшоно, ячка, рис, соя, молочні та кисломолочні продукти (зокрема сир), овес, риба, банани, мигдаль, кунжут, насіння соняшнику (та його похідне у вигляді олії), броколі, морепродукти (зокрема морська капуста), чорниця, нерафіновані олії, часник, куркума, перець чилі, імбир, яблука тощо.

Чим відрізняються пульмонолог та фтизіатр?

Пульмонолог — лікар, який займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою хвороб бронхіального дерева та легень. А фтизіатр — фахівець, який займається діагностикою та лікуванням туберкульозу (не лише легень, а всіх інфікованих паличкою Коха органів та тканин) та його ускладнень, диспансеризацією туберкульозних хворих тощо.

Як підготуватися до прийому пульмонолога?

Консультація лікаря-пульмонолога не вимагає специфічної підготовки. Єдине, якщо це не перше звернення до фахівця даного профілю, пацієнту рекомендується взяти з собою наявну медичну документацію (історію хвороби, результати обстежень — лабораторна та інструментальна діагностика, включаючи ЕКГ, спірометрію, рентген, КТ, МРТ та спеціалізовані дослідження — бронхоскопія, сцинтиграфія тощо).

Наші переваги

  1. Клініка ЦСМ — клініка повного циклу.
  2. Спеціалісти нашої клініки мають високий рівень професіоналізму, що дозволяє швидко і точно поставити діагноз.
  3. Ми використовуємо ефективні методики лікування захворювань органів дихання, а також їхнього подальшого відновлення.
  4. Ми досягли великих успіхів в області лікування коронавірусної інфекції, а також постковідного синдрому (завдяки розробці спеціальної програми реабілітації).
  5. Запис на консультацію до лікаря-пульмонолога за телефоном без вихідних.
  6. Доступні ціни та програма лояльності.
  7. Позитивна репутація клініки та велика кількість схвальних відгуків щодо її роботи.

Лікарі

Шукаєте пульмонолога у Білій Церкві? Клініка ЦСМ — це команда професіоналів, що мають медичну категорію та багаторічний стаж роботи. У нашій клініці ви можете записатися до лікаря-пульмонолога для отримання консультації та подальшого лікування. Вартість консультації пульмонолога можна дізнатися за телефоном або на нашому сайті у відповідному розділі.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-01

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики-02

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Віктор 16.02.2023

5.0
5.0

Пульмонолог

Нещодавно перехворів коронавірусом, тому була необхідність звернутися до пульмонолога для планового огляду. Прийом пройшов добре, нарікань немає.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті